Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

AppleTV 4


johnnybravo

Recommended Posts

Изскочи ми проблем с булсата в кодито - излиза ми bulstacom Module import fail. Каналите се виждат, но не могат да се пускат. Идеи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 859
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • gogi6

    216

  • johnnybravo

    70

  • turganay

    53

  • gosta

    50

Това го прави при грешна парола. Възможно е и по други причини, но при мен се появяваше, когато вкарвах грешна парола.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, това беше проблема, благодаря @johnnybravo !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте,

Имам два въпроса.

1.Имате ли предства как стои положението с Popcorn Time на Apple tv 4??

2. Има ли разлика между това да си инсталирам kodi  по описания начин с xcode  и купуване на MrMC

Поздрави !!!

Редактирано от Emil Vasilev
добавих още един въпрос
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е за iOS и няма как да тръгне на tvOS

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А по втория въпрос има ли някой който ги е пробвал и двете върху TV OS  ???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви за отговорите !

Сега вече знам че ще трябеа да си инсталирам Kodi.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А някой може ли да сподели ако е попаднал на някое интесно приложение за TV OS ???

Разпитвам Ви така защото имам Apple TV 4 от няма и седмица.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, от скоро съм с AppleTV 4 и искам да попитам как мога да добавя даден видео клип в определена създадена от мен папка в youtube и как мога чрез друго устройство да използвам клавиатура, било таблет, iPhone или лаптоп с win 10, че писането от дистанционното става доста бавно ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://itunes.apple.com/us/app/remote/id284417350?mt=8, ако е това приложението, инсталирах го на iPhone но не намира Apple TV- то, въпреки ,че ми е активиран Home Sharing .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В следващия ъпдейт ще има поддръжка на bluetooth клавиатури. Въпроса ти за youtube изобщо не го разбрах, за какви папки става въпрос? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, защото е глупаво да добавям от телефона за да го виждам в ATV- то

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Решението е малко дебилно, но все пак възможно. Отиваш накрая на видеото и ти излизат 2 опции под него - даваш на видео опции и избираш добавяне към плейлиста.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днешният ъпдейт на Коди, доста забавлява . Горещо препоръчвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз от както инсталирах последният iOS не мога да ъпдейтвам Kodi. При опит за инсталация през xcode ми излиза това съобщение:

This app contains an app extension with an illegal bundle identifier. App extension bundle identifiers must have a prefix consisting of their containing application's bundle identifier followed by a '.'.

 

P.S. поправих се, забравил съм да дам име на приложението когато съм го подписвал. Последният ъпдейт е с нова дефолтна тема. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имах същият проблем с Illigal Idenfifier и си играх няколко часа ,докато го оправя. Междувременно преминах и през "бял екран' при стартиране на ъдейтната версия на старото ми Коди.  Оказа се някакъв проблем със сертификатите и тръгна ,след като си излязох от профила в Xcode, а след това изтрих всички провижънал и девелопърски сертификати.  Естествено потърсих доста в интернет , не съм го измислил аз . 

П.п @gorgior хареса ми новата тема , както бе посочено по-горе и при мен действа доста по-бързо от предишни версии , както и липса на лаг. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...