Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Music


profusion

Recommended Posts

https://support.apple.com/en-us/HT204447

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://support.appl.../en-us/HT204447

Интересно ми е, ако канселирам платения абонамент, след смяната на стора ще трябва ли да го платя отново?

На 99 процента съм сигурен, че ще трябва, но все пак да питам, ако някой знае от опит.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да се смени акаунта само за музиката, т. е. в Апп стор да съм с един акаунт, а в Music с друг? Прехвърляне на iCloud library от един на друг акаунт възможно ли е?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съмнява ме да може, а и каква е ползата? Да можеш да купуваш неща, които ги няма в нашия стор?

Политиката ми за такива е, че щом не ми искат парите - няма да ги получат. Има и други начини за придобиване освен iTunes Store.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Между другото Апъл мюзик имат от 2-3 седмици специален туитър акаунт за въпроси и хелп. Това го пиша да знаете че може и директно в туитър да ги питате квото ви интересува.

@AppleMusicHelp

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Писах си с тях няколко пъти. Стигнахме до Apple senior advisor с разговор по телефона.

Вече всичко върви наред, но сам се оправих. Проблемите ми или са били свързани с wifi мрежата вкъщи (защото направих set as new на airport express network extender-a), или са ги оправили, след подаване на множество сигнали.

Споменах му на Джон от Тексас по телефона, че не е нормално Apple Music да тегли за offline ползване по няколко пъти едни и същи песни, които се намират в различни плейлисти/албуми и после да ми излизат по 5 копия от един трак. Каза, че ще предаде.

Също така каза, че за всякакви отзиви, да пишем през feedback формата, като ме увери, че четат абсолютно всичко.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само от любопитство да те питам какво отговори на въпроса(ако си го питал) с акаунтите дали може в Апп стора с един а в Апъл мюзик с друг акаунт

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се сетих за това да го питам.

@kal1ch, ползата е, че в БГ струва 5€, а в САЩ - 10$. Отдавна съм с щатски акаунт и не искам да сменям страната, защото имам много закупени приложения, а и понеже ползвам gift cards, не ми дава да сменям, ако имам остатъчен баланс от (дори) няколко цента. Трябва да звъня на съпорта на Епъл да ми го нулират.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Възможно ли е при пуснат iTunes на компютър,да зареждам песни,плейлисти от разстояние през телефона!Става въпрос за един акаунт,естествено!От вкъщи да пускам музиката в бара,директно от Music,както е при Spotify примерно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега пробвах , да направя плейлист от телефона и след 1 мин ми го показа в тюнса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това ясно,но можеш ли от телефона да го заредиш и да свири на компа,без да пипаш компютъра?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поне аз не намерих такава опция.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е възможно. Епъл и remote приложението не са си ъпдейтнали - няма съпорт нито за 6с (3д тъч а-у), нито за АТВ4 (изобщо не може да се добави и управлява).

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой пробва ли с Андроид? Имам проблеми - с един акаунт съм и на адроидския телефон прекусва свиренето на даунлоаднатите песни. И още повече при даунлоад ми излиза съобщение че песните не са налични в БГ стора?! как като са в май мюзик и на айфона са свалени и са ок?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Може ли някой с платена услуга да тества след ъпдейта на Remote?При пуснат тюнс на компа какво се появява в Remote?Излиза ли всичката музика и има ли опция за търсене?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

17b554d0c41b74db8166b28e9b293eb0.jpg

a58a740198ffb92ed90ea453b732ebab.jpg

a9a28ce506e9e8fc1214811356f750cd.jpg

1f3a4695a484c0b0c57f5a6ba1862380.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от chayanne
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Супер!Не търси само в свалената музика,нали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не. Имам само един свален албум.

P. S. Трябва да си добавил албума/песента в My Music. Не търси в Apple Music.

Редактирано от chayanne
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

При смяна от бг акаунт към американски и обратно изчезна всичката свалена музика:(Изтри ми и плейлистите!Многo ми е странно,като спра нета не мога да слушам,а ако съм в самолетен режим,няма проблеми!Стрийма е по-бавен от този на Spotify.А за опцията да слушаш на няколко у-ва различна музика(офлайн),едва ли ще го доживеем от Apple.Как ми изтри плейлистите,баси...не се побирам в кожата си

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да и при мен се получи същото,направо си скубех косите ,после 2 часа сваляне и нови плейлисти ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Fuck off,Spotify отново

Редактирано от gogi6
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...