Премини към съдържанието

Recommended Posts

Общо 3 пощи са, и повчето са някакви рекламни мейли. :D

Много странно, iOS 9 я инсталирах на чисто през DFU, и тази сутрин ъпдейтнах към 9.0.1, не би следвало да има подобен проблем.

П.С.

След рестарт се оправи, но докога.. :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от SpiceBoy

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още наблюдения - бягат ми някои нотификации, последно хванах тапаталк, не изписука, но пък сърча си застана на мястото и не се приплъзва нагоре. Фейса го излових пак буден, но си надявам че това си е от бъгавото приложение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Viber също се обажда когато си иска ...предполагам, че е виновно приложението и ще го фикснат.

• Харесвам 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@algor

settings/general/accessibility/keyboard/software keyboards - off

Еее човек, ти ме спаси. Тия дребни букви ми вадеха очите! Мерси много

• Харесвам 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кои дребни букви бе хора? Говорите за главни и малки или просто ви е дребен шрифта?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като напишеш първата буква и се смалява шрифта!Ей това изключват

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоест главните стават малки! Щото дребни е друго :)Сега вече разбрах "проблема"! :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен след ъпдейта нещо се сговни батерията. Ей това е след като го разкачих от зарядното преди работа

image.jpg

Редактирано от midnight

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък много си я харесвам новата клавиатура, много ми е удобно и не ми се струва дребен шрифта, новият шрифт също ми харесва, в началото ми беше малко странно, но бързо свикнах.

За батерията не мога да преценя, ето примерно как е в момента:

3acbdbdf173c94c0e1d66a8b812a1511.jpg

Като се има предвид, че постоянно го чопля.

• Харесвам 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми аз имам доста наблюдения в/у батерията и по време на бетите мачкаше, а и със официалната беше ок. Ама след като ъпнах вчера и за 1 час без зарядно и без много много да го ползвам се смъкна с 18% е доста странно. Официалната я пуснах с рестор 9.0.1 беше ОТА. ето и скрийн от бета 5.

image.jpg

Редактирано от midnight

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно казано гледам да не се впечатлявам, достатъчно ми е да издържа до вечерта, иначе се превръща във фобия. Ще се понамести, ще мине някой друг ъпдейт още и всичко ще е ок. Дай да не коментираме тук, има тема за батерията, да не се разводнява тази, нека само е споменато като възможност за тези, които още не са ъпдейтнали.

• Харесвам 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
При мен иконата на Weather изчезна.

bd6b2b3fece021ee6e588dd79b525f02.jpg

Бате, май имаш поща...

• Харесвам 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е то това са само от последните минути ;)

А може и да колекционира непрочетени писма.

• Харесвам 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мен ми показа 18 000+ мейла непрочетени като качих на iOS 9. Голяма борба беше докато ги отбележа като прочетени.

• Харесвам 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Липсва вече черния шрифт при бял тапет?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

АБВ е единия мейл, два гмейл и един яху. Всичко непрочетено. Направо ме съсипа. Въртях всичките да ги свали за да ги отбележа като прочетени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен само абв ми прави тези мизерии и вече не я слагам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на мен до сега само абв ми правеше така, но този път го направи с всички акаунти.

Иначе ще ми трябва време да свикна със щрифтовете и малките букви на клавиатурата, но е добра промяна според мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това YouTube audio как става?Пускам тубата и затварям очите?b4473c3488e11934ed671c194fff6d0d.jpg

Редактирано от gogi6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е то при абв на поп3, ясно че всички мейли ще са непрочетени, като наново се закачи акаунт.

Редактирано от morfei

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

АВV между другото имат приложение, не съм го пробвала, но го видях в магазина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

4s след ъпдейт с iOS 9 никакви проблеми освен първия ден имах проблем с обхвата ,постоянно се откачаше от оператора ,но разбрах ,че като изкл 3G-то се оправя ,сега нямам никакви проблеми работи перфектно не забива ..... някой ъпдейтнал ли е 4s с 9.0.1 ,защото като потърся в списъка за кои телефони е ъпдейта въобще го няма ?!?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Alxx®
      На девети септември ще празнуваме 71 години от...грешка?! Сири, подскажи ни?
      А, да - на девети септември Епъл ни кани да отидем/гледаме специалното събитие за представяне на нови продукти. Дали ще видим новия iPhone 6S/Plus, дали ще е нещо друго - предстои да разберем. Едно е съвсем вероятно обаче: ще видим финалната версия на iOS 9 и OSX El Capitan. Събитието ще може да се гледа от браузърите на всички модерни операционни системи, поддържащи технологията HTTP/HLS:iOS 7.0+ на iPhone; iPod touch; iPad 2+, второ и трето поколение AppleTV iOS 6.2+; Windows 10 с браузъра Edge и съвсем естествено OSX 10.7.5+ и Safari. Естествено ще се намерят и алтернативни линкове за останалите потребители, които ще се публикуват в темата.

Събитието започва в 10 часа тихоокеанско време или 20 часа според нашия часови пояс.

Add to your calendar
      По време на стрийма, темата ще бъде заключена и ще се обновява с информация от членове на избран за целта екип. Дотогава(а и след това) е свободна за споделяне на вашите виждания, желания и коментари по въпроса.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Кой е бил онлайн:   247 Потребители бяха Онлайн в последните 24 Часа