Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

kal1ch

Въпрос

Преди малко качих девятката на телефона.

Доста загря по време на ъпдейта и 5-10 минути след това, което според мен е нормално за всяка първа бета. Една идея по-муден е от 8.3, но ми се струва доста по-стабилен от предишните им първи бета версии. Слуховете за новия системен шрифт излязоха верни.

Сега го пускам и на iPad-а. Нямам време да правя много шотове, но ако някой го интересува нещо да пита и утре ще отделя време за всичко. :smile:

post-5071-0-37881400-1433795668_thumb.pn post-5071-0-74403700-1433795679_thumb.pn post-5071-0-94164600-1433795688_thumb.pn post-5071-0-40106300-1433795699_thumb.pn post-5071-0-84559900-1433795713_thumb.pn post-5071-0-27071100-1433795732_thumb.pn post-5071-0-99022600-1433795744_thumb.pn

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Днес разцъках на адаша шестицата с iOS9 - много плавно джитка за първа бета. Някои неща ми харесаха, други не и малко почнах да се загубвам в настройките. Сърч-а в сетингс ми идва на място ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Супер изглежда наистина но Sygic не тръгна и май доста бързо падаше батерията на 6plus даже и на новия battery save режим. Най-добре изглежда новия шрифт и функцията за връщане там от където си препратен.

Редактирано от mircosoft
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

iPhone 6 iOS 9 наблюдения(без дев акаунт):

Батерията се проточва сравнително с 8.3 доста по-бързо, дори и в "Low power mode".

Notes.app крашва от време на време и до надписа на графата iCloud от снощи има кръгче за зареждане, въпреки че имам всичките си бележки.

Известията като banner от изтеглените приложения седят, докато не се махнат ръчно.

В Search страницата не всеки път излизат "Siri suggestions".

Снощи нямах показани обхвата, оператора и мобилните данни, а вместо тях "iPhone", но след рестарт се оправи.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За айфон 6 с Ios 9

Батерията е трагедия засега, в search не иска да търси контакти, но е невероятно стабилна за първа бета.

Шрифта е доста странен и трудно се свиква, но вероятно след 10 дни ще е без проблем с него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Невероятно стабилна е относително понятие ;) На мен ми крашна 2 пъти със син екран - за момент си помислих, че съм се върнал 10 години назад :D Доста по-мудна е от 8-ца на iPhone 6 и има някои приложения, които крашват при стартиране. За да ползвате новия notes, трябва експлицитно да ъпдейтнете, което спира синхронизацията с iOS 8 устройства. Иначе е добре засега - новата сири е страхотна, въпреки, че доста от функционалността и не работи в България.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сравни я с първите бети на iOS 7 и 8. Определено е много по-стабилна. Не може да очакваш да не крашва от време на време и батерията да не пада по-бързо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Батерията и крашовете, обикновенно са ако е без dev качена -пишат навсякъде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Батерията и крашовете, обикновенно са ако е без dev качена -пишат навсякъде.

Абе с дев съм, ама батерията ми изкарва едва 10 часа стендбай на телефона. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен единствения проблем е батерията, както казва колегата макс 10 часа, всичко останало е все едно не е бета... И аз съм с DEV.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз съм качил само на Air-a и нито батерията е проблем -още не съм го зареждал от както е с бетата и е на около 45% а си го ползвам сериозно а и детето зяпа детски по малко, нито сърча се бъгва, нито има крашове .Единствения бъг засега който аз видях е в Safari - зависва чат пат за 3-4 секунди . Все едно е официален релийз , е новите функции си бачкат само на епълските приложения, не може да се браузва в приложенията с файлов мениджър като на 8.3.

Сложил съм бета на жената на 6цата без да и казвам и не се е оплакала че и има нещо на телефона , че и пада батерията по-бързо примерно - тя си знае сутрин излиза на 100% , вечер се прибира на има няма 20% и знае че няма електромер на телефона и щом покрива норматива, значи всичко е ОК

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз съм със 6ца и батерията е трагедия. Ама не се оплаквам нали е бета.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Въпроса е тези проблеми, зависвания и изчезвания да се докладват на правилните хора. Писането им в този форум няма да доведе до особена промяна. Пускайте тикети на ейпъл за да оправят проблемите. Дори може да пишете и във форума на ейпъл за да го забележат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А някой забеляза ли че при заключен телефон след дабъл клик на хоум бутона се активира епъл пей или това е старо.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имам един iPhone 4s за части,сега ще пробвам да сложа iOS 9 и ако стане ще споделя как върви на по-стар модел :smile:

Edit: Инсталацията премина успешно за около 10 минути. Работи доста бързо телефона бъгове не забелязвам за сега :smile:

Еdit 2 : Приключих с тестовете всяко приложение дето свалих си работи нормално,с батерията няма проблеми,до колкото разбирам всичко си работи без отказно ако, някой иска да му тествам нещо специялно да казва

Редактирано от xPeke911
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вчера и аз ъпдейтнах а 9-та версия и това, което веднага забелязах, е че забива когато се влезе в менюто -Storage & icloud

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз на 6-цата върнах 8.4, защото батерията беше под всякаква критика - за 8 часа без да го пипам през нощта падна от 100 до 0. Иначе нямаше много други бъгове освен сетингите и факта, че iCloud backup не работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нещо много странно с батерията, на Айфон 6, оставен през нощта батерията пада с 40-50%, на айпад оставен за цяла седмица без зареждане държи все още. Явно с радио модула има проблем при айфоните.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На приятелката ми 6-цата също батерията пада с по 30 до 40% за има няма 5-6 часа.Явно все още не е пипната работата като хората,нормално е разбира се все пак е бета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз на мен не слагам бета,камо ли на приятелката(жената)!Какво ви става незнам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз съм с 5 и батерията на 8.3 ми държеше по-малкo oт 12 часа. При условие че е нова и сега с 9 пак толкова държи.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нали на 30-ти трябва да се пусне официално? За 15 дни как ще успеят да я оправят, при положение, че само една бета е излязла досега?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...