Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

AppleTV 4


johnnybravo

Recommended Posts

  • Отговори 859
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • gogi6

    216

  • johnnybravo

    70

  • turganay

    53

  • gosta

    50

Здравейте, някои може ли да удари едно рамо- как мога да инсталирам добавката за булсат на apple tv4...

не успявам да намеря как да инсталирам и repobg pligin-a също , McBook-a е вързан към същият рутер към които е вързано и aptv-то, като дам install from zip не успявам на намеря лаптопа ( имам споделена папка) https://www.dropbox.com/s/72mdoxcupal5e2a/Screen Shot 2016-11-13 at 16.57.59.png?dl=0

до тук единственото което успях е да подпиша и инсталирам кодито и да го кача на aptv-то :) изчетох цялата тема но не намирам никъде как да направя тази стъпки .. Моля някои да опише стъпките ако е възможно !
Благодаря !

p.p след рестарт на aptv-то коди ме изхвърля ... зарежда до менютата и ме изхвръля .... идеи ? 

Редактирано от ivansii
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма смисъл да слагаш добавката на булсат , спряха кранчето вече , нищо не се гледа !


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Булсат се гледа до 7". Оттам нагоре става отврат, това от поне 3-4 месеца вече. Hd-тата останаха в миналото. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В такъв случай  някакви плейлисти с бг канали как бих могъл да добавя , или тая джаджа мога да си я ползвам само да си плейвам филмите на телевизора през нея ... със същия успех като през psp4-ката със плекс или се бъркам ... (надявам се да има начин и да покажа среден пръст на виваком и тяхната телевизия) така или иначе гледам не повече от 10 канала 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз не схващам смисъла на тая джаджа чесно казано , общото е че плащам на виваком за тв, ако подкарам да гледам на джаджата ще си прекратя договора, за този среден пръст говорех в кавички но както и да е явно тука сте някви профита и се говори само на високо ниво... Мисля че смисъла на такъв вид форуми е хората да си помагат а не да философстват, ако имаш желание помагаш ако не мълчиш и не остроумничиш !Да подчертая не се заяждам с никого !!!

Мерси все пак за отделеното време и внимание :)    

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бързаш да се засягаш. Хората по-горе са обяснили съвсем човешки, че качеството на bulsatcom-ската телевизия през нетЯ, на устройства различни от Fusion е отвратителна. Тоест стриймването през телефона към телевизора през още едно устройство си е меко казано ужасна идея. На телевизора ще виждаш толкова размазан образ, че ще искаш да си счупиш пръста дето искаш да показваш на Виваком и т.н. Сигурно ще се опиташ да ми обясниш как телефона ти е Full HD и колко яко се вижда на него ....ама да имаш едно на ум, че пикселите на телефона са толкова близко един до друг, че дребните дефекти които ще те ударят по челото на един голям телевизор не се виждат. Аз пък въобще не се заяждам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Объркал си темата за съжаление.В момента във форума можеш да получиш помощ единствено за това какъв цвят калъф да сложиш и дали ще се надраска ръбчето.Пиши на лично да ти обясня как да си настроиш Булсат в Коди,но наистина качеството е 360p в момента.


Sent from my iPod touch using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз никъде нямам предвид да стриимвам от телефона , идеята ми беше- след като съм инсталирал кодито на епълТВ-то да го наглася така че през интернет да плейвам някъкви плеислисти и да гледам телевизия на телевизора , съжалявам, явно не съм успял да обясня като хората грешката е и както написах не се заяждам, телефона си е за телефона епъл тв-то ми е вързано към телевизор с хдми кабел и е канектнато към рутера удома от които имам интернет в цялата къща 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не е объркал,но даже не си е направил труда да прочете малко по-назад в темата!Купил си atv и чака веднага да му се обясни,лично на него!Мисля,че няма нещо по въпроса,което не е разяснено:)На повечето хора тук им е писнало да обясняват всеки път всичко отначало.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не си струва да слагаш bulsatcom.fusion приставката за Коди. Качеството (вече) е ужасно и като цяло повече дразни (при мен на 42" и на 50" просто изглежда плачевно). Ако толкова много искаш евтино да гледаш Булсатком, защо не си вземеш Фюжън приемника на БСК? Рекламират, че в черният петък когато ще продават с големи отстъпки, цената ще е под 30 лева за година. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, gogi6 said:

Нищо не е объркал,но даже не си е направил труда да прочете малко по-назад в темата!Купил си atv и чака веднага да му се обясни,лично на него!Мисля,че няма нещо по въпроса,което не е разяснено:)На повечето хора тук им е писнало да обясняват всеки път всичко отначало.


Sent from my iPhone using Tapatalk

темата съм я прочел от до, както и още няколко като нея , никъде не съм видял проблема , да не мога да видя зип фалйла за да активирам ретото на епълТВ-то , и не зная как да го кача ! Но с темерути няма да се занимавам ако има някои да каже с две думи да каже ако не просто пропускаш поста и не се правиш на остроумен, никои не се е родил научен все пак... четеш питаш ако има кои да ти каже разбираш ако не си оставаш така, лично твой постове съм срещал в които и ти си питал като нещо не ти е ясно  ;) айде със здраве 

Редактирано от ivansii
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не подскачай:)С две думи няма как да стане,защото ти е непозната материя.Без лоши чувства:)Единственото,което се разбира от постовете ти,е че имаш atv и kodi!Коя версия ти е коди?За да видиш шернатата папка,трябва да я добавиш като source в коди.Освен това,в пост 471 пише коя е работещата добавка за булсат

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Със Коди на Айфон, може ли да се стриймва през Епъл Тв-то!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е коди, но playerxtreme и oplayer ми насичат като стриймвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да имаш apple tv 4 и да стриймваш от телефона филм ли?Това ли е което искаш да направиш Simba?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да стриймвам просто и се чудя кой е по-добрия вариянт!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Apple tv-то е много над един кабел!Цената е друга обаче:)Ако имаш излишни триста и няколко лева,скачай

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мога ли да го ползвам с всякакво ТВ?

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не не всяко от новите ТВ-та имам предвид, примерно моя Panasonic Smart Viera!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Егати въпроса. Не, само на старите бачка. За новите са резнали поддръжката...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е питам за да съм сигурен какво копувам!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Копи си буквар :) Иначе атв си работи на всеки телевизор, който има hdmi вход. Работи и през AV ресивър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...