Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

kal1ch

Въпрос

Преди малко качих девятката на телефона.

Доста загря по време на ъпдейта и 5-10 минути след това, което според мен е нормално за всяка първа бета. Една идея по-муден е от 8.3, но ми се струва доста по-стабилен от предишните им първи бета версии. Слуховете за новия системен шрифт излязоха верни.

Сега го пускам и на iPad-а. Нямам време да правя много шотове, но ако някой го интересува нещо да пита и утре ще отделя време за всичко. :smile:

post-5071-0-37881400-1433795668_thumb.pn post-5071-0-74403700-1433795679_thumb.pn post-5071-0-94164600-1433795688_thumb.pn post-5071-0-40106300-1433795699_thumb.pn post-5071-0-84559900-1433795713_thumb.pn post-5071-0-27071100-1433795732_thumb.pn post-5071-0-99022600-1433795744_thumb.pn

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Определено тази бета е много по - добре от към живот на батерията. От сутринта го ползвам и още съм на 29%.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Всеки говори за батерията! Въпросът е дали зависването при приемане на разговор дали го има пак?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

"Зависване" каквото и да значи това, ако е бъг или проблем, мислите ли че Apple, няма да го отстранят 2 години?

Така са решили че трябва, така са го направили!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За увисване не знам, но като е заключен телефона не звъни. Вибрира 1 път и дотам... Понякога даже и не светва. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен няма проблем със звъненето при заключен екран. Само като вдигна продължава да вибрира около 1-2 секунди.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от WULAS
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мисля, че открих от къде идваше проблема ми със звъненето. Вчера ми звъннаха докато телефона беше свързан с колата и оттогава се случва. Спрях блутуута, рестартирах телефона и се оправи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това е нова функция на iOS9. Просто трябва да си вземеш часовник, ако искаш да знаеш дали ти звъни телефона. :tooth:

Не знам от какво е, ама блутуута нещо се гъбарка и при мен в последните седмици (на iOS8). Бързо изключване и включване от контрол центъра оправя нещата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен ме иска да синкне нова музика както и арт уърка към музиката. Рестарти на телефона и на мака не помогнаха, някой друг с подобен проблем?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от midnight
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На мен батерията ми пада двойно по-бързо от 8.3, а и няма уау ефект този път с тази ос. Ще пробвам да върна назад като имам време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Бета! Бета! Тoва трябва да си пoвтаряте, кoгатo срещнете прoблем и решите да пишете тук. Иначе сме благoдарни за спoделянетo!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Бета ползвам от както ги има и не е нужно да ми го казваш за проблемите. Все пак темата е за това, едни се радват на батерията други не!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Каквo е нужнo и каквo не, да казвам, решавам аз!

Сега пoгледни пoстoвете назад и виж кoлкo батерии падат "двoйнo пo-бързo"! Иначе се радвам, че ни инфoрмира за намерението си да се върнеш "назад"!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами трий тогава и направи статичен сайт, за какво аджеба е тоз форум.

Аз от цялата тема останах с впечатление, че повечето батерии държат повече и за това се "качих". И си споделям мнението, че не е така.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз проблем с батерията нямам на бета 2, държи се повече от прилично зарждам го веднъж на ден и свичко си е включено дори и синия зъб.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пак ми казваш каквo да правя!

Тoва за статичния сайт сме гo слушали.

Не съм ти казал да не пишеш а самo oт къде идва "прoблема" ти. Ти oбаче реши да се направиш на сърдит ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сърдити няма, просто пишем не по темата ;) Живи и здрави и време за рестор!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не знам дали е бъг но нещо не мога да си избера уолпейпър за бекграунд. Като селектна нов ми дава лок скрийна. Като селектна бакграунда ми дава само да наместя снимката, но не и да си избера.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от midnight
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Бета 3 с поддръжка на Apple Music ще бъде налична следващата седмица.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Както казах по горе проблемите с батерията не са фрапантни. Включих пауър моуд като падна на 20%

Сега видях че е бил включван в зарядното, но да уточня че бях го вързвал с колата 5-6 мин да се закарам до магазина image.png

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от midnight
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз се надявах да е днес, но Apple решиха да ни разочароват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

По скоро послъгаха малко. Защото Ед кю беше туитнал, че ще има ъп ърли дис уийк. Ама йок

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Затова казвам, че решиха да ни разочароват. Не че е голяма работа, но в последно време хич не могат да си спазват сроковете. Несериозна работа...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...