Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Music


profusion

Recommended Posts

Да...и аз това визирах, но тъпо съм го обяснил, явно.
За две устройства съм сигурен, че си върви независимо кой какво слуша и дали онлайн или офлайн.
Виж, 3-4 едновременон не съм пускал и нямам идея, но може да се пробва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Алгор, ти си с фамилен акаунт и е нормално да могат до 5 човека да слушат едновременно (говорим за стриктно онлайн). Но със сингъл акаунт не може на повече от 1 устройство да се слуша по едно и също време онлайн. Ако е офлайн е ясно, че може, понеже тогава засичането им няма как да работи.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще се повторя! При мен се слуша онлайн едновременно на две у-ва със сингъл акаунт! Пусна ли трето, едното у-во спира.

 

И това не става?! Само в у-во в комбинация с apple tv работят едновременно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Добавили са Student Membership за България. Ако някой има (или си пази стар) университетски имейл, може да пробва да спести 50% (4.50лв/м.). При мен се получи с мейл от СУ. Направих всичко през телефона. Отне няколко часа на системата на UniDays да ми потвърди регистрацията. 

Все още обаче няма за нашата страна годишен абонамент (който разбира се не може да се ползва едновременно и като студентски). 

ca3cdeff2d074f08dd638ba71ed1e038.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Каква е тая система , как да разбера ПУ дали е в нея?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като избереш student membership те препраща към сайта на unidays, където си пишеш имейла и университета. Ако ти излезе автоматично отдолу пълното име на ВУЗ-а, значи става.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен стана дори с австрийски университет, а съм с български стор.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли значение дали съм студент или служител, или само мейл е нужен?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако ползвам фемилито с мойя имейл на апъл ид как мога да мина към това с уни мейка? трябва ли да прекратя първо текущия план?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Как мога на телефона да въведа друго Apple ID само за Апъл Мюзик но всичко друго стор, клауд да си остане със съарото Apple ID (на компютъра стана просто като се логнах само в самия тюнс)?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми логни се само в Мюзик ап. Горе вляво от човечето ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не става няма логаут има само View Apple ID отива в Акаунт и  като натисна там апъл айдито ме праща в браузъра  някъде си...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не от там, колега.

В Setings влез в Music и там влизаш и излизаш както искаш и с който акаунт искаш.

IMG_6277.png  IMG_6278.png

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Няма да стане и от тук, това нещо е за хоум шеринг и когто го промених Апъл мюзик продължи да дава музиката/библиотеката и плана на старото Апъл ID (Това което е въведено за App Store/iTunes). 

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Имам позната в Софийски университет, но няма такъв мейл. Някой може ли да ми каже как да си направи или поне към кого да се обърне там.

Оправих се. 

Редактирано от turieca
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами мацето си регистрира мейл с факултетния си номер. Даде ми го регистрирах го и съм модерен.

Тук https://www.uni-sofia.bg/index.php/bul/studenti/elektronna_poscha_za_vseki_student  се прави регистрация, която е с данните на студента факултетен номер и паролата му за системата на университета Суси. 



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Редактирано от turieca
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А някой би ли споделил хубави плейлисти, които си е създал. Без значение от стила музика слушаме всичко според мястото и настроението.

Два поста един след друг са, но не намерих как да редактирам горния.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От както активирах абонамента през ден ми иска да въвеждам парола, а и някой път по три пъти на ден. За паролата на епъл ай ди говоря.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След като си направих студентско apple ID, така и не разбрах къде да го ръгна за музиката щото искам да си остана за appstore, icloud и т.н. с нормалното ми apple ID

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма да правиш ново ID. Влезнах на избор на абонамент избрах студентски, поиска мейла от университета и след валидирането си тръгна абонамент с моето ай ди, но студентска тарифа. Мейла го иска само за валидиране, че си студент не е нужно ай ди-то да е с него. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След колко време ще поиска валидиране отново? Все пак няма да съм “вечният студент”.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...