Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

AppleTV 4


johnnybravo

Recommended Posts

С изключение на това, че спря да се увеличава и намалява звука от епълското дистанционно , не съм имал проблеми с най-новият софт и тв-то.

 

П.п Браво на Гоги и Тунгарай

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 859
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • gogi6

    216

  • johnnybravo

    70

  • turganay

    53

  • gosta

    50

Гледам версия 2.1b2 на Popcorn излезе!Някой пробва ли я?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми остана малко време и пробвах новата бета на попкорн. Субтитри не тръгват иначе всичко върви мазно.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
на 07/12/2016 at 11:33, gogi6 написа:

За тези с iPwnStore и версия 1.0.5 нагоре!Изтривате Popcorn от AppleTv-то!Сваляте тази версия(1.0.3)https://www.dropbox.com/s/klkvmlypb9gamdu/991460876116_VY74LH9YT6.ipa?dl=0

на компа!Логвате се с акаунта си в IPwnStore и отивате на Custom Ipa Signing.Ъплоудвате сваления файл и след като автоматично се свали го инсталирате на Atv-to:)Със съдействието на turganay

Здравейте, от скоро съм собственик АТВ 4.

Благодаря на gogi6. Аз нямам iPwnStore, но свалих неговото popcorntime от линка.

Подписах и качих със Cydia Impoctor, работят субтитрите.

ПС: Не че ги има за всички филми. Може ли да се добави друг сорс за субтитри примерно уни-то?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не!
Вече има версия 3.0,която работи на телефона!Утре ще тествам на Atv-то

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При опит да инсталирам версия 3.0 на Apple TV , ми дава грешка, явно не са я оправили още. Не си изтривайте старата версия преди да пробвате с новата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен се инсталира,но не успях да подкарам субтитрите:(Интересно,че на телефона няма проблем.По-късно ще се опитам пак.Ще кача и версия 3.0

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички! Отскоро имам atv4 и time capsule. успях да свържа всички устройства - и атв-то и мака и айфона към капсулата едновременно ( нищо че от време на време атв-то дава че няма нет :( ) инсталирах си infuse и vlc и от двете програми виждам капсулата, но ми дава че папката е празна ( в нея имам само архив на мака и не знам това ли трябва да се отвори) та въпросът ми е какво трябва да направя оттук нататък за да мога да гледам филми директно от капсулата ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С това можеш да си правиш папки на капсулата от телефона
https://itunes.apple.com/bg/app/fileexplorer-free/id510282524?mt=8
С него можеш и да качваш всякакви файлове на капсулата!За да виждаш диска на капсулата,трябва да се логваш с user:administrator,pass:паролата на капсулата

.Това важи за всички програми,с които искаш да имаш достъп до хард диска:)
Също да си разрешил от настройкит на Time Capsule шерването на диска120eff7eec7ad46f8e5db5f4927dfaa4.png
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора! Справих се и вече мога да гледам филм от капсулата :) Сега към новия проблем :) Изгледах няколкото клипчета за инсталиране на Коди и след като минах през всички фази веяе на последната в Xcode след като прави инсталацията и всичко което трябва ми излиза съобшение че този апп не е за това устройство? какво да правя оттук нататък? в Xcode избрах твОС в началото :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По добре се разтърси назад в темата, гоги е дал един сайт с който ще подпишеш и използваш Коди, иначе с Xcode всяка седмица трябва да го качваш и всички аддони и настройки на ново...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за отговора. Опитах се да пробвам с Xcode, както и Impactor, за да мога да видя дали ще стане и дали има смисъл да инвестирам през сайтовете, които бяха написани тук. Така или иначе чакам два дни за регистрация. за съжаление обаче и с двете програми ми дава грешки :( Наистина не разбирам защо, но явно ще трябва да пробвам със сайтовете за подписване директно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имат проблем всички в момента.Уж обещаха до 24 часа да е наред всичко:)Общо взето инвестираш 0.50 $ ако е в ipastore и 1$ в iPwnStore за месец:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А ако използваш Xcode, един път седмично го качваш. Разбира се Monro не е прав, защото ако го качваш със същия профил, настройките остават както си ги сетнал. Същото е валидно и при качване към по-висока версия.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Tarashev дефинирай "един и същи профил", моля. 

Като инсталирах през Xcode преди , никога не ми е запазвало нищо. Сменям само сертификата , нали той изтича след 7 дни , а аидито си е моето ....

И аз днес увиснах с не работещи приложения от Ipwnstore . Дано да е за кратко . Пишеше в сайта , че знаят за проблемите и щели да сменят сетфикатите ама....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност, сега качих коди-то (даже версията от декември, защото явно съм бил с по-стара) чрез преподписване със същия профил и всички адони и настройки си ги имаше :blink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@gosta - зареждаш си същият проект (ако си го запазил) и си ОК. Вж. по-горе! И Monro се е справил.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Същият проект имам пред вид@gosta


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 1/11/2017 at 19:27, Monro написа:

Всъщност, сега качих коди-то (даже версията от декември, защото явно съм бил с по-стара) чрез преподписване със същия профил и всички адони и настройки си ги имаше :blink:

а можеш ли да ми пратиш линк с файловете от къде ги свали, защото при ме не стана и по двата описани начина, ipa... и ipwn... сайтовете не работят :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От същия сайт го свалих да. Гоги iOS App Signer го прави на .ipa

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах , че му трябва деб и да си го "сготви" с Xcode i Appsigner.....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...