Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 6s, iPhone 6s plus - мнения и коментари


Alxx®

Recommended Posts

При мен на 6S и Мтел не ми го дава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 673
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    68

  • dessyteneva

    41

  • algor

    39

  • DreamcatcheR

    38

И миналата година беше така с техните телефони.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Не, телефоните не са от мтел. Само картите са мтелски.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имах предвид, че много хора, закупили апарати от тях казваха точно същото - непрекъснато им излизаше ъпдейт за настройките.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все още е така. Няма значение от къде е закупен апарата, с мтел-ска карта, при включване към iTunes , иска да обнови кериар бъндъла.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все още е така. Няма значение от къде е закупен апарата, с мтел-ска карта, при включване към iTunes , иска да обнови кериар бъндъла.

+1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, минах от iPhone 6 на 6S Plus (този път взех големия, само за да си струва ъпгрейда). Това което ми прави впечатление, е че екранът е с много по-убити цветове от на 6.

Камерата задната също с много нереалистични цветове - тъмни и убити. И не съм фен на нереалните избичени цветове на Samsung, но и това тук е пък прекалено в другата посока.

Естествено, падна ми се и Samsung процесор, за да е пълно разочарованието :smile:

Някой с проблеми с дисплея/камерата? Говоря за задната камера...

Да разбирам, че други нямат такива наблюдения като мен?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Контраста на плюса е малко по-малък действително. Но въпросът е дали се забелязва с просто око и от всеки

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току що сравних на колегата 6s и 6s+ и наистина има нещо вярно в твърденията на CREEPBG. Определено цветовете при плюса не са така ярки както при обикновения. По-мътни и бледи са малко. Самия дисплей сякаш е по-тъмен, забелязва се и на бял фон. Според мен не е от модела, а просто както се знае няма телефон с телефон с еднакви дисплеи. Винги има някаква разлика. Това което ми направи впечатление на мен е, че при разговор на 6s+ се чува малко по-глухо и тихо в слушалката отколкото при 6s. Същото нещо забелязах преди време и при 6+ и 6.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никой не казва нищо за камерата: топлите тонове излизат студени - жълто и кафяво сивеят яко...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Голямо значение за цветовете има калибрацията (или липсата на такава) на монитора. Не съм чул досега някой да се е оплакал от нереални цветове от камера на айфон.

От друга страна, ако до скоро сте ползвали самсунг, ясно защо сега на айфона снимките ще ви се виждат сиви...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имал съм 6, 6 plus, а сега 6S plus. За мен ако има разлика в дисплея, определено е в полза на плюса. При новия ми изглежда още по-добър

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:smile: Естествено, че има значение калибрацията на монитора, но тук говорим за един и същ монитор - директно сравнение на iPhone 6 с iPhone 6S Plus.

Не съм имал никога Samsung и не съм фен на избичените им AMOLED дисплеи, сравнявам iPhone c iPhone, ползвам apple телефони от iPhone 4 насам и съм минал през всички модели.

Довечера ще кача примерни изображения снимани с 6-ца и 6S Plus...

Редактирано от creepbg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не беше уточнил къде гледаш снимките. В такъв случай може и дисплеят да дава проблем. Качи снимки да видим.

Случайно да не ти е активиран някой от филтрите? Fade например..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми прави впечатление колко плавно се браузва например в страницата на Apple през 6S и как се усеща насичане при 6, разликата е осезаема. "Asphalt 8" например също върви изключително гладко на 6S, при 6 също се справя прилично, но просто поставени един до друг си личи повечето рам и по-бързия процесор при 6S-ката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен нищо не насича.Ако почне обаче,веднага отивам до някой магазин да си купя един 6S;)Да ми насича сайта на Apple-недопустимо.

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изказвам впечатления, мисля че за това е темата. Аман от хора, мислещи се за остроумни. Moжеше да си спестиш коментарчето! ;) Никой не го интересува при какви обстоятелства точно ти би си купил или би се въздържал от покупката на iPhone 6S.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както казах,при мен не насича!Точно сайта на Apple ли даде за пример?Къде е възможно най-оптимизиран да работи с тяхните устройства?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,доста се чудех от къде да поръчам телефона iphone 6s plus 128 gb gold и в крайна сметка ще го взема от ТЕЛЕНОР и те работят само със заявка за тези модели,понеже имам 20 карти на нашета фирма от 10 години и ми направиха оферта 1550 лв без ддс -понеже аз ддс-то ще си го изтегля заради това така ги смятам.Малко съм нетърпелив да си получа утре или в друг ден апарата.Въпроса е :какво да гледам като го разпечатам ,гледам тук- таме някой колега прави някакви оплаквания ,за самия екран може би ще ми е малко блед ,защото в момента съм със samsung note 4.Може да са елементарни за вас моите въпроси ,но това ще ми е първият iphone апарат,благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледай си кефа човече и не се влияй от чуждото мнение. Мисля, че телефона ще те грабне. Дай му малко време и разучи възможностите му. Къде е произведен и какъв е процесора са детайли, които Apple са взели под внимание и са сметнали, че са достатъчно добри, за да го пуснат на пазара.

Пробвай и след месец например напиши коментар.

Честито и си го ползвай със здраве.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисли положително и му се наслаждавай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая доживях да ми дойде 6s plus-a от ментел. Днеска няма да се работи май :drunk:. Нещо, което не видях да е обсъждано до момента в темата - телефоните от ментел са фабрично отключени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...