Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

kal1ch

Въпрос

Преди малко качих девятката на телефона.

Доста загря по време на ъпдейта и 5-10 минути след това, което според мен е нормално за всяка първа бета. Една идея по-муден е от 8.3, но ми се струва доста по-стабилен от предишните им първи бета версии. Слуховете за новия системен шрифт излязоха верни.

Сега го пускам и на iPad-а. Нямам време да правя много шотове, но ако някой го интересува нещо да пита и утре ще отделя време за всичко. :smile:

post-5071-0-37881400-1433795668_thumb.pn post-5071-0-74403700-1433795679_thumb.pn post-5071-0-94164600-1433795688_thumb.pn post-5071-0-40106300-1433795699_thumb.pn post-5071-0-84559900-1433795713_thumb.pn post-5071-0-27071100-1433795732_thumb.pn post-5071-0-99022600-1433795744_thumb.pn

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Над 100 Мб приложенията изискват Wi-Fi свързаност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Или 3G unrestrictor от сидиа ;)

П.П. Алкосали, я четни правилата на форума, да не се чудиш после.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Приятел за да разбереш как се държи, напиши в тубата Iphone 5 ios 9.2 и ще видиш как се държи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От едно просто Review на 9.2 си е прецакал телефона? Възможно е :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз редовно си гледам ревюта в youtube преди да купя нещо и винаги получавам това, което съм видял преди това в клиповете :)

Ако купуваш нова стока ще получиш това, което ти показват и в ревютата, но ако е втора ръка... по-дяволите, кой ще ти гарантира какво ще вземеш ?

Не забравяй, че може би сравняваш втора ръка устройство с тези устройства от клиповете които гледаш, а там са новички ;)

Може би за това ти се разминават нещата :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Apple пуска нова версия на 9.2.1, с която могат да се оправят бликнатите устройства с грешка 53, достъпна е само през iTunes

http://www.macrumors.com/2016/02/18/apple-ios-9-2-1-error-53-fix

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Този бъг е от iOS7 насам и съм писал три мейла до Епъл. Нулев ефект. Можеш да го репликираш по всяко време - отваряш контактс, започваш създаването на нов контакт и затваряш с хоум бутона без сейв(в реална ситуация ти звъни някой, например). Отваряш отново, опитваш се да създадеш контакта пак и се стига до тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте!

Въпросът ми е следния - в момента съм бета 3 на 9.3! Искам да даунгрейд-на до 9.2.1, защото смятам че батерията ми пада по-бързо, а и не намирам разлика между 9.3 и 9.2.1, поне с тази бета версия... Та, както разбрах от по-горен пост, това може да стане с рестор през ДФУ. И да се върна на въпроса - имам бекъп на компятъра - ако го върна след рестор-а, само приложенията ли ще се възстановят или и цялата iOS 9.3?!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако бекъпа не е правен с по горна вресия от тази на която искш да я сложиш, може. От 9.3 на 9.2.1 неможе, ако ти е от 9.2 може.

デシスラブ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ясно, а контактите как да възстановя?

 

P.S Къде се запазва бекъп–а през iTunes?

Редактирано от Търновеца
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Контактите се възтановяват в телефона, след като въведеш apple ID в iCloud.

Незнам, предполагам за уиндос питаш.

デシスラブ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да, за уиндоус питах!

Благодаря за бързите отговори, утре ще го “опраскам“...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това когато е заключен екрана, или когато е отключен?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При заключен екран и входящо повикване не се появява слайдера за отключване на практика не може да се приеме обаждането.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Може да пробваш като за начало едно рестартиране със задържане на двата бутона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Преди да напиша поста съм опитвал и ребот с двата бутона. Въпроса е че не го прави всеки път. Ясно е че е без джейл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Опитвал ли си въпреки липсата на слайдър да плъзнеш пръста си там където трябва да е слайдъра?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не съм опитвал, но ще опитам. Благодаря.

Редактирано от skpavlov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пробвай също да натиснеш хоум бутона. Често това помага при проблеми с нереагиране на тъчскрийна.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За първи път ми се случва такова нещо, откакто ползвам iOS устройства:

Screen_Shot_2016_03_08_at_15_32_37.jpg

Колкото пъти да му давам пак да провери, пак си дава нов ъпдейт. Дали няма връзка с това, че айпадът ми е на по-стара версия, но той дори не е свързан с кабел (само по wifi)? 

През телефона като проверя за ъпдейт, ми казва, че съм с последния... Значи си е бъг на туньо най-вероятно. Рестартирах го, малко преди да ми изскочи уведомлението за ъпдейт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това е update заради Error 53 (умиращи 6-ци след смяна на home button или flex cable). Само през туньо е пуснат. Не е бъг.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...