Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 6s, iPhone 6s plus - мнения и коментари


Alxx®

Recommended Posts

Тези дни като се уцелим с жена ми привечер ще прасна няколко снимки с моя и с нейния Samsung Galaxy S6 Edge, защото все пак искам да е т.нар. флагман на някоя марка.

Като ми остане време ще се заровя из архива с мои снимки да изкарам такива, които съм снимал по бул. България вечер в последната година и половина с различни т.нар. флагмани на няколко марки, които съм пробвал.

22624066674_64a6430336_c.jpg

22624068094_5d14cdca15_c.jpg

За сега оставям две бройки от творчеството с 6S Plus.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 673
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    68

  • dessyteneva

    41

  • algor

    39

  • DreamcatcheR

    38

Кат' те знам колко "бързо" караш, телефонът маже.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак ще ти кажа къде е проблема - в скоростта на затвора. При 6с+ постоянно е активирана оптичната стабилизация, софтуерно му е зададено (от Епъл) да снима на по-ниска скорост (в случая 1/17 сек, което си е доста бавно) и затова ти се размазват снимките в движение. Сравни exif-a с друг телефон, при който го няма "проблема" и ще видиш, че ще бъде около 1/30-1/60.

5a19fd949ece26adfc63e72c411c8e4a.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Адаш, ако имаш ProCam3, пробвай с нея. Там всичко може ръчно да се гласи и ще видим дали Стефан е прав.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази я нямам, но не ми пречи нищо да я купя и да пробвам.

С ProCamera ето го резултата:

22913669349_bb1612c415_c.jpg

22913664299_76e2cebd51_c.jpg

За мен подобрението в снимките е видно.

Или бъркам?!?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Жив и здрав! Според мен пък, който има 6-ца да си стои с нея, няма смисъл от ъпгрейд, но ако по някакъв начин можете да се снабдите изгодно с 6S, давайте.

Редактирано от Dean
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!

Малко смях в залата да Ви поднеса, но целта ми не е спам, а по-скоро да Ви разсея с поредната глупост. Имам 6s+ 16GB и 6s 64GB. Реших на майтап да проверя с какъв чип са, не че има знчение за мен, но ей така от любопитство. Оказа се, че и двата са със Самсунг :tooth: :tooth: :tooth:. Чудя се дали да не пусна тото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък се радвам, че съм с чип на самсунг. След година с Note4 и Exynos процесор-никакви проблеми+винаги студен телефон, с добри впечатления съм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това за доверието определено е така, но явно има някакъв резон в това за процесорите, защото според слуховете в мрежата, догодина самсунгски няма да има.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е така ми кажи и ще взема се филмирам накрая.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако телефонът ти си работи добре, хич не обръщай внимание, иначе наистина четох, че от следващата година процесори на Самсунг няма да има, точно заради разликата в производителността, до колко е истина, никой не знае със сигурност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма да има не защото са по-лоши, а защото Самсунг са трън в очите на Епъл и искат да ги обезсилят по всички възможни начини. А какъв по- добър начин от този да им канселираш поръчки за стотици милиони чипове за айфон и айпад всяка година.

Бизнес, а не технически са аргументите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има логика, въпреки че те винаги са били трън, защо тогава тази година са им дали поръчката?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И двата си бачкат много добре, въпреки че при отключване и стартиране на екрана, 6s е осезаемо по-бавен от 6s+, но това е субективно все пак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Dessyteneva

Защото един доставчик само не може да се справи с доставките за милиони части който им трябват. Затова и ползват винаги по два доставчика за дисплей, за процесори и за тактик енджина и т.н За това и примерно имаше недостиг на 6S+ в началото заради таптик енджина от единия доставчик имал проблем с едната част за енджина и това рефлектира на доставките за 6S+. А относно Самсунг чиповете ще ги разкарат защото най-вероятно Intel ще почва да ги произвежда. А всеки знае че Intel са най добрите чипове.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Догодина всички чипове ще се правят от TSMC по технологията InFO ( integrated fan-out ), доколкото може да се вярва на слуховете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай да излезеш от акаунта, рестартираш телефона и пак да влезеш в акаунта, пробвай да смениш езика от английски us на английски uk, махни отметката на дата и час да се сверяват автоматично и смени годината с една година напред. Не всичко едновременно разбира се, а едно по едно. Другото, което можеш да пробваш е да минеш в самолетен режим и след това да натиснеш done на грешката, която ти изскача, след 15 секунди да махнеш самолетния режим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ще да е от рутера... И аз го имам проблема от няколко дни, абсолютно същата история.

Редактирано от dedra1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Е тоя пост чаках...поръчвам :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честито. Със здраве да го ползваш!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Утре трябва да дойде :)

Пак 128... Че и те взеха да не стигат... Догодина 500 GB :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е 128 па как така не стигат? С какво ги пълните толкова?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...