Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

AppleTV 4


johnnybravo

Recommended Posts

  • Отговори 859
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • gogi6

    216

  • johnnybravo

    70

  • turganay

    53

  • gosta

    50

При мен работи, но допреди няколко месеца стора ми беше в САЩ, а вече е БГ. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За Plex трябва ли компа, демек сървъра да е пуснат постоянно? За да се ползва 1channel?

10x

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

tvOS 10 добавя dark mode режим, siri търсене в youtube, redesign на Apple Music, нови aerial screensavers, automatic app downloads, подобрения по Photos (ала iOS 10) и мн. др.

Как да инсталирате beta (тествано на мак):

1) Изтеглете от App Store Apple Configurator

2) Изтеглете профил

3) Свържете АТВ с usb-c кабел към компютъра (аз ползвах usb-c to usb-c и macbook 12")

4) Oтворете Apple Configurator и когато ви се появи АТВ, селектирайте го, изберете зеленото бутонче add от горната лента с инструменти и  от него селектирайте profiles. Намерете пътя до изтегления профил и го заредете. 

5) рестартирайте АТВ и след това потърсете за нов ъпдейт през settings. 

 

Правете всичко на собствен риск. Най-вече имайте предвид, че вероятно няма да може да се върнете на TVos 9. Когато е свързано АТВ-то в iTunes илиза като устройство и има опция рестор, но не съм я тествал. При последващи бета ъпдейти, те се осъществяват по същия начин (стъпка 5, без рестарт). 

Aко сте с БГ акаунт, то Сири не се поддържа официално, но тук има ръководство как да стане това (изисква се добавяне на щатски акаунт, за да се активира).

Добавка - Plex работи :)

Редактирано от DreamcatcheR
Добавка
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно е,че с US акаунт ще работи Сири.Ако се логнеш обаче с Бг акаунт после,удряш греда

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен работеше. Бях с щатски акаунт, наложи ми се да сменя стора и минах на БГ, след което Сири ми работеше, макар в настройките опцията да беше сива (не можеше да се избира). 

Ето и новото Remote приложение: https://dl.dropboxusercontent.com/u/19237511/TVRemote.ipa Инсталира се през iTunes. Не знам дали работи на iOS 9... На 10 е супер. Има и хардуерен клик (3д тъч) на 6с. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Вече налично в AppStore
Apple TV Remote by Apple
https://appsto.re/bg/rYfybb.i

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

За тези които не разполагат с Mac и искат да имат Kodi,Popcorn,Mame ,Browser и няколко други интересни апликации за Atv 4,мога да ползват услугите на този сайт https://tv.ipwnstore.me/home.html.За 12.99 $ на година подписват сертификати.От няколко дни съм активирал услугата и съм доволен.Дори мисля,че и при ъпдейт на tvOS приложенията си остават

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При ъпдейт приложенията инсталирани през Xcode умират и се налага наново да се ъплоудват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
При ъпдейт приложенията инсталирани през Xcode умират и се налага наново да се ъплоудват.


Току що ъпдейтнах на 10 и всичко си стои!Приложенията са ми подписани от сайта по-горе;)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те за стоенето стоят, ама работят ли ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Супер, явно подписаните неща от сайта работят. Това е добра новина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С последна версия tvOS 10 и последна версия на коди (24.08.16) , нещо не ми излизат контролите на плеъра ( субтитри, напред, назад и т.н ). Преди ,като гледам и кликна един път ,отдолу излизаха тези менюта , а сега никакви ги няма. Сваля си субтитри пуска си ги , но няма нито тайминга от къде да се поправи - нищо. Някакви нови настройки ли има , специални жестове ли?

П.С
Стана работата с клик , задържане и слайд на дясно.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази версия е абсолютна боза!За Криптон бета 1 говоря!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен ,пък учудващо, добре и безпроблемно върви. За първи път след всичките алфи ,успявам да подкарам адон инсталър . Може и аз да съм си карък де... Малко дертове с менюто по горе.

Криптон скина и мен ме дразни , но си сложих конфлуенс и всичко за сега е цветя и рози.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не успявам да подкарам H264 !Лагва жестоко.Рових доста по настройките,но греда.Телевизията ми е H264 и върви перфектно на MrMC и Kodi Alfa1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Днес ново 20 .

Пускам Коди и ми изписва , че е недостъпно . Оказва се , че от Епъл са резнали срока на подписаните с безплатни девелъпърски акаунти приложения  от 3 месеца на 7 дни...

Не се знае все още нарочно ли е направено или е бъг. Почват се пак едни инсталации и настройки през седем дни:( 

Ето малко информация

https://www.reddit.com/r/appletv/comments/4ijvao/apple_changes_free_xcode_signing_to_7_day_limit/

http://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=273240

 

Редактирано от gosta
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едни 10-на долара на година и си решаваш проблемите
https://tv.ipwnstore.me/home.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Gogi6, има ли къде да се види списък с приложенията, които може да се инсталират?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да се регистрираш(не е нужно да плащаш) и ще ги видиш,но ето ..Kodi,Live Wire,Popcorn,Provenance,LiveHDNOW,Tuyu,TvOSBrowser,FlappyTV,Stream centre,MAME,Simpson,Aerial и няколко ретро игри

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да спомена,че предлагат подписване на .ipa по желание!Тази услуга не съм ползвал

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едни 10-на долара на година и си решаваш проблемите
https://tv.ipwnstore.me/home.html

Ще може ли повече инфо как става.
Не разбирам нищо от сайта им. Като например кой сертификат да посоча в началото. Трябва ли да имаш jailbreak на ТВ-то? От тяхното инфо не ми става ясно нищо.
Благодаря
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е сертификата1cd61cfb818fe68667c1e8f7a5fc8f46.png
Ако направо плащаш при регистрацията,ти дава опция да въведеш udid на atv-то!Вижда се през iTunes!После получаваш потвърдителен мейл и се логваш в сайта.Вече виждаш приложенията които можеш да изтеглиш.През iFunBox ги инсталираш.Това е
Ето клип,който може да помогне;)В тубата има доста

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...