Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

kal1ch

Въпрос

Преди малко качих девятката на телефона.

Доста загря по време на ъпдейта и 5-10 минути след това, което според мен е нормално за всяка първа бета. Една идея по-муден е от 8.3, но ми се струва доста по-стабилен от предишните им първи бета версии. Слуховете за новия системен шрифт излязоха верни.

Сега го пускам и на iPad-а. Нямам време да правя много шотове, но ако някой го интересува нещо да пита и утре ще отделя време за всичко. :smile:

post-5071-0-37881400-1433795668_thumb.pn post-5071-0-74403700-1433795679_thumb.pn post-5071-0-94164600-1433795688_thumb.pn post-5071-0-40106300-1433795699_thumb.pn post-5071-0-84559900-1433795713_thumb.pn post-5071-0-27071100-1433795732_thumb.pn post-5071-0-99022600-1433795744_thumb.pn

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Да същото пробвах но от апп кейка не платеното от аппстора, с това можеш ли да си слушаш плейлиста без интернет?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е не съм пробвал за плейлиста, но има бекграунд аудио!

Sent from my iPhone 6s by Tapatalk!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ок и с Itools не става, дава че все още е несъвместимо с ios 9, отказвам се и благодаря за съветите!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Kопирай приложението без данните. После пробваш с туулса или го местиш в тюнса и оттам. Ако туулсът не може да го копира, пробвай iExplorer.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това вероятно е от тъпия Viber при бърз отговор.

Първо иска да отключа, което обезмисля "бърз отговор", после излиза още по тъпата клавиатура, която се маха след рестарт само.

BrEvxhv.jpg6OUjKRN.jpgEDlRP6U.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Току що пробва при мен бързоя отговор работи и на viber-a и без да отключвам телефона.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не цитирай.

Същото се получава и при мен. Преди ъпдейта поне можеше да се отговаря без да се налага да се окл. телефона. Още повече са го прецакали, а уж беше в списъка с фикснатите работи..

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Изтрийте кеша после Вайбър и инсталирайте пак!

Sent from my iPhone 6s by Tapatalk!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен се получава и при WhatsApp. Ще пробвам и с двете приложения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Може би ще се наложи чист Рестор. Мен ме интересува, как се държи 5-ца с последната версия. Има ли лагове и забавяне? Ще се радвам ако сподели някой.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Перфектно се държи! Откакто съм го купил само OTA ъпдейтвам и нямам никакви ядове. При 9.1 нещо много ми ядеше батерията, сега с 9.2 не мога да я изтощя!

Редактирано от ludiamax
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мерси за информацията. След ъпдейта си забравил да коригираш iOS версията в профила. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Apple Pay може ли да се активира ,ако съм с Бг локация и Store?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От известно време не ми показва бадж с цифрата на Message App. Телефона е iPhone 5s с iOS 9.2. Вади ми нотификации на екрана за съобщения, който като ги слайдна ме праща да ги прочета, но когато отключа телефона нямам цифра за непрочетено съобщение. Някой с подобен проблем при 9.2? Мисля, че се появи преди около седмица. Преди това ми ги показваше!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Трябва да игнорираш самата нотификация.. Ако плъзгаш по самото съобщения.. значи си го прочел и няма как да имаш бадж :) ..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Когато имам съобщения и отключа телефона, без да прочитам съобщенията го няма баджа. После като влезна вътре в съобщенията имам непрочетени, без да има бадж отвън. Ясно ми е, че като слайдна по съобщението и го прочета, баджа ще изчезне. Не говоря за този случай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Iphone 5 9.2-не ми показваше снимки в camera roll,нито заснети,нито свалени.След рестарт показа само заснетите

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен взе да се получава един странен проблем. И то откакто качих 9.2. При интензивно използване ( примерно разглеждам 10-15 минути снимки във Flickr) екрана си замръзва за около 5-6 секунди и телефона е неадекватен. После се оправя естественно. Лошото е, че започна да го прави все по често. Направих рестор на чисто и след известно време пак същото. Свободна памет има. Вече нямам идеи. Почна да го прави и със Фейсбук и други подобни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И при мен екрана замръзва понякога, но предполагам, че е от джейла и v.9.0.1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е аз не джейлвам вече от година поне , но проблема си го има. Факт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...