Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

kal1ch

Въпрос

Преди малко качих девятката на телефона.

Доста загря по време на ъпдейта и 5-10 минути след това, което според мен е нормално за всяка първа бета. Една идея по-муден е от 8.3, но ми се струва доста по-стабилен от предишните им първи бета версии. Слуховете за новия системен шрифт излязоха верни.

Сега го пускам и на iPad-а. Нямам време да правя много шотове, но ако някой го интересува нещо да пита и утре ще отделя време за всичко. :smile:

post-5071-0-37881400-1433795668_thumb.pn post-5071-0-74403700-1433795679_thumb.pn post-5071-0-94164600-1433795688_thumb.pn post-5071-0-40106300-1433795699_thumb.pn post-5071-0-84559900-1433795713_thumb.pn post-5071-0-27071100-1433795732_thumb.pn post-5071-0-99022600-1433795744_thumb.pn

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

За всеки случай ъпдейтнах и през тюнса така като файловте на бета 4 и официалната версия са различни по големина, ако някой иска да го прави всичко е ок!

Sent from my iPhone 6s by Tapatalk!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен с 9.2 забелязвам как батерията държи поне с 20 % повече :tooth: :tooth: :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не знам дали е проблем, но като отворя сетингс и после цъкна на батери анимацията от прехода на единия прозорец в другия сякаш се дърпа за момент нагоре и после се връща! Това се появи след ъпдейта към 9.2, с 6+ съм! Трудно се забелязва, но ако се загледаш се вижда!

Редактирано от Dimitrov71
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не знам как да го обясна цъкам settings после battery и във времето, в което ми отваря подменю battery (имам предвид там статистики, лол пауър мод и т.н.) сякаш придръпва картината леко нагоре при самото премиване от самите настройки към тези на батерията....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При 6+ има проблем при преходните анимации, не при всеки се вижда, но пък който е търсил е видял проблема :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Преходно мнение не се цитира!

Именно за това говорих и аз!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не знам как да го обясна цъкам settings после battery и във времето, в което ми отваря подменю battery (имам предвид там статистики, лол пауър мод и т.н.) сякаш придръпва картината леко нагоре при самото премиване от самите настройки към тези на батерията....

И аз го пробрах след като видях коментара ти. При мен също се забелязва, но съвсем леко, не е болка за умиране, не прави впечатление.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да трудно се забелязва, но все пак исках да видя дали го има и при други!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Като, че ли живота на батерията е оптимизиран сериозно. Днес нямах много време да ръчкам, но сега се прибирам на 85%.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

  • Подобрения във функционирането на клавиатурата при използване на Quick Reply

Това не са го оправили, въпреки, че го има в списъка. Преди малко пробвах и клавиатурата пак се прецака!

Редактирано от venciradkov5
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Бих желал да отправя запитване към вещите във форума, а именно дали все още се подписва 9.1? И възможно ли е iPhone 5 да бъде даунгрейднат от 9.2 към 9.1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Защо ти е да даунгрейдваш 5 на 9.1 при положение че 9.2 е по-добър!

Sent from my iPhone 6s by Tapatalk!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Според мен батерията държеше повече с 9.1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен с 9.2 качен преди два дни, кара 4 дни. Не знам как става ама невероятно се държи :tooth: :tooth: :tooth:

Като почнете кара повече, кара по-малко. Кара колкото го ползвате. Ако няма проблем с инсталацията на софтуера, няма да кара по-малко. И все пак не забравяйте, че времето си минава и циклите на зареждане на батерията се трупат и намаляват капацитета и. Така че - кара същото време ако го ползвате по същия начин както при предишните версии.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не знам но за първи път при едно също използване не се наложи да до заредя(20/30%дозареждане). На 9.1 имах 14-14.30часа станд бай с 4/4.30часа юсидж. На 9.2 вчера имах 18.32 часа станд бай и 4.50 часа юсидж.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте, може ли някой да ми каже как да си направя бекъп на едно приложение което не е платено, но не го намирам в апп стора (playtube). Защото в момента съм с джейл и мисля да ъпдейтна на 9.2 и после ако е възможно да си го кача пак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Явно са го забранили от епъл,защото нарушава авторски права.Единствения начин,за който се сещам да се инсталира нещо на неджейлнат телефон от външен източник е pp25.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами протюб не тръгва, пробвах го ама не става. Не знам ако направя бекъп и после с бекъп екстрактор дали няма да мога някакси да го инсталирам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Свали си го от у-вото с iTools. После пак с него можеш да си го качиш обратно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...