Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Помощ за power Mac G5


gosta

Recommended Posts

Здравейте . Попадна ми безплатно един power Mac G5 докарах си го в България и се оказа ,че работи . Сегашната операционна система е 10.5.8 и след доста четене ми се поизясни , че едва ли ще мога да мина на по висока. Проблема е че не мога да намеря работеща версия на скайп . Та въпроса ми е как мога да ресторанa сегашната версия на операционната система ? Имам админската парола ,но нямам диск . Наистина ли не мога ,да премина на по висока версия на ОS и ако мога ,как да го направя? Ако не мога да кача ОSа от къде да намеря работеща версия на скайп за 10.5.8? Малко снимки с параметрите на G5-a.46392dcb8a97761e78a70c099974d6b4.jpg4d46f3310f33b92c9079316d9b214606.jpg

Благодаря предварително на отзовалите се.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:) разбрах . Както се казва -за без пари толкова. Направо за рециклиране само където се хабих да го возя тоя топуз! Благодаря

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тоя "топуз" е легенда и има доста приложения в ежедневието, при това професионални. Просто трябва да решиш, че те влече и ще разбереш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Alxx дай някаква идея за какво бих могъл да го ползвам? Първоначалният ми замисъл беше да го оставя тук , България, да му кача един скайп за да мога да се чувам с майка ми и баща ми. Те имат в момента едно ПС , което е доста морално остаряло и е с боза ХР. Както знаеш и там Скайп не се поддържа и влизам през седмица с тийм вюър да деинсталирам ,преинсталирам и т.н . В общи линии ми се щеше да им оставя нещо дуракоустойчиво с OS X и да не се занимавам,че ми писна . Иначе G5 цата върви доста мазно и без грешки и ми се свиди да го хвърля пък и го возих 3000 километра......

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

yahoomess.png Yahoo! Messenger 3.0.2

Stay connected to Messenger on your mobile phone.

Use webcam to share live video with your friends.

Send files of any size directly to your online friends.

Express your feelings in a conversation using little animated smiley faces.

Make free worldwide PC-to-PC calls. Plus call regular or mobile phones in the U.S. and worldwide for as low as 1¢/min.

  • License: Freeware
  • Author/Publisher: Yahoo! Inc.
  • Modification Date: July 5, 2012
  • Requirements: Mac OS X 10.4 or higher

Downloadub.gif File Size: 22.0 MB

https://tools.google...e/hangoutplugin https://plus.google.com/hangouts

  • License: Freeware
  • Author/Publisher: Google
  • Modification Date: March 11, 2013
  • Requirements: Mac OS X 10.4 or higher - Requires Google+

...или пробвай този скайп.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може да се пробва Skype for Web.

От друга страна бърза справка в гугъл показва този резултат. Там е описана процедура чрез която в разни файлове сменяш версията на скайп (сработило е с 2.8.0.886), така че сървърът да си мисли, че използваш по-нова версия.

Редактирано от Shimov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...