Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Батерията ми изгърмя...


Tarashev

Recommended Posts

Все бях гледал клипове за разни проблеми, чел съм статии за гръмнали батерии, "bendgate"-ове и прочее но не вярвах, че на мен ще ми се случи... Е случи се!

Имах 1 тестов телефон, който детето ползваше преди време 5С. Ъпнат до 9.02 без джейл.

След 1 часов разговор в Скайп, телефона загря ужасно и накрая изпука в ръцете ми. Резултата можете да видите по-долу:

388f189750124c41fbf7afd72f9294c0.jpg

Не знам колко се вижда, но дисплея в горната част на телефона е отлепен почти изцяло. "Отзява" почти по цялата дължина и от двете страни. Предполагам, че батерията се е подула. Не се е пръснала, защото телефона си работи. Гаранцията е изтекла вече ( купен е ноември 2013), но дали да не предявя претенции към епълката?

Направо съм в шок от случилото се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така се е уцелило , виждал съм 5, 5s така че не ме учудва. Но не е станало от сега със сигурност, тръгнало е от преди ...

Развий болтчетата отдолу и вдигни дисплея, въпреки че колкото и да е странно дисплеите винаги оцеляват :)

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За телефон на 2 години не ми изглежда нормално подобно нещо. Според мен трябва да се заведе щета към Ейпъл, най-малко да се провери отговора им. За мен това е дефект, който най-малко би трябвало да се отстрани в Криейтив център за сметка на Ейпъл. Ако подаваш жалба към тях, ми е интересен отговора им!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наистина нямам намерение да ремонтирам. Както казах телефона не се ползва в момента, но наистина е странно след 2-годишна употреба да се налага да го изхвърляш! (Имам и жив 3Gs). Днес ще говоря със съпорта на Епъл и ще споделя отговора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всяка батерия може да се надуе при определени условия. На сестра ми цамцунгът се наду преди седмица, на две години и месец, без да е загрявал.

Вместо жалби, свали я да не пробие, че газът е отровен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз освен 3GS имам и 2G живо, което се зарежда всеки месец и си е наред. Според мен това трябва да си е дефект на батерията, който да си се признае, въпреки изтеклия срок на гаранция. Въпреки че има значение и как се зарежда ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Update:

Обадиха ми се от Криейтив Център да ми кажат, че от Ябълката са ми пратили нов телефон и да отида да си го взема. Е взех го! Страхотна компания са тея и със страхотен маркетинг и СЪПОРТ!!!

A! Забравих да спомена: + 3месеца гаранция!

Редактирано от Tarashev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво на тях и честито на теб. Добрия маркетинга е доста Важен :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...