Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Music


profusion

Recommended Posts

И от "не ц*ц*"-те :) и от там не става, като цъкна ми Дава акаунта и ми съобщава кое е Апъл ИД-то но не може да се смени с друго?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще си плащаш фемили, първо отиваш в сетингс/айклауд/фемили и посочваш другото ай ди. След това в мюзик апп/фор ю/"бюста"/вю епъл ай ди/събскрипшънс/менидж/епъл мюзик мембършип и избираш да плащаш за двама.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А защо някои песни ги има в албума на изпълнителя, но са по бледи и съответно не мога да ги пусна.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
On 9/18/2016 at 11:21 AM, chayanne said:

Ако ще си плащаш фемили, първо отиваш в сетингс/айклауд/фемили и посочваш другото ай ди. След това в мюзик апп/фор ю/"бюста"/вю епъл ай ди/събскрипшънс/менидж/епъл мюзик мембършип и избираш да плащаш за двама.

Стана обаче има 2 тъпи неща или аз не знам как да ги направя - първото е за да споделиш фемили акаунта активираш фемили и заедно с това споделяш кредитната карта - защо подяволите не може само да се сподели апъл мюзик ами и картата?!

Второто, много тъпо че членовете на апъл мюзик фемилито не виждат създадените Библиотеки с адднатите музики от апъл мюзик на другите членове. Поне при мен на добавения човек апъл мюзика беше празен. Изобщо има ли начин да се ползва една т.е. аз добавям или другия човек и си виждаме добавените?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А защо някои песни ги има в албума на изпълнителя, но са по бледи и съответно не мога да ги пусна.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Доколкото знам (не съм 100% сигурен) - ако в случая албума/парчето е add-нат от Apple Music компанията е решила потребителите да имат достъп до този файл само през iTunes Store (т.е. можеш да си я купиш) - аз също съм попадал на такава ситуация (саундтрака на Аватар) в която песента на Leona "I see you" ми е сива но е достъпна за купуване ...

Втория вариант е ако песента ти е от библиотеката на PC и причината е все още да не е ъплоудната - по принцип при използването на iCloud Music Library виждам всичките песни от библиотеката но неъплоуднатите са ми в сиво.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стана обаче има 2 тъпи неща или аз не знам как да ги направя - първото е за да споделиш фемили акаунта активираш фемили и заедно с това споделяш кредитната карта - защо подяволите не може само да се сподели апъл мюзик ами и картата?!
Второто, много тъпо че членовете на апъл мюзик фемилито не виждат създадените Библиотеки с адднатите музики от апъл мюзик на другите членове. Поне при мен на добавения човек апъл мюзика беше празен. Изобщо има ли начин да се ползва една т.е. аз добавям или другия човек и си виждаме добавените?

Като цяло можеш да виждаш само покупките от iTunes Store на членовете от семейството, ако искаш някой от фамилията да слуша албуми от Apple Music които си харесал можеш да му ги споделяш :
4d37fbc2105fdd12b12bfc9be825f5c5.pnga0b37afea70116c918e753230d6167b3.png
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

Здравейте, днес се усетих, че всеки месец ми взима автоматично по 4.99 евро след като ми истече три месечния период. Как мога да се откажа от услугата, защото не ми се налага да слушам музика от Apple Music, а и не ми се дават 10 лв. за нещо, което не ползвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, днес се усетих, че всеки месец ми взима автоматично по 4.99 евро след като ми истече три месечния период. Как мога да се откажа от услугата, защото не ми се налага да слушам музика от Apple Music, а и не ми се дават 10 лв. за нещо, което не ползвам.


Ще ти кача скрийнове със стъпките с уговорката , че съм с 10.3 Beta 2 (не съм сигурен дали няма да има известна разлика от твоята версия ): IMG_0676.JPGIMG_0677.JPGIMG_0678.JPGIMG_0679.JPGIMG_0680.JPG
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може и през iTunes в абонаментите се намира


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не можах да го намеря от iTunes, от поста на Миро се оправих много бързо.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Верно го няма в настройките !Поне аз не го открих

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Там където са ти закупените приложения, по-надолу имаш абонаментите, сега не съм на компютъра, после ще напиша точния път, ако на някой друг му трябва. А третия начин е от имейла, който пращат при първото активиране на услугата, ако го пазиш разбира се.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Edit: Значи в iTunes наистина е изчезнало това с абонаментите, беше в профила, сигурна съм, защото аз от там махнах моя преди...

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От апарата става много бързо, няма смисъл от iTunes.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да,но ако си абониран за друга услуга..Spotify,Netflix..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеца по-късно...

Някой да има кракната версия на Noteburner за сваляне на музика от Apple music в mp3 формат ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

Виждам, че AppleMusic вече може да се слуша едновременно на няколко у-ва с един акаунт. Говоря за единичния абонамент. Някой, който е абониран за услугата може ли да тества?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо си написал "вече", тъй като аз от...година, да речем (или около) ползвам акаунта си на 6 устройства без проблем - кеф ти андроиди, кеф ти Apple устройства.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За Андроид телефони и аз съм го тествал става.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо си написал "вече", тъй като аз от...година, да речем (или около) ползвам акаунта си на 6 устройства без проблем - кеф ти андроиди, кеф ти Apple устройства.

Затова питам, защото не ставаше преди. Отдавна беше. Става въпрос на различните у-ва да свири различна музика онлайн. Това без Family Sharing.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При Андроид от както са пуснали Apple Music става. При iOS не съм сигурен.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Остави фемили-то.
Говоря, че моят акаунт е логнат на различни устройства и си перка без грижи.
Фемили шеринга е друга бира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, ама гогиша говори за друго - едновременно да се слуша на няколко устройства. Това не е възможно - спира музиката на ‘по-старото’ устройство. По спомен, така беше и на спотифай, но не съм го ползвал отдавна и не съм сигурен.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно казвам, че сега при мен се слуша на няколко у-ва едновременно и затова се учудих. При Spotify става, но в офлайн режим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...