Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

AppleTV 4


johnnybravo

Recommended Posts

Май за сега няма подобни плеъри. Иначе да съм си изхвърлил верният med8er 800X3D и да си остана само с АТВ4 (макар, че от както infusion-a спря да гледа XviD все по-невъзможно ми се струва да мина само на един плеър).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 859
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • gogi6

    216

  • johnnybravo

    70

  • turganay

    53

  • gosta

    50

Някой знае ли дали има плеър, който поддържа .iso и 3D?

На apple tv 2 с infuse се гледа перфектно 3Д!На четворката не става ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не става. Субтитрите не се визуализират правилно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето едно видео за инсталиране на Kodi,Live Box и др. чрез iFunBox за Windows.Не съм тествал

http://youtu.be/Lvr-p4a4Fp8

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, да попитам, някой подкарвал ли е HBO GO на ATV4? Изтеглих го от стора (US) но до там...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това от US стора няма нищо общо с HBOGo България

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, стана ми ясно. Значи, HBO GO не може да се подкара на ATV4?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чакаме го от 1-2 години!Но ние с apple tv-та в Бг сме свикнали да чакаме

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С каква програма разглеждате снимките от тайм Капсула на Атв 4? От сума време се оптивам и не става и не става. Ползвал съм Коди, Мрмс , но и двете не "виждат" снимките. Влизам в папката със снимките и не ми показва нищо вътре? При опит да посоча папката като източник и двете програми крашват. Капсулата е форматирана в NTFS и нямам проблем с никакви други файлове. Има ли някакъв лимит колко снимки да са в папка ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ги виждам с Господин Медиен Център. Добавен сорса от капсулата в Pictures

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай с FileExplorer фри версията с нея ми ги вижда само че аз не съм под NTFS

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли дали Infuse плейва MP3? С безплатната версия май не става. Няма ли универсален плеър, който да подкарва всички формата, ебаси? Пробвах с MrMc, ама там не видях да мога да добавям музика, да ми сваля обложки и т.н. Само мога да я браузвъм по мрежата. Също така ме вълнува има ли плеър, който да може да коригира тайминга на субтитрите по време на гледане? Примерно да му дам да ги забавя или забързва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Коди може и плейва почти всичко!Всъщност не съм видял да не подкара нещо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, то MrMc си е всъщност Коди и е ясно, че плейва MP3, но аз искам да си ги подреждам като библиотека, да си имам обложки на албумите и т.н. Да изглежда като в iTunes. Коди няма как да кача, защото нямам Мак. .ISO плейва ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Даваш да ти сканира библиотеката и ти слага обложки;)Същото е и за филмите!Цъкаш задай съдържание и готово708ae9cb96181d93bc3628f301f0b79b.jpgca9e595aa62d0df14160d406532a3cbd.jpgc6da079445b8a674df12875c9078a5df.jpg

Редактирано от gogi6
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едно питане към някой по ти със мрежите.

Възможно ли е да се види файловата система на айпад мини-3 през коди или мистър Мс на тв4, както се виждат капсулата или компа в локалната мрежа. (SMB, NFS,AFP) Някаква програмка за тия портоколи или FTP..... или няква идея как може да стане подобно нещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iFile показва цялата fs. Цъкаш земното кълбо на втория таб долу и копираш адреса. Иначе разните плеъри(VLC, infuse) имат шернати по ftp папки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Нов фирмуер за АТВ4. Вчера поиска да се ъпдейтва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да има грижи с плейването на съдържание от Time Capsule през Kodi? Всички големи като обем филми ми накъсват зверски и постоянно буферират. Няма значение дали съм на WiFi или на гигабитова връзка с кабел. Пробвах да пипам буферирането на Коди, но не ми се получава за сега. Папките ги маунтвам по SMB.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам такъв проблем , който е не толкова изразен при филмите , по простата причина, че филмотеката не ми е толкова голяма и филмите не са много големи.

Със снимките обаче става страшно. Директно ми крашва цялото коди , след като минута -две се опитва ,да зареди папката със снимките.

Май трябва да го отдадем на алфа версията на Коди и да се надяваме ,да го оправят в следващите версии. Аз съм с последният ъпдейт , май от 14.01.2016 беше.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с него но и с предната версия пак имах същите драми. Аз го отдавам на тъпия smb шеър. Сега си взех едно NAS-че да си поиграя и с него и да видя как ще се държи Коди.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Smb шеринга не е проблем при Kodi на у-ва с други OS...по-точно андроид;)Нито със снимки,нито с филми или музика има проблем.Може някой да се разсърди,но колкото по-далече от apple tv,толкова по-добре.Точно Kodi не му е силата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отново титан на мисълта!

Ти прочете ли изобщо какъв е този релийз на kodi?

"Here is the first inofficial pre-pre-pre-alpha release of Kodi for TVOS (AppleTV4). There is still a lot of work to be done and a lot of stuff to discuss before this can hit mainline and we can call it a new supported platform (please keep this in mind - no ETA))"

Интересно е, че дори нямаш това устройство а си от най-активните в тази тема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...