Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

AppleTV 4


johnnybravo

Recommended Posts

Какъв е проблемът?

Като се замислиш, това е комбинация от няколко приложения, които ги има в Apple Store.

Още малко информация :)

"starting price will be $5.99 for early adopters, it will go up to $9.99 in future.

yes, all countries that have tvOS store will be included"

Мисля да стрелям веднага след излизането :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 859
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • gogi6

    216

  • johnnybravo

    70

  • turganay

    53

  • gosta

    50

Също така потвърдиха, че PVR адоните ще работят. Премахнали са всички Python скриптове, че Епъл нещо не ги харесвали :smile:

Ако имате проблем с насичане на картината, при използване на Infuse, от настройките на ATV-то изберете резолюцията да е 1080p HD - 50 Hz. При мен имаше такъв проблем и това беше решението.

Редактирано от yovet0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От XCode не може ли да се импортне kodi? Нали вече всеки може да подписва или sdk-то на tv os-a е различно?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Помагайте моля.Преди малко взех епал тв 4 и започнаха проблемите.Първо апстора нищо не отваря,филми,тв шоута,музика нищо.Сири е ж сиво като при колегата.Пробвах какво ли не.Ресет,рестарт,смяна на Регионите.Епал айдито нещо не го харесва и все ми дава грешка на паролата.Кажете какво да го пражя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, да питам как седи въпросът с Мултиакаунта при Apple TV4, по точно, направи ми впечатление, че поддържа няколко акаунта, но трябва да се превключва между тях с парола, според желанието. Въпросът е ако купя едно приложение от единия акаунт, а искам да го ползвам докато съм в другия, става ли? Т.е. всички инсталирани приложения ли си работят независимо в кой акаунт си логнат в момента?

И една информация от мен, HBO GO e налично вече в американския тв Стор или както се казва... в българския все още го няма. След малко ще се опитам да го инсталирам през американския и ще опитам да го подкарам с данните от българския си оператор - Близу. Ще пиша за резултата.

Още едно питане - някой подкарвал ли е 3Д филми? Ако да, с кой плейар?

sаrsema - Siri бачка само ако имаш регистрация в определени аппСтори - САЩ, Англия, Германия, Франция и ... т.н. Аз имам 2 един в БГ и един в САЩ от времето на iPhone 1, когато се логна през него Siri работи, когато съм през другия, изключва...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да това ми е ясно.Аз съм с Сащ акаунт.Още се мъча да подкарам нещо на това ТВ и не успявам.Следмалко ще хвърчи през терасата ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

HBO Go засега бачка само в щатите, дано скоро го пуснат и у нас. Инсталирах апа, но изисква активация през hbogo.com, а в България сме регистрирани в hbogo.bg - и няма такава опция за активиране. Докато рових ми направи впечатление, че вече може да се ползва на 8 устройста, доскоро беше на 5...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някакви идеи как да си свържа ресийвъра след като вече липсва SPDIF изход на АppleTV4?

Ресийвъра ми няма HDMI входове и изходи, но пък ТВ ми е по-актуално и има SPDIF изход, та си мисля ако подкарам HDMI към ТВ и от там оптиката към ресийвъра, дали ще си получа желания DOLBY DIGITAL?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз така съм ги вързал,тъй като и моя реивър няма HDMI.

Пс.Дано телевизора ти не е Панасоник ,оттам AC3 няма да излезе....Факт!

Sent from my iPad using Tapatalk

Редактирано от Veselin Panov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От XCode не може ли да се импортне kodi? Нали вече всеки може да подписва или sdk-то на tv os-a е различно?

Sent from my iPhone using Tapatalk

http://www.idownloadblog.com/2015/12/06/install-kodi-ios-9-no-jailbreak/

Мисля,че е въпрос на време

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема ми се оправи след като вкарах порт форуординг 123 и тръгна всичко.Сега имам друг проблем.Купих си INFUSE Pro и от мака като шерна нещо и ми пише че паролата ми е грешна.Как да разбера паролата и юзер айдито?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това са ти юзъра на мака и паролата, която въвеждаш при инсталиране на някои програми.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Влез в finder - Mac/Users/

Вътре може да имаш папки Guest, Shared и някоя с името на юзъра ти. Това е username-a, който трябва да ползваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах нестава.Други предложения?

Влез в System Preferences/Sharing в ляво маркирай File sharing, след това дай на Options и там сложи отметка на On/Account - името на потребителя. Това свърши работа при мен.

Screen%252520Shot%2525202015-12-07%252520at%25252010.01.18%252520PM.png

Редактирано от yovet0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Влез в finder - Mac/Users/

Вътре може да имаш папки Guest, Shared и някоя с името на юзъра ти. Това е username-a, който трябва да ползваш.

Пробвах така, има една къщичка и пиши yasenradkov.Пробвах и нестана.

Влез в System Preferences/Sharing в ляво маркирай File sharing, след това дай на Options и там сложи отметка на On/Account - името на потребителя. Това свърши работа при мен.

Screen%252520Shot%2525202015-12-07%252520at%25252010.01.18%252520PM.png

И аз си мисля че проблема е тук.Тази отметка е в бледо сиво и немога да отметна името ми.

Редактирано от sarsema
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз така съм ги вързал,тъй като и моя реивър няма HDMI.

Пс.Дано телевизора ти не е Панасоник ,оттам AC3 няма да излезе....Факт!

Sent from my iPad using Tapatalk

Не знам при теб как се е получило, но при мен след като свързах по същия начин ми вади звука само STEREO, въпреки че филма е DOLBY 5.1 :swear:

Пробвано с PLEX и с INFUSE PRO.Телевизорът е SHARP, актуален 2015г. модел.

Някакви идеи?

Без нов ресийвър, естествено :tooth: :tooth: :tooth:

Редактирано от varna2005
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж на телевизора настройва ли се изходът на буксата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Можеби нещо такова би ти свършило работа http://www.amazon.com/Panlong-Converter-Extractor-Splitter-De-embedder/dp/B00ISQ8VB8

Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж на телевизора настройва ли се изходът на буксата.

Благодарности!

Setup > Option > Terminal setting > Digital audio output > Bitstream

Това е за SHARP 2015. :idea:

Редактирано от varna2005
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах така, има една къщичка и пиши yasenradkov.Пробвах и нестана.

И аз си мисля че проблема е тук.Тази отметка е в бледо сиво и немога да отметна името ми.

Провери в Security & Privacy таба Firewall дали са ти разрешени Incoming conections.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Changelog някой намери ли? Джони, работи ли Siri за Music?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да тествам след 23:00 :smile:

Сега телевизора е обсебен от бебетата, гледат Baby Einstein. Успях само да направя update.

edit: Малко извън темата, но пробвах да инсталирам KODI на телефонът ми, който е без Jailbreak и стана. Утре чакам да ми доставят USB-C и ще пробвам да го инсталирам и на Apple TV.

e66688f76f7239231d8a178fa12a305b.jpg

508321efd6af89e559c19c3bc5893c30.jpg

9bdb512bb37069fec610b43af42e20c2.jpg

e921bd6cf5331fd081e2b5f6ddf53cba.jpg

24d1bac0d378bcb8e30ec7879a139b17.jpg

06204c665b8ec78fbec46a4f068f0261.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...