Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 6s, iPhone 6s plus - мнения и коментари


Alxx®

Recommended Posts

Днес ми доставиха 6s - ката, 64GB grey от Ментел. Две седмици се надлъгвахме с тях, имат ли бройки, нямат ли и тн, докато не пуснах писмо с оплакване, като споменах КЗП и тн... На 15-тата минута ми се обадиха и...О, чудо! Имало бройка!... От 3 часа съм с апарата и впечатленията ми са прекрасни :smile: Няма никой от гореспоменатите проблеми и е пушка засега :smile:

Между другото, проверих го по imei, като се оказа, че си пише, че е предназначен за България, за Мтел... Едновременно с това е ФО. Интересно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 673
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    68

  • dessyteneva

    41

  • algor

    39

  • DreamcatcheR

    38

Има някаква врътка иначе няма как да продават на тези цени

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В страницата на Епъл мтел ги дават като кариер съпорт!

Sent from my LG-D331 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също взех 6s в събота. Не го отворих в магазина а вечерта вкъщи и кво да гледам дисплея горе в вляво беше с тъмни петна - просто където и да браузвъш в менютата или в съфари на началната страница горе вляво беше си тъмно петно на дисплея и дразни много. В неделя го върнах и взех друг който си е ОК. Досега бях с петица и имам чувство че марката съм сменил. Много различно чувство ми дава 6s. В тази връзка искам да питам следното - когато отворя камера апп и скролвам photo-video-slo mo и на slo mo режима екрана потъмнява. Незнам дали ме разбирате. Напр. отваряте фото апп и гледате дисплея има нормална осветеност но когато смените на slo mo режим целия дисплея потъмнява като че ли филтър съм включил. Не знам да съм го срещал като коментар тук и искам мнение да знам в моя ТВ ли е проблема(на петицата нямах slo mo режим). Този път си взех и силиконов кейс на Апъл и много ми хареса материята на допир една мекичка и финна. Преди две години като излезе 5s Апъл пуснаха кожени калъфи и си взех кафяв но не ми хареса качеството, много бързо се захаби по ръбовете и стана много грозно и си казах другия път нема им дам пари за кожен калъф. Взех си също и Lighting dock този за зареждане който много ме изкефи. Същия цвят естествено space grey същия материал и е доста тежък/плътен а от долу е гумиран целия за добър грип. Като се сложи тел изглежда жестоко красиво.

d92ec8f12add5db9a3b06b3bbc03226f.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честито.

Няма за какво да се притесняваш и при мен потъмнява на slo mo...

Редактирано от Fakoni
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато снимате Slow motion видео, екрана "потъмнява", защото минималната скорост на която може да се снима е по-висока от тази за обикновеното видео или снимка и изисква повече светлина. :smile:

Редактирано от SpiceBoy
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако искате повече светлина, намалете fps-a от 240 на 120 (720p). Settings - photos & camera

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://hicomm.bg/revu-na-produkti/i-phone-6-s-plus-razmeryt-ima-znachenie-revu.html

Чат-пат излиза за четене нещо смислено, написано с акъл и аргументация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох статията в хайком, но не пише камерата като е подобрена още ли липсва широкоекранен режим на снимане 16:9 (говоря за стоковото приложение) ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз я прочетох,но прочетох и коментарите отдолу.Само бях чувал за интернет троловете ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://hicomm.bg/revu-na-produkti/i-phone-6-s-plus-razmeryt-ima-znachenie-revu.html

Чат-пат излиза за четене нещо смислено, написано с акъл и аргументация.

Статията не е за тук.Личи си,че я е писал новобранец и не споменава нищо,което не знаем

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко друго мога да приема, но Боби определено не е новобранец, бил ми е редактор и мога да кажа, че освен че е прекрасен човек е и много интелигентно и умно момче, не му липсва опит и пише чудесно. Какво би могъл да напише, което не знаем? Какво след като сме гледали представянето, а и вече доста хора имат апаратите?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно това казвам.Статията не е за тук.Не казвам нищо лошо.За мен е новобранец по темата.Не може да ходи със зарядно в чантата(колкото кибрит),а може да мъкне тази тухла?!

Редактирано от gogi6
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@gogi6, статията е за личните впечатления и мнение на потребител ползващ iPhone 6s/plus/, което означава, че е точно за тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мда,преминал от iPhone 5 на 6s plus;)5s,iPhone 6...?Какви да са му впечатленията?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е стига де! Много от нас във форума преминахме от 4 /s/ на 6 /plus/, знаеш ли какво УАУ беше :). Дай да уважаваме мнението на другите, въпреки че не ни харесва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз определено отдавна казвам, че не съм добре, ама хората в този форум определено все повече ме изумяват напоследък.

iPhone 6s, iPhone 6s plus - мнения и коментари

Това е заглавието на темата.

iPhone 6s Plus: силата на по-големия брат

Това е заглавието на статията.

Е, добре де, за къде е тогава тя, ако не за тук, при положение, че не става дума за чушки и домати?!?!

Всъщност не ми отговаряйте, защото ще кажа неща, които не искам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да намеря и аз някоя статия с подобно заглавие на някой болен андроид почитател и да я постна тук?!Решил си да купуваш 6s + и една такава статия те кара да се чувстваш по-спокоен(не визирам определен човек).А къде е писал,че не му се носи зарядно?!А тухла в джоба му се носи;)Силата на по-големия брат е в големината.И не разбрахме,16:9 снима ли?

Редактирано от gogi6
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е софтуерно решение, не знам защо някой мисли, че с новия iPhone ще е различно. Или ще го променят за всички, или (както е в момента) ще го оставят еднакво за всички.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не. 16:9 е изрязан (crop) на стандартния 3:2. Мен също много ме дразни, че го няма, защото снимки гледам само на екран и затова ползвам ProCamera8.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

През 2019 IPhone ще може да снима 16:9 снимки и Apple ще го представят като революция. Много сте се разбързали нещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разбирам да е 2007, ама сега има избор. Който не му харесва..... Не ви бият да ги купувате

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момчета и момичета, да кажа на желаещите да го имат без да чакат: в Плесио има абсолютно всички модели на 6S и 6S Plus като памет и цветове.

Скоро са ги заредили и липсата на каквато и да е реклама и обявяване за наличностите явно ги поставя в положение на единствените, които имат доволно количество от всичко.

За търсещите изплащане вариантите са два: TBI и Пощенска банка, като вторите предлагат до 24 вноски без оскъпяване (лихва) на изплащане.

Аз си тръгнах с една 64-ка Rose Gold.

Впечатления като ги понатрупам (и ако ги понатрупам, разбира се).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...