Премини към съдържанието

Recommended Posts

Morfei

Само ResetAllSettings помага!

Sent from my iPad using Tapatalk

Мда, това реши проблема. Мерси.

Шамане, щото бях с джейл.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само на мен ли буквите на клавиатурата на 6+ след ъпдейта ми се струват по-малки?

Тоест са по-малки и редактирам нещо написано по две минути след това, защото с пръста закачам по 2-3 букви.

Някъде в настройките има ли опция за увеличаване на буквите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По гладко ли върви 9.0.1 някой може ли да сподели :), че върнах на 8.4.1 на айфон 5 и не ми се прави още един рестор за нищо. Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Reset all settings прави чудесни нещата ако някой има проблем , мисля че и Курти беше го споменал нагоре ...

• Харесвам 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@algor

settings/general/accessibility/keyboard/software keyboards - off

• Харесвам 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Клавиатурата на мен ми харесва, сега вече доста по-ясно е кога пишеш малки и големи букви.

Шрифтът на 6+ на някои места (апп стор например) наистина е доста намален. Аз виждам на близко (за разлика от надалече :) ), но това е малко прекалено. Има опция в accessibility (larger text), която обаче в случая не променя нещата за апп стор.

Първият ъпдейт не закъсня. Не съм изпитвал нито един от проблемите, за които има фиксове, но го качвам през туньо. Вече ще избягвам ОТА - понякога има проблеми, а и когато излезе джейл обикновено едно от условията е да не е правен ОТА ъпдейт..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това за джейла никога не е важало.Доста са барнали FaceTime ;)Уникално качество на видео разговорите!Може би от 9.0 е така

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@algor

settings/general/accessibility/keyboard/software keyboards - off

Жив да си :smile:

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Клавиатурата пише само с главни букви като копчета, иначе в полето написаното си е както си му задал в настройките.

Което ме устройва перфектно за пръстите ми :smile:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забелязах нещо странно след снощния ъпдейт - приложенията се ъпдейтват наново, в частност дропбокс, чийто ъпдейт е от 16-ти и беше направен и туитър, който пък е с дата 22-ри и също беше направен на деня.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С иос9 и ел капитан, не можеш да стриймваш на джейлнато Атв. :( Телефона позволява само звук да се стрийма през еърплей при мака функцията изобщо не работи.

Е това вече е греда ... :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забелязах нещо странно след свощния ъпдейт - приложенията се ъпдейтват наново, в частност дропбокс, чийто ъпдейт е от 16-ти и беше направен и туитър, който пък е с дата 22-ри и също беше направен на деня.

Деси не е от ъпдейта. Аз съм с 8.1.2. и пак си се ъпдейтват. Даже и MSOffice, който обикновено търпи промени на 2-3 месеца.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имах предвид, че излизат старите ъпдейти, които вече бях изтеглила. Аз на 19-ти го ресетнах и изтеглих всичко на ново, би трябвало да са актуални, а след това поне два пъти на ден проверявам и ъпдейтвам каквото има, сега ми направи впечатление, че и двете са със стара дата, освен пък да е грешка в описанието, ама надали.

• Харесвам 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За повторноте ъпдейти мога да потвърдя, но се получиха преди да кача на 9.0.1.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, значи си е бъгче на маркета май. Ни ме притеснява, просто ми стана интересно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не бях се загледал в датите, но наистина са стари. Или е бъг или нещо са добавили. 12 приложения ми излязоха наново.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може нещо да са чеквали във връзка с атаката...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най вероятно е това. ;) И при мен е така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много индикатори на статусбара:)Повтарящи се,като андроидче0ade0f9f2371f00d116fc5df7117bd2d.jpg

Редактирано от gogi6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен иконата на Weather изчезна.

bd6b2b3fece021ee6e588dd79b525f02.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някъде четох за подобно изчезване, за съжаление съветът беше рестор. Може би можеш да пробваш първо да го рестартираш с двете копчета, нищо не губиш. После може да опиташ и с ресет на настройките и вече, ако не стане - рестор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Alxx®
      На девети септември ще празнуваме 71 години от...грешка?! Сири, подскажи ни?
      А, да - на девети септември Епъл ни кани да отидем/гледаме специалното събитие за представяне на нови продукти. Дали ще видим новия iPhone 6S/Plus, дали ще е нещо друго - предстои да разберем. Едно е съвсем вероятно обаче: ще видим финалната версия на iOS 9 и OSX El Capitan. Събитието ще може да се гледа от браузърите на всички модерни операционни системи, поддържащи технологията HTTP/HLS:iOS 7.0+ на iPhone; iPod touch; iPad 2+, второ и трето поколение AppleTV iOS 6.2+; Windows 10 с браузъра Edge и съвсем естествено OSX 10.7.5+ и Safari. Естествено ще се намерят и алтернативни линкове за останалите потребители, които ще се публикуват в темата.

Събитието започва в 10 часа тихоокеанско време или 20 часа според нашия часови пояс.

Add to your calendar
      По време на стрийма, темата ще бъде заключена и ще се обновява с информация от членове на избран за целта екип. Дотогава(а и след това) е свободна за споделяне на вашите виждания, желания и коментари по въпроса.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Кой е бил онлайн:   247 Потребители бяха Онлайн в последните 24 Часа