Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 6s, iPhone 6s plus - мнения и коментари


Alxx®

Recommended Posts

На девети септември ще празнуваме 71 години от...грешка?! Сири, подскажи ни?

:smile: А, да - на девети септември Епъл ни кани да отидем/гледаме специалното събитие за представяне на нови продукти. Дали ще видим новия iPhone 6S/Plus, дали ще е нещо друго - предстои да разберем. Едно е съвсем вероятно обаче: ще видим финалната версия на iOS 9 и OSX El Capitan. Събитието ще може да се гледа от браузърите на всички модерни операционни системи, поддържащи технологията HTTP/HLS:

iOS 7.0+ на iPhone; iPod touch; iPad 2+, второ и трето поколение AppleTV iOS 6.2+; Windows 10 с браузъра Edge и съвсем естествено OSX 10.7.5+ и Safari. Естествено ще се намерят и алтернативни линкове за останалите потребители, които ще се публикуват в темата.

Събитието започва в 10 часа тихоокеанско време или 20 часа според нашия часови пояс.

siri_sept_9-1-800x406.jpg

apple_invite_sept_2015_large.jpg

По време на стрийма, темата ще бъде заключена и ще се обновява с информация от членове на избран за целта екип. Дотогава(а и след това) е свободна за споделяне на вашите виждания, желания и коментари по въпроса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 673
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    68

  • dessyteneva

    41

  • algor

    39

  • DreamcatcheR

    38

Точно вчера се зачудих защо нямаме още тема - дали защото хората не очакват вече с такава тръпка тези събития, дали защото сме наясно, че ще видим добри продукти, но нищо революционно и иновативно няма да има или дали просто сме се преситили от чакане и сме наясно, че пропускаме този модел и чисто информативно ще приемем събитието, без да хукнем към магазина?

И така нататък...

Аз лично съм далеч от тръпката от миналата година, когато видяхме (и вече ползваме) наистина различни от предходните продукти във всяко едно отношение.

Да, ще гледам, разбира се.

Да, ще се кефя на новостите за пореден път.

Но наистина трябва да ме изненадан с нещо върховно, за да разкарам 6+ и да взимам новия модел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз като човек, който си остана със стария 5s тръпна в очакване на предстоящото събитие.

От сега си заявявам една бройка 6s с 64GB. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мисля, че все така казваме и после винаги намираме нещо, което да ни привлече в новия модел, поне аз де. Така бях казала, че ще изкарам няколко години с петичката, ама ме загриза и няколко месеца по- късно взех шестичка. Та и сега със сигурност ще ми хареса следващия модел, така че може би догодина ще сменям... Ще видим де, но до колкото се познавам, ще го искам, вече възможностите ще определят кога ще стане.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едно е сигурно. Няма я магията от тези събития, каквато беше преди.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едно е сигурно. Няма я магията от тези събития, каквато беше преди.

Ми, събирайте подписи и ги пращайте на леля Тим, да ме направят водещ на кийноут-ите ;) Все си мисля, че ще измъкна повече усмивки от гледащите събитието, отколкото се отдава на леля Тим и сие. Без да се надскачам. Откакто чичко си отиде и уволниха Форстол, няма водещ с живец във визията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едно е сигурно. Няма я магията от тези събития, каквато беше преди.

Каква магия.... Тия съсипват всичко което е направил Стив Джобс. Розови, жълти, пембени телефони.... Скоро ще пуснат и версия с андроид!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

... няма водещ с живец във визията.

Алекс, Craig Federighi успява да изкара някоя и друга усмивка и за мен има много повече присъствие на сцената от всичките други мениджъри.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А какво очакват освен анонсирания Форс Тъч на iPhone 6s, 6s Plus и евентуално 6c?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

6с няма да е сега, ако въобще се появи ще е по-късно. Иначе се очаква нова тв и нов iPad. Всъщност ще видим де, то всичко са слухове...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Каква магия.... Тия съсипват всичко което е направил Стив Джобс. Розови, жълти, пембени телефони.... Скоро ще пуснат и версия с андроид!

Магията е в представянето. Джобс имаше дарбата, небесно кафяв телефон с хемороид, ще представи така, че половината свят, ще чака на опашка. Ако Къци Въпцаров представя телефон с телепорт, само децата играещи на криеница ще го очакват с нетърпение.

Дано си ме разбрал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Скоро ще пуснат и версия с андроид!

Нека не забравяме, когато светът беше Apple vs Microsoft, кой беше човекът, който прожектира Бил Гейтс на Macworld :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

baronbg, за жалост магията като цяло малко по малко изчезва от Епъл.... Проблема не е само в презентацията, но да прав си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Продажбите и процентите пазарен дял показват съвсем различно ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Продажбите и магията са две различни неща. Магията увеличава продажбите, но когато изчезне - останалото е инерция. Както знаеш и тя намалява с времето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че точно сега ще намалее инерцията, Apple направиха голям удар с последните модели, а тези, които сега очакваме ще са само по-добри, следователно и по-търсени. Всъщност за пръв път ще гледам събитито, миналата година нещо не можах, така че се надявам да не се разочаровам :-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инерцията скоро няма да намалее, ама никак. Екипът на фирмата е дзвер и съвсем не се е изчерпал откъм добри идеи и "малки магии", просто казах, че нещата си имат свой естествен ход и все някога ще го последват.

Енцо Ферари не е жив отдавна, Феручо Ламборгини също, но не виждам да им падат продажбите или тежестта на името ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това имах предвид и аз, че продажбите са само нагоре, въпреки магията. А и тя няма как да не намалява. Прекалено много години вадят странни и невероятни иновации и вече почти няма какво да извадят от което да кажеш Уауууу. Ще видим до къде би довел форс тъча, но може и да създаде ефекта уаууу. Истината е, че процента минали към iPhone от други системи е много по-голям отколкото в обратна посока и тази тенденция само нараства. Скоро имаше статия за лошите продажби на новите флагмани на Самсунг. Кривите екрани нещо не създадоха ефекта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не знам какво чак толкова ви вълнуват продажбите и непрестанно ги мерите, сравнявате с другите и т.н.? Все едно във вашите джобове отива печалбата. Аз лично предпочитам 1000-пъти магията от преди няколко години отколкото да се фукам колко бройки били продали Епъл. Като си взех първия iPhone през късното лято на 2007 година, не можех да повярвам, че съществува подобно устройство. Животът ми се промени буквално. А сега ми е все тая. Ще си купя 6S plus, ама това ще си е точно по инерция.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не знам какво чак толкова ви вълнуват продажбите и непрестанно ги мерите, сравнявате с другите и т.н.? Все едно във вашите джобове отива печалбата. Аз лично предпочитам 1000-пъти магията от преди няколко години отколкото да се фукам колко бройки били продали Епъл. Като си взех първия iPhone през късното лято на 2007 година, не можех да повярвам, че съществува подобно устройство. Животът ми се промени буквално. А сега ми е все тая. Ще си купя 6S plus, ама това ще си е точно по инерция.

Съгласен съм, но каква точно магия очаквате ти и всички, които всяка година повтаряте, че се е изчерпала? И накрая пак си купувате последния iPhone.

Каква ще е логиката да рискуват източника на най-големите си печалби в името на "магията"? Как вие бихте предложили да се пресъздаде отново смартфона, та да усетите пак някаква магия или иновация?

iPhone върви по стъпките на iPod - отработена, доказана във времето формула за развиване на успешен продукт.

Гледайки реалистично на нещата, от години насам не очаквам чудеса при обявяването на нов iPhone. Първия модел беше иновация, а от там нататък всичко е итерация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Минало ми е времето да вярвам в магии, вещици и дядо коледа. Искам си здрав, красив, удобен, сигурен, безотказен смартфон. Нямам необходимост от топла и студена вода в него, както и други щуротии, които хората да наричат "Уау"

И да ще си го купя, както всички модели досега и то не по инерция.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Примера от последното изречение не е съвсем на място. Не знам някога пред магазин на Ферари, Ламборгини или Ролсройс дори и Мерцедес да е имало опашки от купувачи, очаквайки да купят новия модел. Афона си стана гъзария за всякакви кухари, които го купуват само защото е модерен, без да ги интересува магия, УАУ и т.н.

Публикуваната обява сочи цена от зашеметяващите 5,7 млн. евро. За сравнение обявената от Lamborghini цена бе "само" 3,3 млн. евро.

Lamborghini Veneno Roadster се появи на пазара в три пъти по-голям тираж от закритата версия на колата. Всички 9 екземпляра обаче бяха предплатени още преди кабриолета да бъде показан официално пред публика.

LaFerrari ще бъде произведено в къса серия от 499 бройки, като повечето от тях вече са предплатени. Все още не е ясно кога ще започнат доставките, но се очаква това да стане преди края на годината. Цената на модела е 1.3 млн. евро.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм, но каква точно магия очаквате ти и всички, които всяка година повтаряте, че се е изчерпала? И накрая пак си купувате последния iPhone.

Каква ще е логиката да рискуват източника на най-големите си печалби в името на "магията"? Как вие бихте предложили да се пресъздаде отново смартфона, та да усетите пак някаква магия или иновация?

iPhone върви по стъпките на iPod - отработена, доказана във времето формула за развиване на успешен продукт.

Гледайки реалистично на нещата, от години насам не очаквам чудеса при обявяването на нов iPhone. Първия модел беше иновация, а от там нататък всичко е итерация.

При Стив Джобс нещата бях: "Потребителите не знаят какво точно искат, затова ние им казваме от какво имат нужда и им го даваме." Докато сега нещата са "Ние не знаем какво точно да предложим, затова потребителите ни казват от какво имат нужда и им го даваме." Ето това е проблема, че Епъл се превръща все повече в комерсиална марка, дали е добре или не ще покаже времето. Иначе че са и винаги ще са класа над останлите или поне докато държат на затворената система.

Редактирано от kaizera
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук все пак говорим за събитието а не конкретно за телефона. Деси, ти си пропуснала миналото и ще гледаш за първи път. Аз също го пропуснах, но нарочно, май така стана и с по-миналото. Може би по-старите потребители се сещат какви празници ставаха във форума и как сме ги отразявали. Събирахме по 600, 700 човека онлайн! Чакахме пред компютрите да започне, търсейки читави стриймове (а тогава не бяха много), прескачахме се един през друг да публикуваме онлайн. Накрая се налагаше да затваряме темата и оставахме само няколко модератора да пишем... За тази магия говоря аз... Не за телефони ;)

п.п. Деси изгледай някое от първите представяния на Джобс... Може би първото, за да имаш база за сравнение :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При Стив Джобс нещата бях: "Потребителите не знаят какво точно искат, затова ние им казваме от какво имат нужда и им го даваме." Докато сега нещата са "Ние не знаем какво точно да предложим, затова потребителите ни казват от какво имат нужда и им го даваме." Ето това е проблема, че Епъл се превръща все повече в комерсиална марка, дали е добре или не ще покаже времето. Иначе че са и винаги ще са класа над останлите или поне докато държат на затворената система.

На мен лично ми харесва новата политика на "отвореност" към желанията на потребителите. Но това не е по темата за събитието. Извинявай, Шамане. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...