Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Кой какво приложение ползва за времето?


profusion

Въпрос

Здравейте,

по принцип ползвам вграденото приложение за прогноза на времето но ми се иска нещо повече. Ползвал съм AccuWeather който има в западна европа опция да ти казва кога ще почне да вали или след колко време ще спре. Ако има приложение позволяващо това за БГ ще е много добре, с нотификации примерно :)

Изобщо какво приложение за времето използвате и заради кои му опции?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Плюй против уроки, ама май то след всеки ъпдейт проработва за малко и после пак го домързява, поне при мен е така, вече не го и гледам (уиджета).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 6 часа, mementovivae написа:

При мен стоковото след последен ъпдейт на 11.2.5, работи идеално.


Infinity

И при мен, сложих 11.2.5 заради това ....:rolleyes:  ЕДИТ: баси пак спря....

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не разбирам , дали нещо пък не са барнали от Apple по стоковото приложение ??? Днес след 19 ч.колкото пъти отворих widgets на weather , толкова пъти рефрешна. Може би 4-5 опита успешни.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да споделя , че с 11.3 бета стоковото приложение и widget са безотказни. Рефрешват без проблем и двете.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не съм съгласен- при мен на iPhone 6s и 6-та на жена ми с11.3 бета1 си е същата боза,т.е рефрешва когато му кеф и винаги след рестарт или смяна на езика.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз съм с 10-ка и втори ден няма грешка

 

Едит: Жена ми е с 6 S iOS 11.2.5 и при нея всичко е супер.

Вече и аз не знам..?..

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Не съм съгласен
 


Днес вече и моя спря ( iOS 11.3 beta) , на жена ми си действа , направо не зная защо при нея на 6 S работи. Лично съм и тествал телефона сутринта.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Я, вместо да продължите да ставате за смях с тоя "проблем", се заемете да се образовате как уиджетът получава информацията, откъде и какъв е механизъмът. Нищо ви няма на телефоните.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Недей, че ще изчезне и този проблем и тогава какво ще се прави. Как ще се плюят " недъгавия софтуер " и скъпия телефон. Сега поне имат от какво да се оплакват за уиджета :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

До сега наистина не съм се замисляла от къде уиджета получава информация и какъв му е механизма, ама не се е и налагало, факт е, че с 11ката нещата се промениха, не казвам, че е "недъгав софтуер", но щом се чуват слухове, че самата компаня ще забави темпото на въвеждане на нови функции и ще се концентрира върху качеството и надеждността, значи наистина нещата не са както бяха. Между другото, Алекс, дай източник за уиджета, интересно ми е.

P.S. Това, което аз намерих във форума на Apple потвърждава, че самите служители, които отговарят, не могат да фикснат проблема и предложените от тях решения не работят:

https://discussions.apple.com/thread/8089844

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 5 часа, Alxx® написа:

Я, вместо да продължите да ставате за смях с тоя "проблем", се заемете да се образовате как уиджетът получава информацията, откъде и какъв е механизъмът. Нищо ви няма на телефоните.

Ми посмей се бе..Форум е обсъждаме.Проблем ли е ,проблем е.Хубав ден

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 15 часа, dessyteneva написа:

Между другото, Алекс, дай източник за уиджета, интересно ми е.

Ако питаш дали някъде съм чел нещо конкретно - не. Елементарни познания по системата "сървър с информация - пуш сървис - устройство". Не могат да нагодят системата за 11, има нещо объркано и в деймън-а на iOS и в сървъра, но не е заспиване на процеса в телефона. Между другото, на Яху уедър пуш сървисът работи безотказно, вкл. известяванията за буря и пр.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Тия съвети не са гаранция, уиджета си работеше преди 11 както без беграунд рефреш, така и без разрешена локация. 

Ако до 11.3 не го оправят направо трябва да им изпратим един златен скункс че се излагат като кифладжии :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На 11.3 бета работи при мен , да изчакаме официалния релиз защото може пак да спре.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Под 11.2.6 има подобрение - не се актуализира при всяко отваряне на страницата с уиджетите, на определено се рефрешва от време на време. Има надежда!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Кога излиза тая 11.3 че тоя уиджет трябва корбан да му правим...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ех тоя български език, че труден. Тая седмица би трябвало да я пуснат.


Infinity

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не вярвам да е тази седмица, само  бети са още, рано й е, после пак ще има вой до небето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 6 часа, mementovivae написа:

Ех тоя български език, че труден. Тая седмица би трябвало да я пуснат.


Infinity

Въпросната дума е турцизъм ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Туко що се бъгна времето на айпада, само смених региона на Сащ и се оправи мигновенно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

11.3 отново спря да работи, но както каза @kawabiker се оправи като сложих за регион САЩ, не знам с този регион дали може да има неудобства ако не е бг?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...