Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Pangu Untethered Jailbreak за iOS 9.x.x


Grievous

Recommended Posts

След като сертификата е до 2017 вече,това означава ли че след рестарт пак ще трябва да се повтаря процедурата по джейл?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми изчезнаха капачките на бутоните от клавиатурата, които се появяват при натискане :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми изчезнаха капачките на бутоните от клавиатурата, които се появяват при натискане



Рестарт на телефона и после иконата на пангу !


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То бая рестарти минаха, няма ги :( ма ще се преживее кво да правиш

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

О боже, аз принципно след рестор винаги по инерция изключвам всички опции в секцията на клавиатурата :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги има ли някой с джейлбрейк на ios 9 и ползващ приложението Mtel Now , да каже с какво го е байпаснал ,че с познатите туикове ( xcon, tsprotector+ ) от сидия не става ?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А с tspeotecror дали е опитал някой?Да не купувам напразно


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах и с него не става !


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди (iOS 7-8) iFile маунтваше като диск, когато се ползва СД карта посредством Camera Kit адаптера на Епъл. Това май вече не е така или...? Имам и двата нови адаптера, и с двата не става.

Друг проблем, който имам и май е от джейла (понеже на iOS 10 Beta на айфон всичко е ОК), е свързан с Keynote - хич не работи. Нито мога да направя нова презентация (при избор на тема върти колелцето до безкрай), нито да отворя изпратена като линк - започва да импортва и си стои на 5%... Става въпрос за най-елементарна презентация с 3 картинки и най-простите транзишъни. Всичко това на iPad Pro 12.9, 9.3.3. Е*ем ти и про-то... Джейла нещо май бърка нещата? Преинсталирах няколко пъти..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мани го тоя джейл, не свикна ли вече???

Sent from my iPhone 6s using Tapatalk!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За бай пас приложение XCon 42-бета1, при мен с него HBO-то работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Усетих се, че може да е някакъв джейл-детект. Сложих и xcon и Tsprotect (или нещо от сорта), но не помогнаха. Оправи се като направих рестарт и в неджейлнато състояние отворих Keynote, направих нова презентация, затворих приложението, направих джейла и после всичко работеше точно в keynote. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще има ли джейл за нас с 32 битовите устройства?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До днес мислех ,че си въобразявам но вече съм сигурен ,че мога и без джейлбрейк. Досега всички устройства които съм ползвал са били с такъв. Но след всеки джейл установявам,че ios работи много по-добре без направен такъв. Днес ресторнах 6-цата телефона просто лети , всяко приложение зарежда изключително бързо, другото което ми прави впечатление е при speedtest резултата е много различен без и с джейл ( без стигам скорости от порядъка на 50-60-70 Мбит на Теленор, а с джейл, повече от 25-30 Мбит никога не съм ). Оставам без джейл, единствено ще ми липсва Kodi, но нямам аз или познат с Mac който да го подпише и инсталира .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз всяка сутрин съм без джейл?! Телефона не се е рестартирал, но джейл няма. Всяка сутрин!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да и при мен беше така !


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Беше? И как го оправи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...