Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

kal1ch

Въпрос

Преди малко качих девятката на телефона.

Доста загря по време на ъпдейта и 5-10 минути след това, което според мен е нормално за всяка първа бета. Една идея по-муден е от 8.3, но ми се струва доста по-стабилен от предишните им първи бета версии. Слуховете за новия системен шрифт излязоха верни.

Сега го пускам и на iPad-а. Нямам време да правя много шотове, но ако някой го интересува нещо да пита и утре ще отделя време за всичко. :smile:

post-5071-0-37881400-1433795668_thumb.pn post-5071-0-74403700-1433795679_thumb.pn post-5071-0-94164600-1433795688_thumb.pn post-5071-0-40106300-1433795699_thumb.pn post-5071-0-84559900-1433795713_thumb.pn post-5071-0-27071100-1433795732_thumb.pn post-5071-0-99022600-1433795744_thumb.pn

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Има ли начин да имаме едновременно България в регионалните настройки и News приложението?

Има врътка, която аз ползвам:

Във Settings -> General-> Language & Region ->Region -> Set to USA

Във Settings -> General-> Language & Region -> Advanced -> set Automatic to off; Language – Bulgarian

Във Settings -> Mail, Contacts, Calendars -> Start Week On -> Понеделник

Един Рестарт и News ще се появи. Но честно казано не съм много очарован, може да си добавяш само определени страници, които apple са решили, няма начин за добавяне на Custom feeds. За момента на мен програма, като “Flipboard” ми върши доста по добра работа.

Редактирано от ML16
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Начин за добавяне на няколко туика без джейл;)

http://downloadextensify.com/download/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За да спестя време на останалите - не се занимавайте да инсталирате extensify. Просто не работи. Сваляте си икона (aka bookmark) на спрингборда и това е! Никакви туийкове, нищо! И всички коментари по сайта са такива.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Само при мен ли "spotlight" вече не намира контакти записани на Бг?

Отделно някой по назад се оплакваше от липса на звук и вибрация... при мен до сега нямам пропуснат разговор, но някой нотификации просто си работят когато си искат.

Рестор от дфу съм правил, без връщане на бекъп.

п.с. у нас в части от апартамента където с иос 8 имах добър обхват, сега с иос 9 - тука има, тука нема...

иии те така :guitarred:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нямам проблем с имената, след рестора на чисто ми остана само изместването на търсачката леко нагоре, бях сложила шот преди. Не съм връщала нищо, но аз и не я ползвам, на не ме дразни, ще го оправят сигурно в 9.1.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Morfei

Само ResetAllSettings помага!

Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Morfei

Само ResetAllSettings помага!

Sent from my iPad using Tapatalk

Мда, това реши проблема. Мерси.

Шамане, щото бях с джейл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Само на мен ли буквите на клавиатурата на 6+ след ъпдейта ми се струват по-малки?

Тоест са по-малки и редактирам нещо написано по две минути след това, защото с пръста закачам по 2-3 букви.

Някъде в настройките има ли опция за увеличаване на буквите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

По гладко ли върви 9.0.1 някой може ли да сподели :), че върнах на 8.4.1 на айфон 5 и не ми се прави още един рестор за нищо. Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Reset all settings прави чудесни нещата ако някой има проблем , мисля че и Курти беше го споменал нагоре ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Клавиатурата на мен ми харесва, сега вече доста по-ясно е кога пишеш малки и големи букви.

Шрифтът на 6+ на някои места (апп стор например) наистина е доста намален. Аз виждам на близко (за разлика от надалече :) ), но това е малко прекалено. Има опция в accessibility (larger text), която обаче в случая не променя нещата за апп стор.

Първият ъпдейт не закъсня. Не съм изпитвал нито един от проблемите, за които има фиксове, но го качвам през туньо. Вече ще избягвам ОТА - понякога има проблеми, а и когато излезе джейл обикновено едно от условията е да не е правен ОТА ъпдейт..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това за джейла никога не е важало.Доста са барнали FaceTime ;)Уникално качество на видео разговорите!Може би от 9.0 е така

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

@algor

settings/general/accessibility/keyboard/software keyboards - off

Жив да си :smile:

Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Клавиатурата пише само с главни букви като копчета, иначе в полето написаното си е както си му задал в настройките.

Което ме устройва перфектно за пръстите ми :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Забелязах нещо странно след снощния ъпдейт - приложенията се ъпдейтват наново, в частност дропбокс, чийто ъпдейт е от 16-ти и беше направен и туитър, който пък е с дата 22-ри и също беше направен на деня.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

С иос9 и ел капитан, не можеш да стриймваш на джейлнато Атв. :( Телефона позволява само звук да се стрийма през еърплей при мака функцията изобщо не работи.

Е това вече е греда ... :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имах предвид, че излизат старите ъпдейти, които вече бях изтеглила. Аз на 19-ти го ресетнах и изтеглих всичко на ново, би трябвало да са актуални, а след това поне два пъти на ден проверявам и ъпдейтвам каквото има, сега ми направи впечатление, че и двете са със стара дата, освен пък да е грешка в описанието, ама надали.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За повторноте ъпдейти мога да потвърдя, но се получиха преди да кача на 9.0.1.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е, значи си е бъгче на маркета май. Ни ме притеснява, просто ми стана интересно.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...