Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

kal1ch

Въпрос

Преди малко качих девятката на телефона.

Доста загря по време на ъпдейта и 5-10 минути след това, което според мен е нормално за всяка първа бета. Една идея по-муден е от 8.3, но ми се струва доста по-стабилен от предишните им първи бета версии. Слуховете за новия системен шрифт излязоха верни.

Сега го пускам и на iPad-а. Нямам време да правя много шотове, но ако някой го интересува нещо да пита и утре ще отделя време за всичко. :smile:

post-5071-0-37881400-1433795668_thumb.pn post-5071-0-74403700-1433795679_thumb.pn post-5071-0-94164600-1433795688_thumb.pn post-5071-0-40106300-1433795699_thumb.pn post-5071-0-84559900-1433795713_thumb.pn post-5071-0-27071100-1433795732_thumb.pn post-5071-0-99022600-1433795744_thumb.pn

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Внимание, според този източник 9.3.2 бриква 9,7 инчовия iPad Pro, ако има някой с такова устройство, може би е по-добре да поизчака с ъпдейта!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И на мен ми се случвало + замръзване на камерата при пускането и.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
И на мен ми се случвало + замръзване на камерата при пускането и.

Това беше редовно преди този ъпдейт. Камерата замръзваше с изображение , което е получено в момента на включването и.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

С 9.3.1 съм и имам двата бъга.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Товя явно е фикса за проблема с iPad, на мен не ми излиза.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Видях, но ъпдейтът излезе в понеделник, единия вариант колегата да не е разбрал и да го вижда сега, другият е - да е фикса, при мен няма нищо, затова предположих че може да е фикса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Снимките са идентични. Снимката от Деси е от iPhone 6, а на Миро от 6s Plus. Затова са на различен ред. Ъпдейта е един и същ. На мен лично ъпдейта ми излезе тази сутрин като нотификация.

Редактирано от Asen_77
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ясно, значи ако не проверяваш ти излиза няколко дни по-късно, честно казано никога не ми е излизало съобщение, но аз си проверявам редовно като прочета, че се очаква и го хващам веднага. Това ме навежда на мисълта, кога ли ще ми бъгне телефона с тия проблеми напоследък... Май трябва да чакам отзивите първо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Малко търпение никога не е излишно, особено като са такива малки ъпдейти. Когато има нещо голямо като ъпдейт, всичко гърми и няма как да се пропусне ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой може ли да ми каже как да изтрия кешове от приложения като facebook,massanger, viber, messages и други подобни, само варианта с изтриване и инсталиране отново ли има?

Нещо ми се напълни телефончето и десетина програми заемат доста памет с кеш дата, но не виждам опция за изтриване на кеш... а не ми се разправяше да ги изтривам и инсталирам наново

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Използвай Battery Doctor. Иконата му е с оранжева батерия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не намерих с оранжева иконка, може ли линк, когато имаш възможност?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Няма я вече в стора...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да и аз забелязах, че я няма вече. Battery Saver - Manage battery life изглежда доста подобно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Излезе фикса за iPad, странното обаче е че ми излиза и на телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Наистина странно, дай шот. Навсякъде пише само, че е изтеглена версията за iPad, няма нищо за нова.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Monro, за чистене на кеша, лично аз прилагам следния начин (важи за устройства с по-малко памет): 

Влизаш в iTunes Store през телефона и си харесваш филм, който е по-голям от свободното ти място в телефона. Натискаш BUY и чакаш. Просто докато се подготвя за сваляне, устройството ви си освобождавя място за да може да запази филма. Филма НЕ трябва да се плаща!  Това е. Не че съм открил топлата вода, но аз по тоя начин го правя. :) 

fd7ae70f09b0bd88296720b0994b9f5a.jpg970eea8af5c89d58da415675ff98b204.jpgd0bc70d6128edaf7699619957a1f9713.jpgfd7ae70f09b0bd88296720b0994b9f5a.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А какво трие за да освободи място за този филм? Интересно е от каква информация се лишава?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами нямам представа, за 2-ри път го правя тоя номер и не съм забелязал никакви аномалии.

П.С. Сега забелязвам че някой приложения като Vibe и Youtube не зареждат на 3G , може и проблема да е при мен, може и от местоположението ми да е, така че имайте едно на ум все пак.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Едит: Сега видях че съм ги изкл. от тогълчетата в settings-> cellular т.е. всичко е наред.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0


Пуснаха 9.3.3, но странното е,че ми излиза само през iTunes.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен през телефона е ок и от раз ми се показа.

2ebe5c9872bfe46137b90b6abaf23689.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...