Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

AppleTV 4


johnnybravo

Recommended Posts

За да даунгрейднеш тюнса, ще трябва да изтриеш лайбрърито на новия първо ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 859
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • gogi6

    216

  • johnnybravo

    70

  • turganay

    53

  • gosta

    50

Ако не ви работи Popcorn ,има нова версия!За тези с платен ipwnstore става въпрос:)Изтривате старата и тогава слагате новата версия

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, Alxx® написа:

За да даунгрейднеш тюнса, ще трябва да изтриеш лайбрърито на новия първо ;)

Ако не те затруднява да ми посочиш пътя до лейбрърито, че нещо забих.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://support.apple.com/en-us/HT204275 - така се деинсталира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Валка, той е с мак ;)

Изтрий текущата извън папката, а остави някоя по-стара от предишна версия, като маркираната например. Извади я оттам и я постави на мястото на изтритата нова, изтрий тюнса и сложи стар. Ако просто ги изтриеш всичките е по-лесно, но ще трябва да настройваш всичко около синхронизацията наново.

 

Screen Shot 2016-10-18 at 22.07.20.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С новата версия на popcorn 1.0.5, след като се опитам да настроя субтитрите ме изхвърля от приложението. Рестартирах, деинсталирах и пак същия проблем.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Към днешна дата още ли трябва да се използва ipastore.me за коди и другите. И каква му е целта след като другите са успели да инсталират и без ipastore, заради факта че при ъпдейт трябва нова инсталация ли?


Някой може ли да ме светне защо е толкова тежък и наболял въпроса с булсатком и изобщо гледането на тв канали на атв? Наистина не разбирам защо не ги гледате по стандартния начин, и след като имате плейлисти с по 1000 канала всички ли гледате ? Аз реално гледам около 10тина канала...

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам ipwnstore и приложенията си работят при ъпдейт,поне засега.Въпроса с булсат не е наболял:)))Аз примерно не ги гледам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледането на ТВ на АТВ е безсмислено ако си вкъщи, но отиди командировка или почивка. Няма какво да гледаш на ТВ в хотелите. Идеята е да си носиш АТВ и имаш съответните канали навсякъде, където има нет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако телевизията ти е ip,като при мен ?AppleTv-то работи нон стоп

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще ми се някой да направи едно ревю на подобна конфигурация. Чинии, дриймбокс ли е там или каквото е, кабели, мрежа, линкове, цени, на кой се плаща(не с имена естествено)... Ще е полезно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

54 minutes ago, The Shaman said:

Ще ми се някой да направи едно ревю на подобна конфигурация. Чинии, дриймбокс ли е там или каквото е, кабели, мрежа, линкове, цени, на кой се плаща(не с имена естествено)... Ще е полезно.

Значи аз ползвам dreambox . За drembox ти трябва голяма чиния , конвертор и моторче за нея . Аз плащам по 60 лева на месец за доста канали . Отделно си имам и AT . Също така съм си купил за офиса , и за дома имам едно устройтво което го прави един приятел . УСтройството струва 80 евро и после таксата на година ти е 60 лв . Има абсолютно всички бг канали , както и VOD където има доста сериали и филми . За това устройство ти трябва приличен интернет само и hdmi кабел . Работи много добре . Ако някой го интерасува може да пита на лично да не поствам тук линка да не седи като реклама . 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма смисъл вече от чинии и дриймбоксове и прочие , има страшно много "доставчици" на иптв платформи за всички ос и са доста по евтини месечно от това което плаща колегата за сат тв ( не знам кой тои е шейха , но яко те клати , тези цени бяха преди 10г за шеринг )


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази тема не е желателна!Опитайте на лични

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих ползвал IP доставчик, ако има опция за връщане, мачовете (Диемите) и Формула 1 :) Може ли някакво предложение? Договорът ми изтича след доста време (1 година), но все пак да видя какво се предлага. Или да се разтърся сам :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,
Днес с ужас установих, че Коди на АТВ4 не ще да се стартира. Преди няколко седмици си платих за година в tv.ipwnstore.me
и до сега всичко си беше наред.
Някой съвет или друг със същия проблем?
Всичко друго инсталирано от там си бачка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с коди от лятото и досега не съм имал ядове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След вчерашния ъпдейт до 10.0.1 iFunBox работи отново:)))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес качих beta версията на Popcorn и проблема със субтитрите още не е решен. Като избера Cyrillic ( win- 1251 ) и веднага ме изхвърля от приложението. Пускам някакъв филм и като скролна да заредя субитри отново ме изхвърля. Писах им на тия идиоти, да решат проблема, знаели за това, но не знаят кога ще го оправят.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Версия 1.0.3.1(демек старата) се оправи след ъпдейта на apple tv-то до 10.0.1:)Работи перфектно!ccf43033f2569b3f91eadf46218bd746.jpg7316a913b4203a1ee11381955c69c494.jpg


А..и субтитрите на windows -1251
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Истрих я от лаптопа си, след като свалих новата и още ме е яд. Помолих ги да ми я изпратят старата версия но ми писаха, че това било вече невъзможно.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Поради незнайна от мен причина не мога да се възползвам от услугите, които предлага ipwnstore. Отивайки на https://tv.ipwnstore.me има два варианта - Buy Now & Login. Направих си акаунт и е възможно да се log-in-на, но като цъкна на Buy Now ме прехвърля в страница на която срещам единствено "Oops! That page can’t be found". Пробвах през различни браузъри на различни устройства - без успех. 

След успешна регистрация и log-in трябваше да избера сертификат. В моя случай - Deadpool. Не съм получавал нищо на пощата си след това, както бе описано. С ifunbox се опитах да кача Kodi и PopCorn но без успех, може би защото не съм оторизирал ATV-to (UDID). 

Би ли могъл някои да ми разясни процедурата и да даде съвет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да получиш мейл в рамките на 48 часа.Може да се забави

Иначе,да имат проблем някакъв със сайта
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То не точно за тук,но понеже доста хора използват услугите на ipwnstore и ipastore
http://www.dtathemes.com/apple-now-revoking-developer-certificates-no-signing-service-is-safe/
Имат прроблеми,които се надявам да се решат скоро

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...