Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

kal1ch

Въпрос

Преди малко качих девятката на телефона.

Доста загря по време на ъпдейта и 5-10 минути след това, което според мен е нормално за всяка първа бета. Една идея по-муден е от 8.3, но ми се струва доста по-стабилен от предишните им първи бета версии. Слуховете за новия системен шрифт излязоха верни.

Сега го пускам и на iPad-а. Нямам време да правя много шотове, но ако някой го интересува нещо да пита и утре ще отделя време за всичко. :smile:

post-5071-0-37881400-1433795668_thumb.pn post-5071-0-74403700-1433795679_thumb.pn post-5071-0-94164600-1433795688_thumb.pn post-5071-0-40106300-1433795699_thumb.pn post-5071-0-84559900-1433795713_thumb.pn post-5071-0-27071100-1433795732_thumb.pn post-5071-0-99022600-1433795744_thumb.pn

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

А какъв е проблемът блутут да е включен. Аз от 5-6 години никога не съм го изключвал на никой телефон. Ако не се ползва няма и консумация. Дори и да се ползва, пак е незначителна. Чудя се защо хората си взимат смартфон, а му изключват всичкo "смарт" за да не им изхаби свещената батерия? :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Със сигурност идеята на въпроса e да се изчистят въпросителните около проблема и да не стане така че , там е имало няква консумация и това да е причинило проблема, а не да се постави под въпрос това , че някой е превъртял смарт-а още преди години ...

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Минутите горе/долу излизат, а и там си пише, че е за последните 24 часа. Можеш да пробваш да спреш background updates на фейсбук и viber освен ако не държиш много да си спестиш чакането 1-2 секунди докато заредят нови данни при пускане. Може да пробваш и да рестартираш телефона ако не си досега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Със сигурност идеята на въпроса e да се изчистят въпросителните около проблема и да не стане така че , там е имало няква консумация и това да е причинило проблема, а не да се постави под въпрос това , че някой е превъртял смарт-а още преди години ...

Ако трябва да сме честни, въпроса не ми изглежда да беше зададен по тази причина. По-скоро съдържа в себе си доста учудване от факта, че БТ е включен :) Но това са подробности де.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Когато не е свързан към друго ус-во блутуута периодично сканира за ус-ва и това може да доведе до завишена консумация , това според мен е и целта на въпроса в случая :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не знам какъв е проблема, но ъпнах до най-новата бета. Проблема към момента е решен! Ще трябва да е нещо от ios според мен, че приложения не съм изтривал.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Няма официална дата, предполагам или тази или следващата сряда ще го пуснат, но това си е мое лично предположение.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой пробва ли ЛТЕ на теленор, аз го зададох в целулар, но остава написано 3г на екрана!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Бих желал да отправя запитване към вещите във форума, а именно дали все още се подписва 9.0.2? И възможно ли е iPhone 5 да бъде даунгрейднат от 9.1 към 9.0.2.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Видях, че е пусната ама на мен още не ми дава да я сваля. Даже и телефона ми не я открива. Или пък са спрели поддръжката на 4s. Някакви идеи?

iPhone 4s.iOS 9.2beta4 + Gevey using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Може би заради бетата, която ползваш, не е спряна поддръжката на 4s.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Бета 4 е със същия билд като пуснатата, затова!

Sent from my iPhone 6s by Tapatalk!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

A carrier update имате ли?В macrumors пишат,че са получили до 23.1...

Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не за сега.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вече вместо Vivacom, пише Vivacom BG. ОТА ъпдейтнах.

Списъкът с промени и новости е дългичък. Приятно впечатление правят няколко от нещата, особено добавката на поддръжка за Camera Connection Kit-a за iPhone. Жалко, че го продадох преди няколко седмици :)

IMG_1423.jpgIMG_1424.jpgIMG_1425.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ще ресторна след малко пък да видим. Точно да тествам гевея преди да са спрели подписването на 9.1 хахахха сега чакаме борците за свобода да счупят решетката

iPhone 4s.iOS 9.2beta4 + Gevey using Tapatalk

Редактирано от AirCraftRU
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз се радвам на фикса за алармата, често ми се случваше да я изключа, а тя все пак да си звънне в определения час.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз се качих.. направи ми впечатление, че този път не загря така, както на 9.1

Прочетох, че Zerodium щял да отключи златната клетка за 9.2 срещу милионче :) Не знам колко вярно е това, но се надявам, че скоро ще ни зарадват!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мога да кажа, при моя 6+ определено се подобри работата на телефона!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...