Премини към съдържанието

Recommended Posts

Точно infuse 4 имам купен и ми насича много , даже зацепва за 1-2сек и после само звук... Ъпдейтнат е до последно .Ще пробвам пак следобед.

П.п На Kodi и Mr Mc тръгнаха . Има голямо разминаване - картина и глас . На инфюз нищо -само звук....

Sent from my iPhone using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май спряха и Covenant, някаква друга алтернатива?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Genesis

• Харесвам 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Извинявам се, ако тук не е темата по която пиша!

Имам следния 2 проблема с Apple TV 4 64Gb

1. Когато пусна филм от компютъра чрез AirPlay засича. До днес и компютъра и Apple TV бяха свързани безжично с рутера. Днес реших да сложа кабел на Apple TV и да го свържа с рутера. Мислех че ще се оправи. За мое съжаление продължава да ми сече и бави. Засичането не е постоянно, от време на време. Пробвал съм от няколко Мака и няма разлика. Въпроса ми е дали рутера не смогва да предава или някакви настройки допълнително трябва да се направи и ако да на компютъра или рутера! Благодаря за отделеното време!

2. Другия проблем е когато гледам от HBO, от компютъра или филм директно се получава някакъв проблем с телевизора или интернета или настройките на разделителната способност незнам от какво и къде е проблема! Телевизор Panasonic model: TX-50CS630E  формат Auto, APPLE TV4  Resolution 1080p 50Hz HDMI OUTPUT:YCbCr кабела е 1 метър не е от ефтините, пробвах и обикновен. Ето линк за да видите това което ми се случва дори да съм в settings. Не е постоянно понякога. https://drive.google.com/open?id=116h59FUCiFocQeKmuAlhWQ8lmFjCtu3S Сърдечно благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това прекъсване което се вижда ми прилича на проблемен HDMI кабел. А рутера какъв е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И според мен е кабела, аз също имах такъв проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

CISCO LINKSYS E1500

Ще купя нов кабел, за тоя май навремето дадох 15-20 лв, пробвах и с един ефтин незнам откъде го имам него същата работа. Дано е от кабела. Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все си мисля, че за добра wi-fi скорост, ти трябва рутер с 5Gh. Твоя май няма. За кабела е добре да поровиш в нета. Или специализиран магазин.

Тук виждам, че Apple имат такъв. С него не би трябвало да е проблем

https://dice.bg/apple-hdmi-to-hdmi-cable-hdmi-kabel-za-macbook-18-m-item7993

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с този рутер - Gigabit TP-LINK TL-WR1043ND (2,4 гхз). От пс нямах проблем да стримвам към Apple tv 4k, а от 2 седмици съм с последния macbook pro 13 и пак нямам проблеми със стримването. Вярно че рутера е на 3 м от лаптопа и на 0,5 м от Apple tv-то. А hdmi кабела ми е обикновен, беше от комплекта на PS3 или от применика на булсат, вече не помня.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв ъпдейт за YouTube, не е истина! Незнам за Sega ли е правен?!

• Хаха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Апъл пак са оставили отворена вратата ( https://ipsw.me/#!/version ) Току що свалих от 11.2.1 на 10.2.2 и джейлнах greeng0blin  https://youtu.be/stgLjzY4dH4

Редактирано от superson1c
  • Харесвам 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре , де къде да проверявам кой фърм се подписва и кой не?
Поста е отпреди 6 часа...
Става ли още даунгрейда или не?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Screen Shot 2018-02-11 at 17.10.13.png

• Харесвам 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтърках бутона,но накрая успях да джейлна с greeng0blin

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много лесно върнах и много лесно джейлнах , но на 10.2.2 не ми тръгват видеата на you tube...

Някой с подобен проблем ?

След 7 дни като изтече сертификата на джейла пак ли трябва да го инсталирам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Genesis

Prometheus

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
  • Харесвам 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бях до тук с джейла на tv4 за сега.
You tube не искаше да работи , на всяко заспиване на тиви-то ми се налагаше джейлбрейквам отново , за да работят приложенията инсталирани през nito tv ..... Голяма хамалогия и занимавки.
Ъпнах си на 11.2.5 и ще продължавам да си подписвам коди и другите приложения всяка седмица и това е .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Срещу 10- 15 лв. можеш да си решиш проблема еднократно за една година, а не всяка седмица да подписваш.

• Харесвам 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Леко ме жегнаха вече по тая линия миналата година от ipwnstore и гледам да се придържам към максимата , че мъжко дупе не е лошо да се клати само по веднъж...
След втория ревоук не пожелаха да ми го подновят или да ми върнат парите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отваряш диспут в пейпал и на другия ден ти решават проблема. Писано е по-назад в темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След първия ревоук чаках доста време и отворих диспут в пейпал и ми решиха проблема , но след втория подменен сертификат ми изпратиха някаква декларация , че се отказвам от други диспути ... Разправия голяма беше и с тях . Затова се отказах от тези услуги, не заради парите.
Трябва все да ги ръчкаш .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, точно тези се оказаха некоректни. А бяха едни от най-старите в бранша. В PayPal можеш да отвориш диспут до втория месец..мисля.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Anthony написа:

Отваряш диспут в пейпал и на другия ден ти решават проблема. Писано е по-назад в темата.

Надхитриха ме тия от ipwnstore и аз така след първото спиране отворих диспут, решиха ми проблема и след около два месеца, като спря вече нямах опция за диспут и за 9 месеца пих студена вода.  С iPastore вече една година нямам никакъв проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами защото сте се съгласили на техните условия. Аз не се съгласих и ми върнаха парите. После също минах на iPastore и всичко е наред.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход