Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

MotionX GPS


prasko

Recommended Posts

може ли друг мирор.....

а иначе MotioX GPS има ли възможност да запише маршрута по който ходиш и после да те върне по него :confused: :confused:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като цъкнеш на линка за itunes ще прочетеш информацията за програмката.

Като цъкнеш на линка за download ще свалиш кракнатата версия на програмката и няма да плащаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

имам следния проблем с ГПСа на телефона.....

намирам спътниците занимавам се известно време и изключвам програмата (дали motion X или xGPS) след 30 мин до час пускам отново програмата и хващането на спъници е мъка... неще и неще.... (едната програма държи антената на зелено все едно има сигнал а то няма... другата не зацепва въобще с минути...) респринг и работата се оправя..... ама всеки път респринг не си е работа :):);):rolleyes: някакви идеи???? как да спирам ГПСа преди да спра програмите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

GPS-а минава през WiFi ли клетките на мобилния оператор. Няма реален GPS който да прави връзка със сателит. За това се слагат и тези алтернативни програми като хGPS например. Реален GPS ще има в следващото поколение IPhone което ще излезе.

Щом казваш :lol::p

П.П. Може ли някой да ми каже може ли и къде се слага самата карта за Motionx GPS понеже намерих конвертор за картата за да мога да го ползвам offline.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

и все пак някой има ли отговор на питането ми по-горе..... относно рестартирането на телефона за да захапе ГПСа :lol: :confused:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

NBT,

Има си отделна тема - xGPS

Мерси, моя е грешката, аз имах предвид Motionx GPS сега си поправих въпроса. Motionx GPS ми изглежда най-завършен и богат на функции но не ми се ползва интернет и се чудех може ли да се ползва и тази програма offline.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

и все пак някой има ли отговор на питането ми по-горе..... относно рестартирането на телефона за да захапе ГПСа :lol: :confused:

Аз такъв проблем нямам и не знам как да ти помогна. Имам инсталиран offlinemaps и xGPS и двата си работят идеално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

още нещо.....

не съм моторизиран та ползвам автобус... по разни екскурзии ама и пеша да ходя батерията на телефона свършва за 3 часа... независимо коя от 2 те програми ползвам..... дисплея е намален на макс..... :mad::mad::mad:

по празниците бях в истанбул а там си трябва ориентиране.... имах подробна карта за xGPS но.... с това пестене на батерията...

а и там установих горния проблем дето уж gps а работи а всъщност не работи до нов рестарт

телефона ми е отключена версия.....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеца по-късно...

MotionX GPS 8.0.ipa

[download:3n3znp1p]http://www.2shared.com/file/9109346/876d38b3/MotionX_GPS_80-suspiria.html[/download:3n3znp1p]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

MotionX GPS

MotionX™

Category: Navigation

Price: $2.99

Released: Nov 03, 2009

Size: 6.3 MB

Seller: Fullpower Technologies, Inc.

Latest version: 9.1

299949744icon100x100.png

[download:3kyflwxj]http://dox.bg/files/dw?a=138ed7d9a4[/download:3kyflwxj]DOX.bg

New in this version

? Activity Modes: Auto, Run, Bike, Car, Sail and Fly mode added to the Track Recorder for even more accurate speed and location data.

? Faster & easier track & waypoint sharing.

? Quickly share your current location with one button click from the Status page.

? Automatically share your location at user-defined time-based intervals.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Трябва ми програма, която прави точка на няколко секунди. Тази май ги прави на 30 секунди. Пробвах и GPSkit и при него е така. Ще маркирам трасе за колоездене с доста завой, а с тези програми нищо не става. Някакви идеи за програма или как да почне на ги маркира за по-малко време? Дано съм се изразил правилно, че не съм много наясно.

Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Latest version: 9.2

[download:2yyu6v72]http://www.appscene.org/download/VviGW93kwo658d58c993[/download:2yyu6v72]

 New in this version  
? New Activity Mode selector includes 16 activities, for improved filtering of location data based on activity type.
? Quick access to preferred units (km, miles, knots) and speed display format (pace vs. speed) from the Track Recorder.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Версия 9.3:

- Оптимизации и оправени бъгове;

2shared.com

Свали

zshare.net

Свали

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

трябва ли wifi или EDGE или 3G в крайна сметка за MotionX GPS или е офлайн приложение, щото чета че трябва но се надявам новите версии да не са вече така

благодаря предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...

MotionX GPS 10.0

Свали

Ново
Информация за изкачване / слизане и наклони
Вече показва реалната скорост със която се движите и надморската височина
Нов интерфейс.
Коригирани грешки

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам 1 въпрос за този апп. Има ли карта за планините примерно за Пирин за ходене пътеките и така нататък.

Редактирано от kdmion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има топографска карта MotionX O-Terrain, която е доста добра. Има, разбира се и Google Satellite, Bing Aerial и т.н., избери си :biggrin:

Пътеки няма, но можеш да си свалиш от нета и да ги добавиш.

Редактирано от nickolayg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...