Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

kal1ch

Въпрос

Преди малко качих девятката на телефона.

Доста загря по време на ъпдейта и 5-10 минути след това, което според мен е нормално за всяка първа бета. Една идея по-муден е от 8.3, но ми се струва доста по-стабилен от предишните им първи бета версии. Слуховете за новия системен шрифт излязоха верни.

Сега го пускам и на iPad-а. Нямам време да правя много шотове, но ако някой го интересува нещо да пита и утре ще отделя време за всичко. :smile:

post-5071-0-37881400-1433795668_thumb.pn post-5071-0-74403700-1433795679_thumb.pn post-5071-0-94164600-1433795688_thumb.pn post-5071-0-40106300-1433795699_thumb.pn post-5071-0-84559900-1433795713_thumb.pn post-5071-0-27071100-1433795732_thumb.pn post-5071-0-99022600-1433795744_thumb.pn

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Аз също мисля, че трябва да се ресторва на чисто, поне след голям ъпдейт, за да се премахнат евентуални остатъци от старата версия, но все още нямам възможност, събота сигурно ще отделя час и за това, въпреки че от както компютърът ми е с уиндоус 10, нещо му нямам вяра, а работещото USB е задното и ще е мъка, но дано мине добре... По мои наблюдения не е същото след рестор, по-пъргава е някак си системата, усеща се, макар и минимално.Нямам оплаквания, дори сърча спря да ми се размества, но му е време все пак за есенно почистване.

Не знам дали наистина е така. Едно време ресторвах, но след няколко такива пълни рестора се отказах да се занимавам. Да, като ресторнеш на чисто върви една идея по-мазно, но разликата е незначителна, и като върнеш бекъп всичко става по старому.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз говоря за "като нов", без бекъпи, затова и силно ме мързи да го направя, не че имам много приложения, ама логвания, вписвания....

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

ъпдейтнал си на 4s или на 5s ........ защото забелязвам ,че имаш 5s да не би да си объркал нещо или си сугурен защото ме е шубе на моята 4s-ка да ъпна и се чудя доста ?

Не, не съм се объркал, става въпрос за 4S.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Според мен, ако устройството не е джейлвано, няма нужда от рестори, а просто ъпдейт.

Аз бях с джейл и на айпада, и на телефона. Сега ъпдейтнах директно таблета, а на телефона му дадох рестор+връщане на бекъп (защото само в encrypted бекъп се пазят Health данните и бекъпа на Apple Watch). Проблеми засега мисля, че няма. Лек лаг забелязвам само при първоначално пускане на спотлайт-а и проактив.

Прави ми впечатление, че доста често има background activity и ползване на локацията, защото съответните икони почти постоянно стоят в статус бар-а. Яко следене пада :)

Първият цикъл на батерията изкара 10 ч. usage, 23 ч. standby с яко ръчкане и всичко включено.

При втория на 50% бях с 6 ч. usage и 17 ч. standby (заредих го снощи и са се направили през нощта).

С нетърпение чакам джейла и разработчиците да отключат тракпад опцията с натискане по клавиатурата с 2 пръста. На айпада работи страхотно! Четох, че на 6s ще работи посредством force touch с 1 пръст :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да, моят работи, току що пробвах с руги телефон и го намери и се закачи, какво точно имаш предвид под "подкарал"?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен го няма и в менюто даже.С 9.1 съм.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от radkov77
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Липсата в менюто май се оправяше като влезеш в Settings > Cellular > Cellular Data Network и въведеш нещо за юзер и парола, каквото и да е, така и така няма да се запамети, след това се появява опцията в менюто.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аха сега ще опитам

Sent from my iPhone using Tapatalk

Евала,жива и здрава да си

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

726d76112c33842db7672f61f06e58ee.jpg

А на осмицата нямах този проблем...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В Cellular Data Network където пише Personal Hotspot се пише APN internet.vivacom.bg и юзър и парола VIVACOM.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В вастройките имената на APN трябва да са ти еднакви, не знам как е на Виваком, но ето това имам предвид

ca3688074db971a27f87401c78cf6d47.jpg

Т.е. пренеси първото, което ти е горе, долу на настройката за хотспота.

Упс, засякохме се :-)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз съм сигурен че е писано милион пъти - достатъчно е да се напише само името на оператора, за да се активира Personal Hotspota ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Що ли ми трябваше снощи да се хваля, че 24 часа всичко ми е перфектно...

Кой ме прокле, а?!?!

#КОЙ?!?!

:suspect:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Защо, какво стана?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да.Благодаря стана.Интересното,е че на ios 8 нямаше нужда от тези настройки.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Що ли ми трябваше снощи да се хваля, че 24 часа всичко ми е перфектно...

Кой ме прокле, а?!?!

#КОЙ?!?!

:suspect:

Делян Пеевски ;)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Да.Благодаря стана.Интересното,е че на ios 8 нямаше нужда от тези настройки.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Имаше, имаше. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Делян Пеевски ;)

Отново проверих - не ползвам телефон Lafka 128GB и нямам пространство в iVafla.

Когато му скимне звъни пущината, когато му е кеф си мълчи без звук и вибрация и ако му погледна екрана вдигам на търсещия ме.

Индикатора на светкавицата и той не работи, разбира се.

Звъни ми телефона, вдигам - секундите се отмерват, но аз нищо не чувам.

Набирам повторно човека - той казва, че ме е чувал прекрасно през цялото време, но аз не.

Блутута вързан в колата - разскача се когато си иска по време на разговор, стои индикацията че нямам връзка активна и след 4-7-10 секунди автоматично се връзва пак и всичко е ок, все едно не е прекъсвало.

Наличието и липсата на интернет е също като тотото - когато иска има, когато иска не.

Закача се на мобилна мрежа, показва фул обхват - интернет йок.

Интересното е, че всеки от гореизброените проблеми го прави без всякаква логика, когато му скимне и без каквато и да е последователност.

Ей такива работи, разни и разнообразни.

Ама всъщност си е кефско, че иначе ебаси скуката.

пп. И да подчертая: не се оплаквам - хваля се. :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Моят пък не иска да се бекъпне в iCloud, веднъж го направих ръчно сутринта след ъпдейта и повече не става, оставям го нощем когато е на зарядно с включен wifi, но не става автоматично, а когато го пусна ръчно изписва, че не е завършен бекъпа.

4401fb9fae3030541648463dc6b548da.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Отзив за 4S, при отговор на позвъняване продължава да вибрира за секунда. Иначе не забелязвам други приблеми за сега. ОТА ъпдейт.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Жорка, на Сашо му е от колата проблема :D , той затова не се оплаква :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Iphone 5 такава батерия не съм имал никога-браво.Иначе и при мен има вибрация след като съм дигнал.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...