Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

kal1ch

Въпрос

Преди малко качих девятката на телефона.

Доста загря по време на ъпдейта и 5-10 минути след това, което според мен е нормално за всяка първа бета. Една идея по-муден е от 8.3, но ми се струва доста по-стабилен от предишните им първи бета версии. Слуховете за новия системен шрифт излязоха верни.

Сега го пускам и на iPad-а. Нямам време да правя много шотове, но ако някой го интересува нещо да пита и утре ще отделя време за всичко. :smile:

post-5071-0-37881400-1433795668_thumb.pn post-5071-0-74403700-1433795679_thumb.pn post-5071-0-94164600-1433795688_thumb.pn post-5071-0-40106300-1433795699_thumb.pn post-5071-0-84559900-1433795713_thumb.pn post-5071-0-27071100-1433795732_thumb.pn post-5071-0-99022600-1433795744_thumb.pn

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

You can now add CarPlay to your current car with an aftermarket system.

Alpine

Kenwood

Pioneer

Това също е вариант.

Редактирано от drjivago
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

С премахване на blur ефекта доста се подобрява скоростта на работа.Особенно от iPhone 6 надолу

http://www.idownloadblog.com/2013/10/26/how-to-get-rid-of-the-blur-effects-in-ios-7/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При 9.3, аз имах проблем с wi-fi, постоянно се "разкача" от мрежата.. Ще чакам бета 2.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

9.3 стабилна, батерията пада видимо повече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Аз ъпдейтнах, не виждам особени разлики! 9.2.1
Кога успя да прецениш?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някакви наблюдения над 9.2.1 и най-вече как е батерията там?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Като при 9.2.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Моля, не цитирай предходен пост, счита се за спам!

имам предвид батерията по добре ли е при 9.2.

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Супер е! Сега си търся кабел за телефона, с който да подавам ток на колата сутрин. Все пак тук става -20 и акумулатора макар и нов, се чуди какво искам да направи.

Ако някой знае от къде мога да си намеря такъв кабел, че ми е спешно, дават го да се затопля.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Потвърждавам!Ползвам я за хибрида,че и той издъхва в студа;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Супер е! Сега си търся кабел за телефона, с който да подавам ток на колата сутрин. Все пак тук става -20 и акумулатора макар и нов, се чуди какво искам да направи.

Ако някой знае от къде мога да си намеря такъв кабел, че ми е спешно, дават го да се затопля.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Сваляш от Cydia reverse power booster tweak и със кабела за зареждане през запалката , обръщаш тока и през запалката си подаваш ток и палиш без проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

на 9.2.1 аз имам голям проблем не мога да говоря нито на слушалка нито на високоговорител ако някой може да помогне ще бъда много благодарен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз право хвърлих стартовите устройства на колите и накупих аЙфони...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ще си купувам iPhone 5 , та да ви питам как се държи с iOS 9.2 ?

Мултитаскинга на какво ниво е?

Батерията как е?

Аз така или иначе, ако не дойде с iOS8 или 9 няма да го барна, но ако е с по-ниска (знам ли каква бройка ще улуча) ще ъпдейтна до наличната в iTunes (9.2 мисля), и директно ще го reset-на, за да знам,че всичко е на чисто. Това е правилно, нали?

Също да попитам с Jail-а как е? На 4S /8.3 или 8.4 не си спомням) след Jailbreak с Pangu телефона спря да се зарежда от зарядно, и можеше само от компютър. И Restore не му помогна. Да не стане нещо подобно?

Редактирано от alkosali
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Няма джейл за 9,2, на другите въпроси няма как да ти отговоря, защото нямам такъв апарат, но предполагам че се държи добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

1. Пишеш пълни глупости за джейлбрейка.

2. Задаваш налудничави въпроси. Как е мултитаскингът? Ами като на всички айфони. Батерията държи ако е здрава, иначе се сменя.

П.П. "Хубавия" град е като прокситата на гугъл, а, Аско?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Защо да са налудничави? Аз питам конкретно с iOS9 как е мултитаскинга, защото може със по-стара да е по-добър, или обратното. Питам , защото веднъж вече съм си изпатил и не искам да се повтори някоя грешка. Извинявам се, ако на теб ти се струват налудничави въпросите, ти с това се занимаваш, но аз-не, за мен явно не са налудничави. Искрени извинения отново.

Просто няма да ми е първия iPhone а видях какво стана в един от ъпдейтите на 4S-а, от 8.2 към 8.3 ли, към 8.4 ли беше , онзи, с Apple Music , където иконката от червеникава става бяла на плейъра, ами мултитаскинга направо се развали отвсякъде, отваряш две приложения, после трето, и предишните 2 умряли-стои им preview-то, но като го цъкнеш започва да зарежда приложението наново. Преди този ъпдейт не го правеше това и спокойно си сменях Face, Messenger, Skype, Music. След него Отваряш две, после трето и първите две умрели. Само е ако музикалния плейър не спира. Затова питам конкретно с 9-ка как ще се държи?

А за батерията-да, то остава да си купя нов телефон да 500-600 лв. и да му сменям и батерията. Евала, това ще да е ситуация. Питам , защото има ъпдейти, които имат отношения към батерията-негативно, или позитивно. Пак пример-4-ка с iOS6 видимо ми е издържала повече от тази с 7-ца, при положение, че всякакви визуални ефекти са минимизирани до край.

За джейла пак питам от личния си опит-ами така ми се е случило, че след джейла се прецака зареждането, то просто спря и от там насетне само от компютър и restore не помогна, така си остана и го продадох. Затова питам. Не виждам да е лошо,че питам, особено като имам негативен опит с jail или ъпдейти (на 4-ка ios7 джейла със същия pangu беше безпроблемен пък).

P.S.: Какво е това "проксита на гугъл"?

Редактирано от alkosali
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте, с 9.2.1 съм и не мога да ъпдейтвам приложения над 100Mb през 3G. Какво трябва да "цъкна" :) за да стават нещата но ръчно не автоматично?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...