Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 6s, iPhone 6s plus - мнения и коментари


Alxx®

Recommended Posts

TouchID , home бутона греел. Това имах предвид. И случайни рестарти.

http://9to5mac.com/2015/09/30/iphone-6s-touch-id-3d-touch-speaker-power-issues/

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 673
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    68

  • dessyteneva

    41

  • algor

    39

  • DreamcatcheR

    38

DreamcatcheR-това което си обяснил ми хареса и още повече засили желанието ми да си купя последния модел.От 6 години ползвам андроид и всичките са все последни модели на samsung или htc,но тази година реших да сменя и телефона ,защото почти всичко за моя лична употреба е apple:)-imac,macbook,ipad и ipod .От Велико Търново съм и телефона го няма още наличен никъде за да го видя и усетя на живо,мога да го поръчам от istyle,но усещането е различно.Двуумя се само дали да е 6s 64 gb или 6s plus 64 gb ,защото гледам има разлика в параметрите .За размера съм свикнал отдавна да е голям ,въпроса е за допълнителните 200 лв дали да ги давам ,какво ще ме посъветвате?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако камерата е важна за теб, плюса има оптична стабилизация, батерията също е по-добра, въобще, щом не те спира размера и ако можеш да прежалиш тия 200лв, изборът е добър.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой страда ли от heatgate или rebootgate, че днес отивам към Мтел да пазарувам? Дано да не изтегля късата клечка със самсунг процесор.

Моят не е със самсунгския проц, но снощи след доста дълъг телефонен разговор беше доста позагрял.

Става въпрос за 6s.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това си е въпрос на предпочитание, аз лично не си представям да ползвам 6+, прекалено голям е, което според мен разваля дори и външния вид. 4.7 инча е перфектен размер за екрана, но все пак зависи кой от какво има нужда. Иначе увеличаването на размера, на екрана след 5S беше нужно на всички, определено..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз първо си взех 6 и след месец го разкарах и си купих 6 плюс. Ами родих се просто. Батерия, дисплей, удобство. Не знам какво се оплакват от размера хората, явно не са го ползвали просто. Освен ако не си джудже, не виждам проблеми да си вземеш по-големия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая в Техномаркет в Ринг Мол и аз се доредих да ръчкам един час Плюс-а.

Картинката, обаче, беше апокалиптична...

Влизам, и питам имат ли бройки демонстрационни - гордо ме водят и казват: Ето ги.

Супер, запретвам ръкави, посягам и...апаратите стоят на стартов екран, неактивирани.

Почесвам се по тиквата, викам го онзи и питам Е няма ли да активираме апаратите, за да пробваме все пак?

Отговор: Няма проблем, но не знам как ще стане.

- Защо?

- Ами нямаме карти - моята е микро сим и не искам да я режа, казва момчето.

- Служебна карта нямате ли, някаква за обаждания и за активация?

- Не, с ташите се оправяме.

!!!

Та с моята скромна карта Мтелска и един кламер, жертван от Техномаркет им активирах апаратите, че хората се спират, гледат цвета и подминават.

Неслучайно нямаха продадена бройка за два дни.

Иначе аз лично не виждам смисъл да ъпгрейдвам към момента.

Да, полезните екстри са безспорни и за впечатляващи, но не можах да се накарам сам себе си да си тръгна от там с апарат.

Далече съм от мисълта, че времето за изучаване и установяване на новите неща ми стига и сигурно, ако поседи в мен ден-два ще съм хепи и доволен, но за сега не ми се жертват едни немалко пари, загубени от смяната, за да имам 2-3-4 страхотни нови функции.

Чакам за момента, а ако дядо Коледа си купи от мен употребявания ми 6 плюс за 2500, ще си взема тутакси новия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никой не може да ти каже дали си заслужава за теб. Всеки може да вземе това решение единствено за себе си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво и защо питате, като отговорите са ясни, още преди въпросите.

Кефи ви апарата + имате парите = новия модел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като изключим камерата, новите финкции, ще бъдат налични като туикове от Сидия, даже вече ги има.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Понеделник мисля да скачам на 6s 128 от 6-ца да видим, нямам търпение!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не голям ще е, а и с този малко ми е голямо в джоба!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще го държиш във вътрешния джоб на сакото, те хората затова ги направиха 5,5 и 6 инчови за да си купувате и часовниците им... по-лесно да ги чупите и да си купувате от новата продукция....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Открих проблем, но се чудя от телефона ли е или от скапания Messenger. Когато провеждам разговор по него и включа на спийкър, адски много бръжди. Никъде другаде нямам този проблем. Някой би ли споделил при него как е. За телефона от профила ми става дума.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също мисля да вземам 6s. Доста мислех дали плюс или нормален-и може би ще е малкия. След и ревюто за плюса на @DreamcatcheR за тежеста с кейс идва едни 200-210г още повече се замислям за нормалния. Пък и колкото пъти хвана в ръка малкия ми се струва толкова нормален с тия 4.7инча. Пък от друга страна не съм и много фен на форм фактора на плюса. Незнам. Още мисля

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Открих проблем, но се чудя от телефона ли е или от скапания Messenger. Когато провеждам разговор по него и включа на спийкър, адски много бръжди. Никъде другаде нямам този проблем. Някой би ли споделил при него как е. За телефона от профила ми става дума.

И аз имам същия проблем,и при мен е само при Messenger-a,затова предполагам е от програмата,а не от телефона.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, минах от iPhone 6 на 6S Plus (този път взех големия, само за да си струва ъпгрейда). Това което ми прави впечатление, е че екранът е с много по-убити цветове от на 6.

Камерата задната също с много нереалистични цветове - тъмни и убити. И не съм фен на нереалните избичени цветове на Samsung, но и това тук е пък прекалено в другата посока.

Естествено, падна ми се и Samsung процесор, за да е пълно разочарованието :)

Някой с проблеми с дисплея/камерата? Говоря за задната камера...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цяла вечер си разцъквах черната 6-чка иии просто искам да ви кажа, че няма толкова красиво устройство, просто не знам какъв ще бъде iPhone 7, едва ли могат да докарат по-красив дизайн, но аз това съм си го мислил за всеки iPhone пък те ме изненадват. :D

Странен... Бъг? Докато е включен телефона в зарядното Touch ID НЕ РАБОТИ.. Има ли други с такъв проблем или съм само аз? iPhone 6S

На какво може да се дължи? Да го нося ли в сервиз?

Редактирано от Dean
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро се оплакваха за петици и шестици. Масата от зарядното или кабела като се прее..такова, тогава отказва и дисплеят даже.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ужас. Всъщност ползвах зарядно купено от ebay и уж се води оригинално, та затова имаше проблем (който на 6-цата пък не оказваше влияние), но с оригиналното на 6S всичко си дойде на мястото. Добре, че стана така иначе се бях настървил да ходя в Telenor.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При всяко включване към iTunes се появава прозорец предлагащ ъпдейт на carrier настройките. Това го прави на два телефона с карти на ментел. Някой има ли подобно наблюдение?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И миналата година беше така с техните телефони.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...