Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Music


profusion

Recommended Posts

Не видях тема за новата услуга. Сега я ползвам през новия тюнс, с безплатните 3 месеца, а после е колкото спотифай - 4.99 евро. Ще напиша впечатления после.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Spotify сега е със 60 дневен тестов период :D

Иначе,относно цената - 4,99 евро е и при мен.

Джони,да не те локализира в някоя друга държава и заради това да е така?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изяснихме цената, а има ли хора, които смятат да вземат семейния пакет и да поканят някой да се включи?

Редактирано от Anton
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някои хора в MacRumors са писали, че безплатния trial не важи за семейния пакет, защото са ги таксували при стартиране на услугата.

Само да го имате в предвид. :smile:

В момента го разцъквам - добре ми се струва. Дразни ме, че липсва опцията "Update iTunes Match", за което вече им пуснах оплакване.

Но със сигурност няма да плащам всеки месец след като изтече trial-а. Предпочитам да си купувам музиката вместо да плащам, за да я "наемам".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как да използвате Apple Music

http://www.idownloadblog.com/2015/06/30/10-tips-for-apple-music/

Това работи ли на AppleTv?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мога ли да минавам на десктопа/мобилния в офлайн тоест свалените офлайн да могат да се слушат едновременно на 2 устройства както е със Спотифайя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен и Spotify, и Apple Music са на цени от 4,99 €.

За момента смея да твърдя, че качеството на музиката в AM е по-добро. Някак си звучи по-чисто и по-динамично.

Редактирано от SpiceBoy
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Почти не виждам разлика във функционалност и цена между двете, едноственния + за АМ е че е вградено в ОС и не се използва 3рд парти приложения

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е сериозният плюс,заради който ще изоставя Spotify.

Но най-вероятно,чак на iOS 9 - сега не мисля да ъпдейтвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първия "-" открих, свалям офлайн албум един на телефона и друг на десктопа, въпреки че са локално свалени не ми дава да слушам едновременно което при Спотифай може (защото като си само на мобилна мрежа влиза в режим офлайн). При АМ не намирам опция да бачка само в ВиФи :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сетили са се, че някой може да "злоупотреби" и са се подсигурили. Все пак, ако искаш да слушаш едновременно на няколко устройства има семеен пакет. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз го активирах днес , добре изглежда. Но ако няма опция за офлайн.... Така го слушаме двама едновременно спотифая без да плащам допълнително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сетили са се, че някой може да "злоупотреби" и са се подсигурили. Все пак, ако искаш да слушаш едновременно на няколко устройства има семеен пакет. :smile:

Тогава какъв е смисълът на ОФЛАЙН-а нали е офлайн не я стриймвам едновременно на устройствата?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че ти отговорих достатъчно ясно. Никой не ви кара насила да ползвате Apple Music. Стойте си на Spotify като ви дава да слушате от няколко места едновременно. :smile:

Аз ще продължа да си плащам за iTunes Match, където мога да стриймвам едновременно цялата си библиотека от до 5 устройства. Нека съм балама.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спирате нета на едно от устройствата и пробвате. Не би трябвало да има засечка.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако спра нета няма да получавам нито поща нито други неща докато пътувам а ми се налага често. Това не е опция за мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При АМ не намирам опция да бачка само в ВиФи :(

Това не върши ли работа.

dedd1cc87930576a83d591fbc95eb874.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Не става, като е на мобилен и проверява в началото и ако пусна на десктопа и спира :smile:

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да се тества на два телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как става смяната на песни със слушалките? Преди беше с двоен клик, сега само ме връща на същата песен.

П. П. Пф, разбрах го. И Repeat и Shufle пуснати. И все пак има някакъв бъг, не винаги прехвърля.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...