Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

kal1ch

Въпрос

Преди малко качих девятката на телефона.

Доста загря по време на ъпдейта и 5-10 минути след това, което според мен е нормално за всяка първа бета. Една идея по-муден е от 8.3, но ми се струва доста по-стабилен от предишните им първи бета версии. Слуховете за новия системен шрифт излязоха верни.

Сега го пускам и на iPad-а. Нямам време да правя много шотове, но ако някой го интересува нещо да пита и утре ще отделя време за всичко. :smile:

post-5071-0-37881400-1433795668_thumb.pn post-5071-0-74403700-1433795679_thumb.pn post-5071-0-94164600-1433795688_thumb.pn post-5071-0-40106300-1433795699_thumb.pn post-5071-0-84559900-1433795713_thumb.pn post-5071-0-27071100-1433795732_thumb.pn post-5071-0-99022600-1433795744_thumb.pn

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

И защо ти е джейл заради един туийк? После само се тормозиш и батерията ти пада много бързо ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Никаква разлика не намирам и никога не съм намирал. Имам TryOBD, iFile, iAdministrator, top и терминал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

iphone 4S след ъп на 9.0.2 отново щуротията от преди няколко ъпдейта. На входящите обаждания снимките пак у малко кръгче горе в дясно.

Някой нещо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Същия проблем го имам на 5S, но не всички станаха в малко кръгче, някои си останаха големи.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами хайде сега потърсете местата, на които сме го разисквали за да не го правим пак де ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами в тази тема за iOS9 и нагоре, не успях да намеря, да е коментирано. При положение, че 8 и 8 и нещо се бяха пооправили, а сега след 9,0.2 пак се смалиха на кръгче. Не виждам драма да попитам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте.Приятелката ми е с 5s и има много странен проблем.Има си известие за новата версия на iOS,но когато тръгваме да я сваляме изписва, че не сме свързани с интернет. Така свалянето става невъзможно. Опотиахме с няколко wifi мрежи, рестартираме у-вото, но ефект няма. Ще съм благодарен ако някой изкаже мнение или препоръка. А по-кофтито е, че телефона започна и да влачи леко полеко, но това е отделна тема. Мерси предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ще пробваме. Интересно ми е защо се получава този проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А иначе работи ли си wifi примерно за отваряне на страници?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Работи си без грешка.Всяка вечер използваме FaceTime с идеално качество

Редактирано от hurricaneevo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Провери дали има достатъчно свободно място.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

1.2gb мисля трябваше, но ако няма място, съобщението щеше да е за това, а не за връзка с интернет, освен това даветката има опция да ти предложи да разинсталираш някои приложения временно, не мисля че е от мястото...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На един приятел 5ц не му даваше ъпдейт и се оказа, че е заради недостатъчно свободно място, не изкарваше никакво съобщение.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Джейл и ОТА ъпдейт?Нали джейла стопира подобна операция?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Моя май стана по-мазен с 9.1 ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от turl
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз съм на същото мнение. По плавно работи телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да ама при мен и процентите на батерията почнаха да се сменят като брояча за левчетата на бензиноколонка нещо ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Напротив 9.1 е с по-прилична консумация!

Sent from my LG-D331 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...