Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

AppleTV 4


johnnybravo

Recommended Posts

Днес от iStyle ми се обадиха да ми кажат, че утре ще бъде при мен едната бройка, която си поръчах. Ако в стора се появи infusion и нещо за IPTV, джейла ще е излишен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 859
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • gogi6

    216

  • johnnybravo

    70

  • turganay

    53

  • gosta

    50

355лв.

http://www.istyle.eu/bg/apple-tv-4-gen-2015.html

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От infusion обявиха,че ще пуснат приложение за новото apple tv, след като има и Plex, както каза джони остава само нещо за iptv и няма да има нужда от джейл!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бъзик бре, хора :) Просто толкова съм доволен, че нямаше как да не се похваля.

Наличието на apps напълно обезмисля джейла. Да не говорим и че ако си вземем по един usb-c кабел, ще можем да си качим я браузър, я NES-emulator и други джиджавки през xcode - има клипове в тубата.

Това е само началото.

Plex изглежда малко инфантилен в момента на АТВ4, но важното е, че работи, а и все пак е първа версия, която ще подлежи на постоянни ъпдейти. Хубаво е, че го пуснаха толкова бързо и то безплатно.

Сири работи добре, но още не може да пуска музика - очаква се в следващия ъпдейт да се е научила. Не може да търси в Плекс, не съм сигурен дали това зависи от Епъл или от разработчиците. Дава ми резултати само за iTunes и HBO Now.

Радостната новина е, че през bluetooth settings вече могат да се сдвояват слушалки. Нещо толкова просто, а толкова пренебрегвано от всички ТВ производители.

Airplay с iOS устройства работи все едно съм го закачил с кабел. Дори и за игри става. 0 лаг, всичко тръгва от раз, че дори и видеата. Край на spinning circle-a!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колко GB версия взе? Има ли смисъл от 64?

Поръчах си 32gb и в петък ще е при мен. Дано да има възможност за връзка с Bluetooth game pad .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Исках да поръчам, но са се изчерпали :/, ще потърся друг MFi сертифициран контролер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Можеш да питаш съпорта кога ще има, но 60 евро ми се струват множко за това... Не намерих други подобни обаче.

Ето сайта, ако някой друг се интересува:

https://steelseries....trollers/nimbus

В сайта на Apple също има поръчка:

http://www.apple.com/shop/product/HJ162ZM/A/steelseries-nimbus-wireless-gaming-controller

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

64gb взех, но май се поизхвърлих. За момента няма нужда от толкова пространство.

Към АТВ-то взех и steelseries nimbus и то главно, защото е съвместим с всички iOS devices, ATV и Mac. Зарежда се с лайтънинг кабел. Има поддръжка за много игри. Става и за управление на самото АТВ. Много качествена изработка. Отдавна си търсех гейм пад и за айпада, така че - добър избор.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какви приложения могат да се инсталират от Appstore? Отделна секция ли са, само за Тв? Аз като имам купено приложение IPTV от стора, означава ли че ще го има и за ТВ, а не само за iPhone и IPad? Просто ми е любопитно, преди да пристигне, да се подготвя. Не намерих инфо за приложенията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

TV store-ът е нов. Могат да се инсталират само специално направени приложения за АТВ. Някои са безплатни, някои са платени. Имам купени приложения, които сега са ми безплатни, но имам и такива, на които са им лепнали едно 'ТV' накрая на името и чарджват наново. Всички зависи от дадения разработчик какво е решил.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@baronbg

Ето малко инфо за приложенията. В този линк е статия за най добри аппс и геймс за АТВ 4

Sent from my iPhone using Tapatalk

http://9to5mac.com/2015/11/06/roundup-best-apps-games-new-apple-tv/

Едит. А днес като преглеждах чуждите форуми попаднах на това

79cc1b373324d4e5dc16dea10b0cc319.jpg

искам да кажа на новите собственици да са по предпазливи с новите дистанционни че този пич твърди че го дропнал на кухненски плот от не високо положение. За сега са единични случай не е гласгейт или проблем но го имайте на предвид. Пича звъннал на Апъл и му искали 79$ по тел. но след посещение в магазин менъджера го сменил безплатно.

Редактирано от koksibg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тепърва ще излизат приложения. На мен ми се появиха приложения в Purchased, които са съвместими с АТV OS и мога да си изтегля. За сега е доста постно устройството, но има огромен потенциал. За момента Plex е само player — не сървър, който да стриймва.

Блутут връзка с телефон на този етап е невъзможна. Ако искате да ползвате Remote app на телефона, няма да стане — поне за сега. iCloud снимки, видео, музика вървят на пушка.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен няма iCloud снимки. Само shared albums.

За remote се очаква ъпдейт.

За Plex - напълно нормално е да не е сървър при наличието на малко памет и невъзможността за записване на ново видео на самото устройство.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е то и на мака нямам качено видео. Качил съм го на диск на рутера. Можеха да направят приложението като сървър, но не се знае за в бъдещи ъпдейти.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няколко коментара след покупката на новото AppleTV.

Малко съм разочарован, но и удоволетворен. За сега повече второто. Лаг-а липсва при мироринг, което е супер. Игрички - ОК Постно от към приложения. Плекс работи добре (като ползва сървъра от РС-то). Тъча на дистанционното иска привикване. Сирито връща, превърта и търси конкретен момент при пуснат филм, както и дава допълнителна функционалност, но и изпраща инфо към Епъл!!!

За сега толкова като коментари.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мога да кажа, че това е супер яка игрова конзола, остава само да ми пристигне Nimbus контролера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано следващото дистанционно да реагира на потупване... просто да го направят като тракпада.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Одеве проверих за ъпдейти и ми се появи 9.0.1.

fix bugs and improve performance...

edit: една добра новина от Infuse :)

We're also happy to announce that Infuse 4 for Apple TV will be a free update for all current (v3) Infuse Pro users.

вече са пуснали бета версия, надявам се съвсем скоро да се появи финалната.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали сте открили, че тракпадът работи с почукване (tap) за движение из менютата.

Само на мен ли не ми се показват снимките от iCloud Photo Library?

Имам и един проблем с дистанционното - не изключва тв-то (lg smart 2015). Иначе контролира звука на домашното кино и включва тв-то на съответния Hdmi вход.

Някой да има идея защо или да му се проявява проблема?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам LG от 2010 година и не се изключва от дистанционното, но увеличава и намалява звука.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това с ошашкването на телевизора го забелязвам и при мен в спалнята. Телевизорът ми е от професионалната серия за хотели на Philips. Дистанционното изключва, но не мога да пусна менюто, от което да сменя източника на видео сигнал. После "приспах" Apple TV и превключих на сателит, но когато го събудих, телевизора автоматично смени на HDMI 1, където съм боднал Apple TV. Много обсебваща ще ми дойде тази джаджа :)

Довечера ще пробвам в хола, там всички HDMI ми минават през ресивъра и Apple TV няма да може да си дерибейства :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледам в Технополис е на 349 лв. 32-ката.

Нещо не го виждам на сайта им

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...