Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

AppleTV 4


johnnybravo

Recommended Posts

Този тип споделя интересни неща и винаги е бил прав, но сега нямам време да тествам. Ако на някой му се занимава, може да сподели после



И това е репото:
http://legionworldtv.com/wizard/
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 859
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • gogi6

    216

  • johnnybravo

    70

  • turganay

    53

  • gosta

    50

На мен нещо не ми допада. Осра ми цялото Коди, всъщност го модифицира изцяло. Махам го.

П.П.

Няма махане това лайно. Не го слагайте, защото модифицира изцяло Коди, маха ви скиновете и настройките, КАКТО И ВСИЧКИТЕ ВИ ADD-ONs. Трябва да преинсталирате за да го разкарате и след това да настройвате всичко отначало.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От търсачката в добавки търсиш maintenance tool и инсталираш. Като влезеш в тази добавка трябва да има нещо от сорта fresh install . Това връща Коди в първоначални настройки.

Иначе филми, сериали...всичко работи от този wizard?

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

A това няма ли да ми изтрие съществуващите add-on и настройки?

Ми не знам дали работи, много тъпо е направено като организация, а като чета в тубата как го пусват...Забранява ти и адоните за субтитри и ти слага негови някакви.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всеки wizard е така Понеже Коди си иска познания, тези готови wizard-ти ги ползват често като продават смарт у-ва. Идва клиента и му показват как с един клик може да гледа всичко. Може да махаш неговите добавки и да слагаш твои по желание..като opensubtitles примерно. Иначе да, с maintenances tool ще изтриеш всичко.

Но разбрах, че с един клик пуска филма който искаш. Не го ли ползваш за това?

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може и да го пуска с един клик, ама докато намериш филма, който искаш, е голяма мъка. И ти изкарва към 20 икони с едно и също заглавие. Кое да пуснеш, нямам идея. Отврат е като цяло и ми еба майката. Преинсталирах Коди и вече 2 часа го настройвам. Мразя го тоя плешив шопар :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Същото стана и при мен, всичко се прецака. Филмите наистина тръгват веднага но без суб. Трябваше наново да инсталирам opensubtitles.org. Филмите тръгват направо с HD качество. Ако търсите филм една и съща обложка се повтаря няколко пъти и това дразни. А къде са последните добавени филми не ги намирам. Може би го има но трябва да си поиграеш.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли как мога да спра рекламите от тубата? Ако още веднъж чуя за ресторант рамаяна, ще счупя нещо.. ВПН ще свърши ли работа? Предложения?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Kodi имаше адон за YouTube. Вървеше без реклами, но отдавна беше това. Трябва да го тествам. Другия начин е с ръчно въвеждане на DNS, но трябва да намериш подходящи.

Edit: Тествах през Коди с добавката за YouTube и няма реклами.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Преди с Xcode си слагах Kodi-то безжично на АТВ, сега вече не успявам, някой да има такъв проблем? в Devices на xCode, виждам Kodi но в раздел Disconnected, опитах наново да ги сдвоя и като сваля кабела пак ми е в disconnected, а са в една и съща wifi 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако държите на добре работещо Kodi, устройството Apple Tv трябва моментално да се насочи към OLX! Като се замисля, не е само това причината поради която мястото му е в Продавам:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам Apple TV с инсталирано KODI и един онлайн стриим през MrMC на всичките си телевизори. Не разбирам какъв е проблема!?!? За друго даже не се сещам да става!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям gogi6. с ATV дори и през NAS-a не можех да гледам BR без да ми буферира и накъсва(Естествено, променях xml-a за буферирането). Взех някакво китайско андроидно безумие и всичко тръгна без никаква драма. Няма буфериране, няма накъсване ....и вече няма ATV. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сам го казваш, че за друго не става. Много от адоните за Коди не работят на Apple Tv. Самото му инсталиране е огромен проблем. Дори с платен абонамент може да спре да работи в най-неподходящия момент. Липса на български език (както и при гласово търсене, команди) , няма и да се появи. AirPlay....огромно разочарование за мен. Минусите са много, мога и още да изброявам, но не виждам смисъл.

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да 'е! Нали това казвам и аз! Нищо, че колегата от по-горе подкрепя само тебе!! Аз само за Коди-то и стримовете казвам - за което го ползвам постоянно, че ме удоволетворяват на 100% и туй то. Но ако искате - ще поспоря и аз !!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз ATV го използвам само за Коди, и през 7 дни го подписам и качам наново.. голяма драма, и то не всеки път става..

Гоги, препоръчай някое устройство, което да си кача Коди на него и да си го ползвам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех това и много съм доволен!
http://www.mi.com/en/mibox/


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То много хора си взехме и май всички сме доволни, но... да се придържаме към темата!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно...

Здравейте!

Значи, взех си едно АТВ4 и аз, настроих го-всичко цветя и рози,НО! Изникна следния проблем: когато пускам филми от NAS-а, субтитрите излизат на знаци,не с букви. Търсих,гледах, не мога да разбера как да го оправя този проблем. Можете ли да ми помогнете?

IMG_6158.JPG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С какво пускаш филма?

Декодирането трябва да е windows cirilic

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

726E7BEC-7CAA-468F-8E09-F32EB3554FD8.thumb.jpeg.90bc5a0644e31d1623d51f9084ca30b7.jpeg

Когато го пускам от мака, няма проблем. Обаче, когато го пускам от приложението на QNAP - Qmedia, тогава се получава това. Търсих в настройките на АТВ-то дали може да се оправи,но не намирам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...