Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

AppleTV 4


johnnybravo

Recommended Posts

здравейте..нов съм , със apple tv 4 съм искам да попитам какви са ми опциите при положение че см във Финландия..нямам mac нямам усб ц ..само mrmc ли мога да ползвам за iptv и от къде да намеря работещи плайлисти с бг програми??

гледам на iphone  с приложението fusion на булсатком..но мисля че не може да се добави като аддон на mrmc...

 

pc ми е с уин 8.1...мисля че няма да мога да си сложа коди?? или се бъркам?

Редактирано от vladyy
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 859
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • gogi6

    216

  • johnnybravo

    70

  • turganay

    53

  • gosta

    50

Искаш да гледаш без пари?Виж тук дали работи нещо

http://sourcetv.info/category/europe-iptv/bulgarian-iptv/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

неее склонен см да си плащам...проблема е че см в чужбина и не мога да скл. договор с някой оператор за iptv...ако може някакъв съвет как да процедирам...разполагам само с Pc iphone apple tv ...иии visa electron

хаха :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

FusionTV на iPhone-a и AirPlay към Аpple TV-то, няма какво да му се чудиш. (iPhone-a го нагласяш да не си гаси екрана, даваш Mirroring на дисплея към Apple TV-то и го закачаш за контакта, че яде батерия Fusion-a).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте на всички, платих приложението infuse и не мога да разбера как да настроя лаптопа win 10 или Apple TV 4 така, че да виждам папките на филмите ми в лаптопа. Доколкото разбирам трябва да шерна папката филми за да я виждам на ATV- то но и това не знам как да го направя. Infuse намира лаптопа в мрежата но като влезна ми иска Protocol, Address, Workgroup, Username и Password. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравейте, искам да попитам дали на някой му се е случило следното: инсталирам Kodi на Aplle TV 4, зареждам си всичко което ми трябва и Fusion си работи добре, но на следващият ден пускам и виждам само бял екран, просто не се стартира, и това го прави няколко пъти вече. Трябва да се почва отначало и пак същото. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След големия ъпдейт преди месец ми изчезна иконата на Коди, но не ми се занимава да го инсталиран отново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ATV братя!

Доколкото разбирам след всеки ъпдейт Kodi изчезва?

На мен веднъж ми изчезна и го инсталирах втори път но си мислех че децата нещо са го изтрили без да искат.

Има ли проблем с инсталирането на Kodi ако ъпдейтна до 9.2????

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли начин да се качи HBO Go? Не го намирам в аппстор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При AirPlay от iPad не излизат субтитри. Аз ли съм пропуснал нещо, или е така при всички? Интересно че е само когато е на цял екран, ако го отворя в прозорец си има субтитри.

デシスラブ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При положение,че съм платил infuse pro за ios,трябва ли пак да го плащам за atv?Като вляза в стора от atv-to ми излизат две версии!За Про ми иска 10 евро.Таака ли е,или ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз направих обратното. Купих си Infusion Pro-то на ATV4 и то само си дойде на телефона и на таблета ми. Няма логика обратното да не работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Работи,изписва ми infuse pro,но има 2 в стора за tvos!Едното е това което съм инсталирал,другото пак пише про!Затова питам!Тез гейове от McMR два пъти искат пари?За tvos и за ios?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като влезеш в безплатното няма ли опция за възстановяване на покупките и да ти мине към про?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой ползвал ли е услугите им?

https://tv.ipwnstore.me/</a></p>' rel="external">

https://tv.ipwnstore.me/home.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Врътка за добавяне на 1channel на Plex

Някой с Mac може да опита

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@gogi6

То и под Windows не би трябвало да е проблем,ноооо - субс няма :D

 

Прав бях - стана,сега ако изровим и субс цена няма да има този Plex :)

932813f76f93.jpg

Редактирано от BulgarianSS
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук проблема е в Plex.Като му сложат опция за търсене на субтитри след някоя годинка,всичко ще е наред

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А дано :)

 

П.П.

Заиграх се - май има начин за добавяне и на субтитри,ще се чете и тества днес :D

 

П.П. 2

Оказва се,че има толкова много плугини,че направо ще направя една нова тема за това,утре....
Голяма лудост е този Plex :D

Редактирано от BulgarianSS
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...