Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

kal1ch

Въпрос

Преди малко качих девятката на телефона.

Доста загря по време на ъпдейта и 5-10 минути след това, което според мен е нормално за всяка първа бета. Една идея по-муден е от 8.3, но ми се струва доста по-стабилен от предишните им първи бета версии. Слуховете за новия системен шрифт излязоха верни.

Сега го пускам и на iPad-а. Нямам време да правя много шотове, но ако някой го интересува нещо да пита и утре ще отделя време за всичко. :smile:

post-5071-0-37881400-1433795668_thumb.pn post-5071-0-74403700-1433795679_thumb.pn post-5071-0-94164600-1433795688_thumb.pn post-5071-0-40106300-1433795699_thumb.pn post-5071-0-84559900-1433795713_thumb.pn post-5071-0-27071100-1433795732_thumb.pn post-5071-0-99022600-1433795744_thumb.pn

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Но това пак не е първото, което виждаш след рестор/ъпдейта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И Деси и Барона ( Деси х2 ли да ви пиша ? :) ) пишат, че кода се появява при настройване, не директно след черен екран (Hello).

Според мен разликата е единствено, че сега по-лесно ще научат хората да си слагат пароли, като са им скрили опцията Skip / Don't add passcode.

Горната снимка е от iOS 9, а долната е от iOS 8 (за тези кото не са запознати).

010.jpg

Редактирано от mariankata
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Много ми харесва опцията "Back to" в горния ляв ъгъл на екрана. Спестява натискането на хоум бутона.

9c411ffd50f62cd0ef84332a86237bc8.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен карплей на хюндай санта фе последен модел с последна версия на софтуера не работи

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Тъкмо влизам отвън и да докладвам:

при мен с блутут както и да го въртях не и не.

Купих си едно USB хъбче и до сега се пробвах с включена флашка с музика и телефона.

В такова положение си разпознава приоритетно музиката - тоест флашката - без проблем, но телефона с кабела, вързан на друг вход не го разпознава.

Като му пусна блутута си се връзва като телефон и до там - никаква друга функция няма.

Някой чел ли е нещо в тази връзка или да си ровя в сайта на Apple?

Там не може да няма поне пет думи за услугата...

пп. Да не пропусна: в колата на жена ми Мерцедес А класа изобщо не разпознава нищо и не става с никаква врътка.

Търсих и апликации в стора, но видях само една за S-класа, която не може да се върже с този модел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не е достатъчно да си пуснеш carplay, трябва колата да поддържа също функцията, имаше списък с моделите които го поддържат, в общи линии беше за коли след 2014 и после по модели ...

Доколкото знам повечето планират 2015/2016 моделите да са пълнофункционални .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ето тук има клип за Мерцедес, показват кабел

http://www.carplaylife.com/video/mercedes-benz-demo-carplay-in-new-2015-c-class/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ето разковничето:

CarPlay is available in Australia, Canada, France, Germany, Hong Kong, Italy, Japan, Mexico, Republic of Korea, Spain, Switzerland, UK, and USA. Not all features may be available in all countries, however, such as with iTunes Radio currently being limited to the United States and Australia.

http://www.macrumors...oundup/carplay/

Затова аз се възползвам частично от услугите...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Съвсем случайно открих нова функция в iOS9.

За бързо селектиране на текст чуквате 2 пъти и задържате като мърдате пръст по текста.

Най-накрая нещо полезно!

Не съм го срещал по блоговете. Извинявам се ако е стара информация и го е имало в бетата.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Как да инсталирате приложения без джейл

Как да инсталирате приложения без джейл

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нещо му нямам вяра на това приложение, особено след китайската история с пробива в сигурността... Не бих го инсталирала!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз не ползвам подобни,но хора има за всичко

Аз не ползвам подобни,но хора има за всичко

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пуснаха и ъпдейта за часовника.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Най-сетне, вече няма да съм бета тестер! :D

9dd619e449a808bc.PNG81c0998c783c0031.PNG251663e2217376b0.PNG

c3d0027925a71bc8.PNG99c32c371e0e36a0.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте! Първо се извинявам ако не пиша където трябва но направо се ошашавих. Днес си купих Iphone 6. Ъпдейтнах го до ios 9, но забелязвам, че имам свободно място 11гб. При положение, че ъпдейта е 1гб не трябва ли да имам поне 14 15гб? Извинявам се за тъпия въпрос, но днес за първи път се докосвам до ios устройство след дълги години позлване само на андроид и направо е някакъв ужас. В добрият смисъл де за няколко часа впечатлението ми е, че едва ли бих се върнал повече на андроид, просто всичко е коренно различно и ще ми трябва да посвикна. Искам още да питам като плъзна с пръст на горе излиза едно меню и в него има тогъли за wifi airplane mod, мога ли да ги редактирам и по точно да си сложа тогъл за мобилните данни?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За мястото не се безпокой, ще свикнеш :)

Това меню с тогълите се нарича Control Center и без джейл (а такъв за 9 все още няма) не можеш да правиш кой знае какво с него. Настройките са в Settings.

За безпроблемното преминаване на отсрещния бряг, може да се посъветваш с един от модераторите ни, @dessyteneva, която също идва от андроид. Добре дошъл иначе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря много. :) Искрено се надявам, че няма да съжалявам за избора си.Въпрос на свикване е предполагам. А само да попитам относно паметта, аз ли не съм направил нещо както трябва или си е нормално. Защото четох в някакъв сайт, че има разлика дали е от itunes или OTA (не знам дали се казва точно така при андроид е така) и въпросът ми е да не съм оплескал аз нещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не си. ОТА качва малко повече, но не е фатално. Паметта е около 14,3(или и 7, по спомен) гигабайта, но самата операционна заема малко над два. Добре дошъл и не си сбъркал, да знаеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Има ли начин да имаме едновременно България в регионалните настройки и News приложението?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сложих 9-ката на 5s и на една 6-ца и се държи перфектно.

Имам и един 4s за който все още се чудя и ще се радвам ако някой сподели повече опит. Най-много ме интересува живота на батерията.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

4S се държи учудващо добре с новата версия на IOS. Относно батерията не очаквай чудеса, ще си държи колкото и с предишната версия. Моята батерия е на над 1400 цикъла и не държи повече от един ден с няколко разговора и малко ровене из форуми.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

С иос9 и ел капитан, не можеш да стриймваш на джейлнато Атв. :( Телефона позволява само звук да се стрийма през еърплей при мака функцията изобщо не работи.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Само не знаем,отрязано е Atv 2,или джейла е проблема?Може и бъг да е

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Според мен е отрязано. Излезе нов модел, баце...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...