Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 6s, iPhone 6s plus - мнения и коментари


Alxx®

Recommended Posts

Със спестяванията си ги тъпчат, как с какво...

Затова не им стигат, баси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 673
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    68

  • dessyteneva

    41

  • algor

    39

  • DreamcatcheR

    38

Радвай се на телефончето и не обръщай внимание, чуждото мнение няма значение :-)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз мечтая за нещо с над 2TB, така няма да влача нищо друго с мен освен въйфона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинете за спама, но всеки един от вас би реагирал на такава наглост- особено с "баси"- то накрая.

Наглост?!?!

Колега, ти наистина ли си приел думите ми, че ти завиждам или съм ги казал със завист и злоба?!?!

Да беше драснал едно ЛС да ме питаш и да ти обясня, вместо да се нервиш и да си създаваш негативни емоции.

Както и да е.

Приеми извиненията ми, ако може!

Ако съм те обидил - неволно е, повярвай ми.

Ако прецени модератор направо да изтрие тъпизма ми и останалите реплики, но нека колегата каже, че е прочел публичното ми извинение първо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че е тъпизъм мнението на algor, най-малкото защото и аз съм се питал винаги как може човек да напълни 128 гига на телефон при тия бързи мрежи и тия облаци навсякъде. Но от друга страна аз винаги съм се питал и как може човек да сърфира на телефона си на 2 метра от компютъра или пък да гледа телевизия на телефона в хола, а телевизора му да е изключен. Може би света се променя по-динамично отколкото аз мога да схвана новите реалности ...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът в писмената комуникация (както е в слуая тук) е, че не винаги се разбира точния смисъл на написаното - не е като да си говорим директно и да се усети интонацията, при прочит нещата се изкривяват до някъде и възникват подобни недоразумения, не смятам че някой някого е обидил и ви моля да не го приемате така, нека не си разваляме празниците, всеки има право на мнение и преценка какво да ползва и дали да го ползва или не. Не мисля, че смисълът на написаното от algor е да обиди Victormihov, просто както в разговорния език е допуснал да се промъкне думичката "баси", която повечето от нас използват и то не с цел обида, останалото е просто мнението му за обема памет, която лично на него не е необходима, но хората са различни все пак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е , че всеки търси кусури на някой друг. Особенно важи за нас Българите. Не се радваме на това , което имаме а гледаме да завиждаме на това , което имат някои други.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@aserrr,според мен проблема е,че от един пост правиш/те изводи нямащи нищо общо с "действителността".

На @algor,колко си прочел?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно пък завист няма никъде в коментираните мнения, няма нужда да се генерализира и да се приписват " характерни български черти" на колегите, не са такива хора!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не разбирам защо трябва човек да се фука, че си е купил нов телефон. Всякаш сте 10 годишни хлапета.Какъв е този манталитет! Преди няколко поста си писал, че си взел на жената, че бил супер ала бала. Сега същата работа.

За да не съм офф: паметта на iPhone се пълни супер бързо. Тези, които обичат да снимат и заснемат видео знаят. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доста. От 2011 насам да кажем. Но защо трябва да му чета постовете? Явно нещо не си ме разбрал. Изказах мнение . Не може ли?

Това към pepo 1919 .......

Редактирано от aserrr
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Михов, ти отново реагираш толкова крайно, колкото само ти си можеш!

Намесвам се не заради това, че "от мухата направи слон", а заради това, че познавам лично човека, който квалифицираш с с неверни определения, напълно незаслужено. Сега пък и всички сме били "някакви" хора в тоя форум! Хайде стига бе човек! Стегни се!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще се включа и аз, макар че, мислех да го направя още след поста на Михов. Явно хората, обстановката и обкръжаващата действителност, те карат да реагираш по този начин. Тук хората явно са други (различни) спрямо твоето разбиране. Изразяване, чувство за хумор, ценностна система и т. Н. За толкова време във форума, трябва да си го разбрал. От реакциите на другите и от моя прочит, разбирам, че всички разбрахме какво е искал да каже (напише) АлГор, само ти си го изкриви през твоята призма. Въпреки това, той поиска да приемеш извинението му, за думи които му поставяш в устата, по скоро тълкуване, което е извън контекста. Смятам, че обидчивоста ти е в повече, макар и неразбрал шегата му.

Редактирано от baronbg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тва 3D тъч какво прави :tooth:

Ето какво…

fc761c0a1ea9e971a0ce943a4dc92ae4.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Весели празници на целия форум. Всичко най хубаво на вас и на семействата ви. И не се вземайте толкова на сериозно. Наздраве.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Весели празници на всички! Мир и любов на Вас и Вашите семейства!

Понеже темата е за iPhone 6s/6s plus да не се отклоняваме и споделя, че и двата си скубят. Почти всички в темата споделят, че вече го няма този проблем в новите модели, но повярвайте ми скубят си и двата :tooth: :tooth: :tooth:. Имам 1мм растителност навсякъде по главата и лицето и въпреки това разговорите ми прииняват негативни емоции.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Омръзна ми вече от тия боклуци, от август насам все по сервизите - 1 месец ползвай телефона после 10000 дни по сервизите. След като ми замениха 6S-a за жълти петна по екрана, на новия пък му потъна power бутона и се натиска трудно, а го пазя като очите си, нито е изпускан, нито мокрен. Вече сериозно взе да ми писва, то бива дефектна работа, ама това минава границите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам странен проблем с 6s(9.2) понякога индикатора за батерия забива и не показва точно батерията, дори като е паднала под 20% не показва нищо. Пример днес е забила на 85% и не мърда, рестартирам телефона(само така се оправя) и показва 2% и се изключи. Телефона е на 1 седмица, дойде с 9.1 и направих ъпдейт до 9.2 дали там не се е омазало нещо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен се появява този проблем. Освен това преди малко открих друг дефект в тоя боклук, 3D Touch, който превръща клавиатурата в "мишка" работи само по един път и след това просто не действа.

Нямам възможност в момента да ползвам гаранцията защото съм в почивка, но съм изумен. Веднага щом го сменя го продавам и повече не искам да имам нищо общо с тази малоумна марка. Единствено без iOS ще ми е много трудно да свикна, но ще се пробвам, омръзна ми от боклучавите им направи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То iOS е на същата "малоумна марка", но ще свикнеш. На хубавото, лесно се свиква.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Deanи още двама, трима са с постоянни проблеми с телефоните си. Не знам какво да мисля вече!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден като бях да си получа моя имаше друг клиент, който предаваше неговия 6S за сервиз, но така и не разбрах какъв му е проблема на него. Бих ви посъветвал да си стоите със 6-ците.

Редактирано от Dean
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...