Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

kal1ch

Въпрос

Преди малко качих девятката на телефона.

Доста загря по време на ъпдейта и 5-10 минути след това, което според мен е нормално за всяка първа бета. Една идея по-муден е от 8.3, но ми се струва доста по-стабилен от предишните им първи бета версии. Слуховете за новия системен шрифт излязоха верни.

Сега го пускам и на iPad-а. Нямам време да правя много шотове, но ако някой го интересува нещо да пита и утре ще отделя време за всичко. :smile:

post-5071-0-37881400-1433795668_thumb.pn post-5071-0-74403700-1433795679_thumb.pn post-5071-0-94164600-1433795688_thumb.pn post-5071-0-40106300-1433795699_thumb.pn post-5071-0-84559900-1433795713_thumb.pn post-5071-0-27071100-1433795732_thumb.pn post-5071-0-99022600-1433795744_thumb.pn

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Eddy Cue писа в туитър, че щяла да излезе през "ранната част" на тази седмица. Като се сетя, че и за часовника говориха така, нищо чудно бета 3 да излезе в петък. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

UPDATE: The iOS 9 beta 3 reportedly released today but has disappeared -- possibly due to a glitch.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Най-накрая са направили папките на iPad да показват повече от 9 приложения на страница. Цели 16!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

О май гад! Това ще да е новата екстра само за 19"-овия айпад про.

Отдавна Епъл disregard-ват айпада тотално и се чудят защо ли им падат продажбите с всяка изминала година.. Понеже какъвто и да си вземеш, все същия experience, какъвто получаваш и с айпод. Много недомислици и неизползвано място по дисплея. Много малко плюсове спрямо iOS на айфон.

iOS на айпад е най-крещящата от нужда за промяна сфера в Епъл изобщо. Докато не променят нещо коренно, съм се зарекъл, че друг няма да купувам. И пикливия мултитаскинг, който трябваше да присъства от ios5, не е и не би трябвало да е причината за ъпгрейд на никого.

Това "про", което се очаква, трябва да е някакъв хибрид с мак (осх), за да предизвика някакъв интерес.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Много хубаво звучи за да е истина :) но то открай време говорят за обединяване на двете ОС

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз продължавам да не мога да направя бекъп в Облака, има ли някой който е направил успешен бекъп?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз тъкмо получих емейл, ама сайта на еъпл е толкова претоварен, че сигурно не им се верва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз продължавам да не мога да направя бекъп в Облака, има ли някой който е направил успешен бекъп?

Не. Правя си бекъп на компа преди всеки ъпдейт. Тъкмо и логовете се пращат на Apple.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Току що сложих бета 1 публичната на моят 5s доста добре се движи само малко лагва на места ,но за бета 1 е доста добре. И още нещо открих при мен го няма app News и при вас ли е така ?

Редактирано от cecur
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

News, не рабoти за България и Еврoпа. За да гo имаш прoмени региoналните настрoйки на US.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Забелязвам че при включена опция за икономия на батерията скороста на интернета и зареждането на страниците се увеличи драстично

0792833fc70978d5fe69dc37745864d0.jpg това е при пусната опция c4f82dca7ba1875d62226511e9d26d6a.jpg а това е при нормална работа

Редактирано от cecur
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Искам да Ви попитам как най-лесно мога да мина на тази бета версия... Никога не съм качвал никакви бети. Със iPhone 6 съм и ми се иска да видя новия софт.

Мерси предварително.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от krasigarcherv
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте. Преди 3-4 дена инсталирах iOS9 Публик Бета, поради валящите от всички посоки суперлативи... При мен обаче (5), нещата не са чак толкова розови. Гледам и тук в тази тема, повечето от вас са с 5s и 6... и сте поносимо доволни ;) При мен нещата са горе долу такива:

- батерията издържа почти на половината от обикновеното си време

- при Spotlight търсене (дърпане на екрана на долу и/или надясно), не се показват контактите, siri-ала бала... и тн, независимо че отметките са поставени, показват се само три ленти - сърч web, AppStore и Maps!?

- след включване на щадящия режим за батерията, изчезна и не се връщат в последствие шорткътите в речника - (бс -> Бургас)... Може и нещо друго да изчезва, което още не съм видял

- от снощи ми изчезнаха и двата екрана на контрол центъра...

Въобще нещата започнаха нещо да дразнят ;)

Моля ви, ако на някой друг с 5 има (или е имал) същите драми, да пише. Така ще се успокоя, че пръта не е само в моя телевизор!

Инсталацията я направих директно през телефона, както там искат! Допускам, че аз съм се омазал някак професионално ;)

Предварително се извинявам, ако поста не е на мястото си. Няма да се разсърдя, ако го делнете ;)

Поздрави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

След ъпдейт към бета4 движението нс курсора с 2 пръста в/у клавиатуратс го нама. Само при мен ли е така? С шестица съм.

Sent from my iPhone using tapatalk

Редактирано от midnight
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пуснаха public beta 2

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На iPhone, жеста с два пръста върху клавиатурата го няма още от бета 3. В keynote-а го рекламираха само като говориха за iPad, така че мисля, че инцидентно е бил активиран за iPhone-и в първата бета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За бета2 със сигурност го имаше. Ако наистина са го махнали фор гууд ще е найистина жалко, беше доста удобно

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...