Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Pangu Untethered Jailbreak за iOS 9.x.x


Grievous

Recommended Posts

Здравейте :)

Някой може ли да ми каже достатъчно стабилна ли е v1.2.0 на jailbreak-a, защото искам да си jail-на 6-цата, но ме притеснява този boot loop. Някъде бях чел, че някои не са успели да излязат от него, дори телефонът не е могъл да бъде разпознат от iTunes. Мнения?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обичам да използвам custom теми за иконите, освен това искам да сложа virtualhome, forcy, alkaline и zeppelin. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много съм притеснен за този boot loop и за възможността след това iTunes да не ми разпознае телефона и да не мога да го restore-на.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След 1.1 шанса за БЛоД е 0.4% , така че не се притеснявай

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама все пак го има и затова съм на 9.2 бета 1! Не че съм го получил, но ми писна от това джейла и туийковете да са нестабилни и с рестартите нонстоп да ми заминава и батерия и всичко!!!

Sent from my iPhone 6s using Tapatalk

Редактирано от simba4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:) Просто ме човъркаше, но си е стабилна бетата!

Sent from my iPhone 6s using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Бета тестери" - собственик на iPhone, изживяващ се като Андроид юзер. За едни мазохизъм, за други носталгия... Аз един два пъти, да видя как е на другия бряг.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За 9.1 няма ли да изкарат джейл вече. Смениха ми телефона и е с 8.4.1 и съм малко прецакан, дали ще си седя на него или ще кача на 9.1 май все тая.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обикновено по Коледа изкарват джейловете.. Предполагам, че за 9.2.* ще излезе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Джейлнах с 9.0.2 туко що и не мога да влезна в Cydia моментално ме изхвърля успява да изпише само (Preparing system file) и бам на хоум скрина.Някой с такъв проблем да се е справил?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Рестартирай с двата бутона, ако не стане, пробвай да направиш процедурата пак. След рестор ли джейваш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е след рестор,принципно всеки джейл съм си го правил директно върху тел без да правя рестор и до ся се е получавало,но този път май няма да стане :) Направих всичко което каза пак си изхвърля :( А рестор нали не мога да направя с по малък iOS ще ми го ъпне на 9.1?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

от 9.1 мога ли да върна на 9.0.2? Прочетох цялата тема, но никой не казва дали са спрели да подписват. Силно се надявам да се разпиша и аз с jail :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече не. Отдавна не се подписват.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...