Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

HBO GO на Apple TV (3th)


flash40oo

Recommended Posts

Здравейте колеги,

вчера закупих Apple TV и си направих абонамент за HBO с идеята да гледам HBO GO на устройството. След като го активирах видях, че всъщност нямам такова приложение на Апъл тв-то. Някой да се е сблъсквал с подобен проблем? :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първо можеше да попиташ преди да се набуташ. ATV 3 в момента е най-безмислената покупка. Няма как да имаш HBO GO на атв 3

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами какво да ви кажа момчета, този път наистина избързах имах други неща на главата и просто отидох и го купих. Гледах, че има някакви видеа с HBO GO, влязох в сайта (българския) видях, че се предлага и в България, има и апликейшън за IOS и си казах, че ще е супер яко. Голямо разочарование, но понякога и така става :)

А за ATV 4 пак ли така стоят нещата ако живееш в малка балканска държава ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ATV 4 като излезе официално ще е ясно как стоят нещата. До тогава е гадаене.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, има го, но не го взех защото аз игри не играя а и в моя случай явно това с HBO не се поддържа в България а не е от устройството.

Между другото, толкова много се разочаровах, че писах на HBO ... хахахах

Не че ще има някакъв ефект, ама ей така да си кажа :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз взех един Chromecast (стария модел) точно заради HBO GO и Plex. Върви чудесно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

АТВ 4 го чакам към 20-ти и ще дам отзиви. Ако някой иска 2-ка да свирка на ЛС.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам търпение да кажеш как е :)

Аз между другото намерих някакви варианти да се излъже, но не знам дали ще сработят. Като имам време ще ги пробвам и ще пиша :laptop:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...
  • 1 година по-късно...

И аз това се питам. Ще си задам въпроса и в главната тема. 
Интересувам се от закупуване на Apple TV 4gen, основно за подкарване на HBO Go, както и за по-бързо и лесно ползване на Youtube (смарт тв-то ми създава ядове с Youtube). 
Последно за HBO Go се е споменало преди повече от година, а от тогава насам е възможно да има някакво развитие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Развитие за HBO Go няма.Покупката на Atv 4 си заслужава обаче

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В моят случай нещата, които ме мотивират за покупка са:
- HBO Go;
- YouTube (да върви бързо и безпроблемно; интернета и рутера у дома не представляват спънка в случая);
- iPhoto Library - да се вижда цялото съдържание (плащам допълнителен iCloud абонамент и снимките се синхронизират там автоматично);
- Plex да може да върти филми със субтитри на кирилица;
- Music приложението да достъпва безпроблемно музиката от компютъра (пуснат home share за тази работа);
- някоя друга елементарна игричка;

Подредил съм нещата по ред на важност. Не съм проверявал тази година докъде стигнаха нещата с каталога с филми под наем от iTunes Store-a и каква част от тях са дублирани с бг аудио или поне субтитри.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както е казано по-горе,HBO Go можеш да гледаш през AirPlay(не Mirroring) от самото приложение за IOS.Скачай смело

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жалко. iPhone-a си го продадох преди няколко месеца. :) Нов мисля да взема чак след като видя какво ще излезе през септември. 

Уж преди време официално обявиха HBO Go за Apple TV, дори представител на компанията благодареше за предоставената възможност, а се оказва, че това може би се отнася само за Щатите? Не намирам логика в това, но... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

Малко да раздвижа темата...има ли HBO Go с Аtv 4 в момента за България или не? :)

Интересувам се, тъй като сега с новата стрийминг услуга ще е яко (поне за мен).

ПП. Сори ако вече е отговаряно на въпроса ми...

Благодаря.

Редактирано от amaret0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам, стрийминг услугата на Apple няма да е обвързана с HBO, но ще видим утре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, chayanne написа:

До колкото знам, стрийминг услугата на Apple няма да е обвързана с HBO, но ще видим утре.

Да да, това е ясно. Но от Ноември ще я пускат (услугата), и на Apple TV ще е чудно като представяне :) (просто гледам комбинацията: игри(arcade)+hbo go+ apple tv+)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Утре ли тръгва услугата, има ли инго дали ще има бг субтутри или колко ще струва в бг? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От 1.11 тръгва


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...