Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

kal1ch

Въпрос

Преди малко качих девятката на телефона.

Доста загря по време на ъпдейта и 5-10 минути след това, което според мен е нормално за всяка първа бета. Една идея по-муден е от 8.3, но ми се струва доста по-стабилен от предишните им първи бета версии. Слуховете за новия системен шрифт излязоха верни.

Сега го пускам и на iPad-а. Нямам време да правя много шотове, но ако някой го интересува нещо да пита и утре ще отделя време за всичко. :smile:

post-5071-0-37881400-1433795668_thumb.pn post-5071-0-74403700-1433795679_thumb.pn post-5071-0-94164600-1433795688_thumb.pn post-5071-0-40106300-1433795699_thumb.pn post-5071-0-84559900-1433795713_thumb.pn post-5071-0-27071100-1433795732_thumb.pn post-5071-0-99022600-1433795744_thumb.pn

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Да така е колега. Прав си. Преди стоеше оцветено в синьо. Сега проверих при мен и не може да разбереш от кой номер са ми звъняли.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сега е така когато набираш ти. Не съм сигурен, че и преди не беше същото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Да така е колега. Прав си. Преди стоеше оцветено в синьо. Сега проверих при мен и не може да разбереш от кой номер са ми звъняли.

Sent from my iPhone using Tapatalk

В синьо е,ако абоната е с IOS у-во

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В 9.2 е оправено донякъде. Поне на входящите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В синьо е номера който сте набрали, при изходящо обаждане. При входящо обаждане си пише името на търсещия и под него ( work, iPhone, home) или къстъм, например: домашен, теленор, мтел, виваком и т.н.

Дано съм бил ясен.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

c9296d52e90eaa2eb5d7e5e40f4c48b5.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Сега е така когато набираш ти. Не съм сигурен, че и преди не беше същото.

Моля ви, четете поне пет, шест мнения преди да се включите! Няма смисъл да пишем едно и също.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не знам дали е точната тема, но все пак. Айфон 5 при опит за ъпдейт от ios 9.0.2 към 9.1 айтюнс ми дава грешка 14. Изчетох доста по нета, доколкоо разбирам е хардуерен проблем. Опитвах на различни компютри с различни кабели и при ъпдейт или рестор стига приблизително до 20 % и отново грешка 14. Правих опит през рековери и дфу същото. Телефона е без джейл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Повечето резултати показват това, но се опитвам да разбера дали някой е имал подобен проблем и евентуално решение. Благодаря.

Теглих от различни места ios 9.1 включително изтегления от айтюнс.

Редактирано от skpavlov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не използавм антивирусни и защитни стени. Преди да напиша поста съм опитал какво ли не, преинсталация на айтюнс + бонжур, смяна на кабели юесби-та изключване на вички други устройства на юесби и тн.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Той ако не е правилния, няма да тръгне изобщо.

Пробвай на друг компютър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пробвах на два компютъра и на всички юесби-та.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

14 е доста категорична грешка и не е причинена от софтуер по никакъв начин. За сервиз си баце.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

4S само плюе 48 или -1

Сервиз?

Утрепах се на три компа и не става...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Източник: http://alekserviz.com , но по обясними причини няма да публикувам материал. Сещаш се.

Пеца, 48 е неработещ бб чип, а -1 е няма никаква връзка с комборда(т.е. с частта в която е бб чипът). Не знам колко е зле и нямам идея ще стане ли. Дай да пробваме?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ето един хинт на сервиза от мен 48 и -1 са едно и също и единствения начин да се оправят е да се препрограмира eeprom-а.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Колеги, за втори път ми се случва от 50% заряд на батерията да падне през нощта на 10%. Идеи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Влизаш в battery usage и разбираш откъде идва проблема

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И на мен ми се случи на 9.1 вече два пъти. Единият път в 11.00 вечерта беше 52-53 %, а на сутринта беше изгаснал - батерията беше изцедена докрай. Даваше ми Home & Lock screen - 70% за последните 24 часа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Показваше ми Facebook 35%, но по принцип аз си го ползвам доста, така че не смятам да е от него. По странното беше, че ми показваше 15 часа Usage, но никое приложение не ми изкарваше толкова много да е работило, дори и в background..

Продължава нещо да точи зверски батерията ми.. Днес телефона ми съм го ползвал максимум 10 мин., а usage ми показва над 3 часа.. Прилагам screenshot d11d6bfe8483b25cca1cedb02af57689.jpgcc7caafb573437ae2d303e58a63ef8fc.jpg

Дайте съвет какво да правя :(((

Редактирано от andro89
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...