Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

kal1ch

Въпрос

Преди малко качих девятката на телефона.

Доста загря по време на ъпдейта и 5-10 минути след това, което според мен е нормално за всяка първа бета. Една идея по-муден е от 8.3, но ми се струва доста по-стабилен от предишните им първи бета версии. Слуховете за новия системен шрифт излязоха верни.

Сега го пускам и на iPad-а. Нямам време да правя много шотове, но ако някой го интересува нещо да пита и утре ще отделя време за всичко. :smile:

post-5071-0-37881400-1433795668_thumb.pn post-5071-0-74403700-1433795679_thumb.pn post-5071-0-94164600-1433795688_thumb.pn post-5071-0-40106300-1433795699_thumb.pn post-5071-0-84559900-1433795713_thumb.pn post-5071-0-27071100-1433795732_thumb.pn post-5071-0-99022600-1433795744_thumb.pn

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Това трябва да е suggested apps, но на мен не ми се е показвало до сега, въпреки че и аз сутрин все едни и същи приложения проверявам.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

То и на мен в колата ми показва иконата на мюзик, ама "дръжки" :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Преди да излезе официалната 9-ка,бях с публичните бети и ми излизаше на същото място шорткът на приложението Новини.Така и не разбрах,как защо и по каква причина ми излиза сутрин.От както съм с официалната 9-ка два пъти сутрин ми излиза същия шорткът.Все още не мога да доловя някаква закономерност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На мен Гугъл мапс и ми казва добро утро и името на телефона ми!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Време е и аз да се разпиша с проблем. Телефонът ми не се е бекъпвал в iCloud от 26.09. и не иска да го направи ръчно. Днес ми пристига 6s и ми е жизнено важно да имам бекъп. Някой да се е сблъсквал с това и най-вече да е намерил решение?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен като качих на 9.0 и не искаше да направи бекъп. Ръчках го много, но не намерих решение. След това на сутринта имаше направен бекъп автоматично. Може би звучи глупаво, но имаш ли достатъчно място на облъка?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Опитай да изтриеш стария бекъп, за да се освободи достатъчно място за нов.

Ако не можеш да го изтриеш от телефона, както беше по време на 9.0 beta, може да опиташ да го махнеш от iCloud настройките на PC/Mac.

В най-лошия случай - backup с iTunes. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Изтрих го със зверски мъки и сега тръгна. Мерси.

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това си е проблем на деветката, решението е или премахване на стария бекъп, както е писал колегата по-горе или рестор, което на теб не ти върши работа, дано с изтриване стане, ама аз го мъчих три дни и не поиска.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не знам дали е за тук, но проблема се появи при една от бетите на девятката.

Нямам звуков сигнал при получаване на iMessage на точно определен контакт. Когато съм в списъка със съобщения, преди името му има една синя луничка (като на Do Not Disturb). Няма сигнал и нотификация дори телефона да е активен в момента, а като изляза от приложението в което съм, виждам на иконата на Messages цифра с броя на получените от него съобщения. С гласовите повиквания няма никакъв проблем. И двамата сме със шестици с iOS9.0.2. И на двата телефона прегледахме - не сме добавени към блеклист.

Някаква идея от къде се е получило?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Влез на съобщението от въпросния контакт и горе вдясно има бутон "Details ". Влез в това меню и изключи опцията "do not disturb ".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Според мен иос-а е по големия виновник за има/нема нотификации. Не помня от кога не съм получавал известие за получен мейл.

Ползвам нативния мейл клиент с закачени 2 гмайл, 1 яху и 1 тъпо абв....

п.с. у нас в части от апартамента където с иос 8 имах добър обхват, сега с иос 9 - тука има, тука нема...

иии те така :guitarred:

Тук след ръчкане по рутера, всъщност се оказа виновна "иновативната" wi fi assist в менюто cellular на телефона...

Само при мен ли "spotlight" вече не намира контакти записани на Бг?

ResetAllSettings помогна до иос 9,02, сега пак не търси...

Нов ресет не ми се прави, че трие всичко в Keychain...

иии те така :guitarred:

п.с. и понеже има мачове в момента, и 365 scores и той няма нотификация

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Морфей, виж си настройките на нотификациите на мейла. Аз имам 7-8 мейла, които следя и за всички получавам нотификации.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това с различните иконки долния ляв ъгъл не е ли от Проактив Съджесчънс? В смисъл телефона разпознава кои апп-ове използвате във даден момент от деня и на даден гео локейшън просто ви предлага да ги отворите от лок скрийна вместо отключвате телефона и да ги търсите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При 6S тази опция става безсмислена, тъй като TouchID е толкова бързо, че не си виждам въобще локскрийна :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Натискай с нокът или с друг пръст - друг начин няма..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Емотиконите много ме кефят!Баси п....лите

418a9783d42abbe053b869daee6911b8.jpg

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

С 9.0.2 на 5S единствения дерт който забелязвам е , че от време на време телефона зависва а след това за секунди изпълнява всички команди които волно или неволно са направени докато апарата не отговаря.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Емотиконите много ме кефят!Баси п....лите

418a9783d42abbe053b869daee6911b8.jpg

Много интересно като пуснеш телефона да говори:)))"Семя из двух отцов и сина...":)))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...