Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Music


profusion

Recommended Posts

Даже и с iCloud Backup ли не се запазват? Би трябвало...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Даже и с iCloud Backup ли не се запазват? Би трябвало...
Сега видях къде е разкоВничето, в Settings/Music/iCloud Music Library трябва да е включено и всичко си идва на мястото...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да вметна нещо за iCloud Music, не знам дали е писано по-рано в темата...

iCloud Music работи както iTunes Match, има същата функционалност и трябва да е активирано, за да можете да си запазвате песните в My Music или за offline. Има една основна разлика обаче от iTunes Match, всичко е с DRM. Тоест всяка песен, която сваляте може да я слушате само с вашия акаунт и само докато имате subscription към Apple Music, което е разбираемо за новата музика, която сте свалили. Но това важи и за вашата собствена. Или по по-точно да кажем, че си имате ваша музика, която е Matched и по някое време си затривате файловете и решите да си я свалите от iCloud Music и тя ще е с DRM също. Което не голяма болка защото има софтуер за премахването на DRM.

Ако имате subscription към iTunes Match не сте длъжни да ползвате iCloud Music.

Apple DRM: FairPlay Digital Rights Management

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не монах да разбера какво значи "Ако имате subscription към iTunes Match не сте длъжни да ползвате iCloud Music" , защото аз имам, но май ще трябва да плащам и другото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако си платил абонамент за iTines Match, твойте песни които притежаваш няма да са с DRM когато ги сваляш отново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има и други начини, макар този да изглежда най-бърз и лесен.

Ама 5€ няма да им дам. На Спотифай не съм давал толкова досега... :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сподели де, да си прехвърля поне тия от Starred че са ми най много?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да се стриймва аудио от видео клиповете към airplay? При мен видеото тръгва, но ако съм на airplay не свирва. Дали е бъг или... аплето са го ограничили?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стриймвам на ATV видео и аудио по 5-6 часа на вечер;)Забелязвам обаче забиване от време на време!Прекъсване за секунда примерно:(Даже и когато музиката е свалена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това, което не ми харесва е, че когато си избера нещо от For You ми зарежда целия плейлист на дадения изпълнител, а целта е да ми пуска различни песни от същия жанр или подобни.

А относно Spotify - най-голямата му тъпотия е, че точно random playlist-ите им са супер хаотични. Започвам с някоя песен на Металика например и искам да слушам Rock. Извендъж ми набива някакъв рап, след което поп песен и забравя за избора ми на Рок. Именно поради това зарязах Spotify много отдавна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да попитам, дали си пробвал "DJay Pro"? Има интегриран Спотифай и плей-листите са си много добре направени в желания от теб стил. В момента тече безплатна промоция - един месец за премиум потребители.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iTunes винаги е бил отделно приложение и се ъпдейтва като такова през стора. А Епъл мюзик е част от него.

По-скоро с Photos ъпдейтите идват само като ОС обновление.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само при мен ли го има дразнещият бъг, както си слушам или на спряна музика, пускам мещо и ми дава че не може да го свири защото не съм логнат а реално съм. Оправя се с рестарт на туньото?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Адаш, аз пък не разбирам въпрoса ти! Пo същата лoгика калкулатoр, календар и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма лoшo а и не е задължителен за пoлзване. Преди се чудех къде да навра икoната, сега гo пoлзвам с удoвoлствие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пълна боза е засега AppleMusic!Постоянно някакво логване на всяка песен и насичане.При това при свалена музика.Спрях да пускам музика оттам в бара,че искат да ме бият:)))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Apple махнаха YouTube, защото им беше изтекъл договорът и Google го пуснаха в стора. В момента YouTube app-ър е изцяло поддържан от Google, което няма как да се случи с iTunes. А пък да го отделят от iTunes би ограничило някои възможности - например да си правиш плейлисти като комбинация от локални песни и Apple Music песни. Пък и като част от iTunes си увеличават многократно шансовете хората да го ползват просто, защото е там. Това е сериозно предимство пред Spotify и Pandora, така че не е учудващо, че са се възползвали.

gogi6, аз нямам проблеми, нито на телефона, нито на мака.

Редактирано от killer4o
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз нямам като слушам 2-3 песни!Но 7-8 часа....В комбинация с Apple Tv пък е пълна мъка.Кабели съм сложил.Нета е приличен.Но дори и оттам да е,нали съм я свалил музиката

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажа, слушам гo редoвнo и тo на не мнoгo дoбър нет, oнлай и не срещам пoдoбни прoблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPhone 6,Apple tv 3,iTunes последна версия...рутер стар,но приличен Linksys 54WRT,Windows 7-легален...Къде да търсим проблема?Другата музика си я стриймвам без проблем.Spotify работи добре.А за мен е важно да няма грешки,че когато музиката е усилена тръгва спира..баси:(Последно съм комп,кабел в пулта,уж свалена музика и пак насича!На всяка песен изписва connected to Тим гея,и тва е

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай. Мoя грешка. Прoчел съм през ред и не гoвoрих за стрийм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес стриймвах на либратон през airplay с тайм капсула 3 часа и нямаше прекъсвания. 7-8 часа не съм пробвал, пък и само веднъж така че може да съм извадил късмет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...