Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

kal1ch

Въпрос

Преди малко качих девятката на телефона.

Доста загря по време на ъпдейта и 5-10 минути след това, което според мен е нормално за всяка първа бета. Една идея по-муден е от 8.3, но ми се струва доста по-стабилен от предишните им първи бета версии. Слуховете за новия системен шрифт излязоха верни.

Сега го пускам и на iPad-а. Нямам време да правя много шотове, но ако някой го интересува нещо да пита и утре ще отделя време за всичко. :smile:

post-5071-0-37881400-1433795668_thumb.pn post-5071-0-74403700-1433795679_thumb.pn post-5071-0-94164600-1433795688_thumb.pn post-5071-0-40106300-1433795699_thumb.pn post-5071-0-84559900-1433795713_thumb.pn post-5071-0-27071100-1433795732_thumb.pn post-5071-0-99022600-1433795744_thumb.pn

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0
Жорка, на Сашо му е от колата проблема :D , той затова не се оплаква :D

Да му имам проблема аз :)

При мен показва само една чертичка обхват на дисплея на колата а на телефона си има. Не може да ми изкара и музиката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Я, няма вече usage time, или поне аз не мога да го намеря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сега ще ресторна на чисто, загуба на време, но много ме дразни, че нещо не работи - при вас работи ли бекъпа в iCloud? Упс, грешка 9006 - изключих антивирусната, нещо друго да правя ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря, ама и аз като кифлите първо пита после чете .... извинявам се!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Подписва се, сега проверих. Но защо да връщаш на 8.4.1, не разбирам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Искало си е рестор - тръгна бекъпа, ама сега сто настройки...мразя!

Едит: и сърча пак ми бяга нагоре, явно си е бъг, оправя се като дръпна нотификейшъна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Подписва се, сега проверих. Но защо да връщаш на 8.4.1, не разбирам?

Освен че лагва,не вижда apple tv2!Стриймва само аудио:))))2793a8cd804cc1e2d31ceb6f75bbc017.jpg

Това е при опит за air play;)Mirroring ?bb9f086de4b99135908aa800b1deea87.jpg

Редактирано от gogi6
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

gogi6, всяка година направо ме утрепваш! Винаги при теб не работят най-важните неща и новата версия е "най-голямата боза, която са изкарвали в историята на света". :smiley-face:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не се сещам, преди изписваше ли локацията при входящо, без допълнителни програми? В случая България.

44b19d99a46003794b92ba04b3b1f9f8.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мисля, че не е изписвало, щях да забележа. Между другото ми се увеличи свободното място от 6,8 на 9,2 след рестора, ката съм инсталирала всички стари приложения и не съм качила само едва снимка защото я изтрих при рестора.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За България е ново. В САЩ отдавна го има и изписва щата, от който се звъни. Жалко само, че не пише града за стационарни номера :(

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На мен сигурно веднъж на 2-3 години ми звъни някой от стационарен номер и винаги е от София, тъй че чак толкова не ме вълнува. По интересно ще е да изписва към кой мобилен оператор е звънящия :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Тони, няма да е коректно. Информацията е от префикса, но за прехвърлен номер ще е греда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
gogi6, всяка година направо ме утрепваш! Винаги при теб не работят най-важните неща и новата версия е "най-голямата боза, която са изкарвали в историята на света". :smiley-face:

Що,при теб работи ли?Кажи как да го оправя като не е боза.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Touch id работи осезаемо по-добре с ios 9 .Харесва ми функцията в Safari Paste and Go и Paste and Search

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Разясни за тази функция, че не схванах.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз пък чак сега забелязах, като задържиш за да пейстнеш линк в сафари и излиза paste and go и веднага те пренасочва към поставения линк, ама второто не го намирам как действа.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

4S за сега изненадващо добре се държи. Както и батерията, така и приложенията. Нищо не забива и си върви добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Копирай си линк и после опитай да го поставиш и ще го видиш, а второто до колкото четох било когато нямаш линк в клипборда, но не съм опитвала сега.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да го поставя в адресната лента ли?

Аха. Стана. Спестява ти един клик.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...