Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Pangu Untethered Jailbreak за iOS 9.x.x


Grievous

Recommended Posts

При мен изобщо не тръгна без рестор.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Рестор и успешен джейл на 6S, благодаря :smile: Всичко стана за 3 мин.

Редактирано от mitak1969
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Pangu 1.0.1 Линковете за достъп до файла ще бъдат активни до : Четвъртък 29.10.15. :smile:

http://dox.bg/files/dw?a=ba5501bcbf

Change log:

1. Fix a bug that leads to 0A error code.

2. Fix failure of launching on some PC.

3. improve success rate.

4. Ensure the removal of the Pangu app.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ресторът задължителен ли е за направата на джейла? Питам, защото при мен на iPad Air 9.0.2 не се получи без първоначален рестор. Уин7 е компа, с последните ъпдейти на туньо и всë. Първият път уж почна ама увисна. След рестарт на пангу, тръгна, бекъпна и накрая излю грешка, че не можел да "подготви средата" или нещо от сорта (нямах как да го снимам/запиша в момента).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

5S от 7.0.2 с ОТА през глобул до 8.1.2 ми е тръгвал. Още се ползва в този вид.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен без рестор не се получи на iPhone 6!Изписа ,че е джейлнат имаше Cydia но при опит да я отворя изгряваше ябълката.След рестор всичко си дойде на мястото. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма смисъл да пишем едно и също сто пъти. Още в първия пост е описано какво трябва да се направи. Щом има ентусиасти, да пробват и ако им се получи, да пишат тогава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен на телефона стана без рестор от първия път. Бях качил през ОТА на 9.0.2. На айпада направих чист рестор и не стана. Рестарт и от вторият път всичко беше ток. AppCake и Appsynch работят, Zeppelin тръгна, но от Preference Loader-a Cydia не се отваряше и след един час играчка, успях да вляза в Safe Mode (изключване - включване със задържане на плюс бутона за увеличаване на звука, докато се включи) да я отворя и да го изтрия. На пада качих и Medusa и Split Screen-ът работи (iPad Air 1), но не на всички апликейшъни и за момента е малко бъгаво. Предполагам и някои не са ъпдейтнати още за тази функционалност. Ако някой иска да пробва, аз го свалих през това репо - https://repo.cpdigitaldarkroom.com . Работи и на iPhone, не само на айпадите. Аз го качих само на таблета. Имайте предвид, че за момента е бета и не е перфектно.

Редактирано от mi4openev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Леле, човек, ти си ги изкъртил тея устройства ;)

Никой не е казал, че след рестор не може да се обърка нещо. Просто без рестор, шанса да се обърка е 99.9.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Реших да споделя, много мразя тамън да съм настоил и свалил всичко и да правя рестор и дай пак отначало. BTW в репото на BigBoss излезе tweak, който активира новото News приложение за всички региони. Tweak-ът се казва NewsofTheWorld и е безплатен. Особеност е, че след инсталация трябва да рестартирате устройството два пъти преди да се покаже иконата. Тествах и при мен работи като пушка :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много хора четат чуждестранни новинарски сайтове било през браузър или апп, може да влезе на някой в употреба. Не съм тествал още възможностите на приложението, сега тамън го подкарах :smile: Доста вероятно да е и безполезно, но поне с достъп до него, всеки може сам да си прецени :smile:

Редактирано от mi4openev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има го, да. Включва страшно много информационни издания от всякакъв вид и характер. Включително различни сайтове - 9to5mac, the Verge и т.н. При първото стартиране можеш да избереш категории и/или определени издания, за които да се абонираш, като в последствие на първоначалната страница излизат препоръчани статии за теб, според категориите и изданията, за които си се абонирал. Предполагам определена функционалност ще бъде платена, за момента не ме е "муфтило".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам News от първия ден и махнах другото ми основно приложение за rss/news. Много съм доволен. Единственото лошо е, че яко ми яде времето. Като тръгна да чета вечер и докато се усетя, станало 3 часа..

Има ли някой туийк за сири? Незнайно защо, когато в region/advanced е на БГ (дори и и в основното меню да е US) Сири не ще да показва снимки нито от мрежата, нито от фото библиотеката. Казва, че езика на Сири и на телефона трябва да са еднакви. До иОС8 нямаше такъв проблем.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Под windows 10 не иска да запали пангуту,някакви идеи или да се връщам на 7?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Под windows 10 не иска да запали пангуту,някакви идеи или да се връщам на 7?

При мен стана от раз..все пак има нова версия 1.0.1 на Пангу...както каза The Shaman -Run as Administrator..Пробвай с новата ,смени USB порта..рестартирай си лаптопа
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Боза 10 е...боза. При 8.1 се бяха постарали поне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Странна работа,именно 1.0.1 бях изтеглил,и когато го рънна като админ ми пише че,не било за тоя джамек и да съм си изтеглил друга версия на пангуту :scratch:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Снощи след малко мъки с новия Пангу 1.0.1, най-накрая успях да джейлна iPad Air 9.0.2 без рестор. Наложи се 2 пъти да минавам през цялата процедура. Без да омаловажавам труда на хакерите, последните няколко джейла са адски недоизпипани и много трудно се постигат. Ех, а имаше дни, в които джейл се правеше с отваряне на сайт в сафари...

Джейлнах само, за да добавя multitasking на iPad Air, нещо което според Епъл, не е по силите на устройството. Да, ама не, ще имат да вземат. Medusa от Сидия добавя всичко, което липсва на по-старите модели. И най-интересното е, че машинката се справя учудващо добре! Няма лаг, няма насичане, дори като скролирам едновременно в две приложения. Недостатъкът идва по-скоро от начина, по който Епъл са измислили този мултитаскинг, защото когато искаш да отвориш второ приложение се почва едно яко скролиране нагоре-надолу в лентата, докато го откриеш. Ако имаше търсачка, щеше да е идеално, но явно ще я очакваме в iOS10.

87eb00fbf874c770.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...