Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Кой какво приложение ползва за времето?


profusion

Въпрос

Здравейте,

по принцип ползвам вграденото приложение за прогноза на времето но ми се иска нещо повече. Ползвал съм AccuWeather който има в западна европа опция да ти казва кога ще почне да вали или след колко време ще спре. Ако има приложение позволяващо това за БГ ще е много добре, с нотификации примерно :)

Изобщо какво приложение за времето използвате и заради кои му опции?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Yr.no - дава най-точни прогнози, особено зимата за ски. Интерфейсът обаче е грозин меко казано, затова си зареждам сайта, когато ми трябва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Ще ги тестваме и двете, нямаше да е зле един от екраните да е зает с една от двете. Без нищо да цъкаш, само слайдваш надясно и хоп, времето с детайли


Нали си с джейл?Слагай Forecast


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Плати ли го?

Нямам ядове аз,работи без грешкаdfd30b99c4af9c32b1b2f83556f7ba67.jpgb9da69933c3b4a505ba401b612888a54.jpg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имам чувството,че слагаш кракнати туикове!Не е добра идея

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Сложих го, но:
b7cc286ef505f55a8759e84d0a93feca.jpg



Пепи , коя версия и от кое репо си сложил ? Сложих платената и няма дертове работи си !

Гоги тоя wallpaper от къде ти се появи на , че при мен има уж такава папка но е празна ?!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз съм с 6s от няколко дни:)Ще си оправя профила

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

v3.2.1 hyip repo
Сега разгледах по-подробно програмката, че тя като вградения weather.
И за какво ми е тоя джейл ако ще плащам?
Аз исках да ми стои една програма за времето на един от екраните ми. Точно като уиджет.
Имам толкова програми инсталирани, че ако трябва всеки път да издирвам на кой екран или в коя папка съм сложил weather-a, или пък да го сърчвам... То по-бързо ще стане да цъкна сафари-то и да напиша синоптик.
А така, слайдваш два пъти надясно и хоп, целия екран с прогнозата за времето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В такъв случай не подвеждай хората!Да се чудим ние защо не ти работи телефона!Добре,че измислиха този "safe mode ",иначе досега да си ресторнал няколко пъти.0.99$ за какво да ги даваш?Нищо,че някой се е постарал да го измисли и направи.Имах друго мнение..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И за какво ми е тоя джейл ако ще плащам?



Разработчиците и те са хора , хляб ядат !
Джейла не означава като при дроида всичко фри ;-)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това го знам Слави, напротив и там не е така. Имах бая купени програми, които ги имаше и кракнати, но съм преценил, че искам да ги заплатя.
Преди това обаче, ги пробвам за да преценя вършат ли ми работа и харесват ли ми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При Forecast, при махане на неговия анимиран тапет, ме вкара в сейв моуд. Като го изкарах всичко си е наред де, но все пак...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Това го знам Слави, напротив и там не е така. Имах бая купени програми, които ги имаше и кракнати, но съм преценил, че искам да ги заплатя.
Преди това обаче, ги пробвам за да преценя вършат ли ми работа и харесват ли ми.



Свали си го от репото repo.insanelyi.com.Работи.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От репото дадено от колегата cazare Forecast работи добре засега на 9.3.3. От другите сорсове вкарваше в сейф мод.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Големи врътки за 1 долар!Иначе телефони за 1000 кинти

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Колега "гогиш" не можах да подмина коментара...За сведение при мен е платено....Но това все пак е форум....И за това сме тук,да си помагаме,а не да определяме кой колко е дал за телефон и какво притежава.Нищо лично.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Прав си,да!Лично аз обаче предпочитам да си ги платя.Когато нещо не работи и имам проблем,пиша на разработчика и всичко се решава бързо.С малки изключения.Не като по-нагоре"..сложих го,ама не работи"Е как да работи?Поне версията да беше погледал и сравнил

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е за какво да ги плащам тези приложения като обмислям след месец да си взема Note 7.
Разбирам да останеш с този телефон и тази ОС, да има смисъл да наливаш пари.
Но при положение, че ми минава в главата идеята да се махам, и един долар е много.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ползвам eWeather HD и мисля, че е много точно. Има и много допълнителна информация земетресения годишна прогноза и други.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да и аз съм с eWeather и много си го харесвам и като изглед и като точност и информативност :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...