Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Quickoffice® Pro


Гост

Recommended Posts

ef6e15a77e10cfcd.png

Quickoffice® Pro

4ce81ef27057d062.jpg

eb7c7915e25cba52.jpg06271ab993b379da.jpg

Ето, че най-накрая излезе и първия пълноценен офис пакет за iPhone - Quickoffice Mobile Office Suite. Той е съставен от три програми, които имат следните функции:

Quickword®

  • Редактира и създава MS-WORD документи
  • Интуитувна поддръжка на Cut/Copy/Paste на текст навсякъде, включително и в друг документ
  • Пренасяне на текста на нов ред независимо от увеличението, премахвайки скролирането наляво/надясно
  • Пдобрена лупа за по-точно и лесно позициониране на курсора
  • Поддръжка за форматиране на текста: Bold, Italics, различни размери и стилове на шрифта
  • Лесни за Undo/Redo промени
  • Познатото скролиране с пръст и увеличаване/намаляване с два пръста
  • Спокойна редакция с функциите Auto-Save и Auto-Restore
  • Лесно редактиране на булети/номерирани списъци
  • Поддръжка на Landscape режим
  • Графиките се мащабират към екрана за по-добро преглеждане
  • Отваряне на големи файлове без компромиси в производителността или стабилността
  • Поддържани файлове: .DOC (97-2003 редактиране), .DOCX (2007 преглеждане), .TXT

Quicksheet®
  • Редактира и създава MS-EXCEL таблици
  • Поддръжка за форматиране на текста: Bold, Italic, фон на клетката, цвят на шрифта и други
  • Лесна смяна на входните параметри и опресняване на резултата
  • Спокойна редакция с функциите Auto-Save и Auto-Restore
  • Лесна смяна между различни Sheets в един файл
  • Вмъкване на нови редове/колони
  • Поддържани файлове: .XLS (97-2003 редактиране), .XLSX (2007 преглеждане)

Quickoffice® Files (отдалечен достъп, мейл, WiFi & файлов мениджър)

  • Отдалечен достъп до вашия MobileMe® iDisk® акаунт (ако имате такъв)
  • Разглеждайте и изпращайте по мейл почти всеки популярен формат файл директно от вашия iPhone
  • Прехвърляйте лесно файлове от вашия Macintosh или PC чрез WiFi
  • Създаване на нови директории на вашия iDisk акаунт или устройство
  • Запазване на файлове на вашето устройство, за разглеждане без нужда от Интернет
  • Лесно оранизиране, преименуване или преместване на файлове на вашето устройство
  • Защита с парола за сигурност на данните ви

appstore.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Струва двайсетина долара в AppStore и мислех да се напъна, но утре ще мислим

пп Сега видях линка

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А аз откривам, че при 3.0 не можеш да пейстнеш текст копиран от друго място (Mail или Notes примерно), което от своя страна за мен е МЕГА тъпо. Надявам се в процес на разработка на програмата да се съобразят с това нещо и да го поправят. Иначе като цяло офиса е мнооого як!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направи ми впечатление, че не показва къде е края на страницата, което за мен е голям минус.

Също така ако има вмъкната картинка в .doc файла и й е приложен някакъв ефект (рамка, сянка и т.н.) не я показва, все едно изобщо няма картинка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли начин да се качват файлове без да се използва Wi-Fi?Не мога да намеря папката на Quicoffice,в която би трябвало да стоят файловете.Използвам i-FunBoX.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

/private/var/mobile/Applications/7B9B7CC9-D90F-429F-8321-E31A9A00EFBA/Documents/

7B9B7CC9-D90F-429F-8321-E31A9A00EFBA - за това предполагам знаеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря!Вече знам.Само не успях да отворя по-големи PDF файлове.Дава ми съобщение програмата,че зареждането ще отнеме повече време, тръгва зареждането... и след това се рестартира телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

При мен се получава някакъв странен проблем с таблиците... Трябва да смятам числа с по 8-9 цифри а като напиша 8(или повече) цифрено число ми го изписва #######

Има ли някъв вид оправия за този проблем или чакам ъпдейт?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен се получава някакъв странен проблем с таблиците... Трябва да смятам числа с по 8-9 цифри а като напиша 8(или повече) цифрено число ми го изписва #######

Има ли някъв вид оправия за този проблем или чакам ъпдейт?

Това не е бъг. Трябва да разшириш самата колона. Това става така: таб и задържаш върху разделителя между двете колони(най-горе), докато не ти се появят стрелките за разширение. Тогава само приплъзваш в желаната посока и си готов.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...

Много съм бос в тази материя. :confused:

Искам да си сложа office. Свалих файла на ПЦ-то ама не знам как да го кача на телефона.

Разгледах доста теми, ама в нито една не намерих как става прехварлянето на *.ipa файлове на телефона..

Инсталирал сам си Cydia и до там.

Моля дайте обяснение стъпка по стъпка или пратете линк кам такова.

Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаряturieca

Тази тема я бях прочел и сyм направил всичко както е описано, но все още не разбирам какво да направя за да прехвърля app's от PC-то на iPhona.

:geek:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаряturieca

Тази тема я бях прочел и сyм направил всичко както е описано, но все още не разбирам какво да направя за да прехвърля app's от PC-то на iPhona.

:geek:

Трябва да имаш инсталирана програмата iTunes на компа. След това като кликнеш с левия бутон на програма хххх.ipa тя се появвява в iTunes и след това трябва да направиш Sync с телефона - така тя се инсталира в телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Новата версия е с проблем, създавам си файл, натискам Save, тръгва да ми го запазва и дотам, седи си на Saving 2-3 минути и ми писва. И при вас ли е така?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Връщам на v1.3, там нямаше никакви грижи а и разликата май си е само поддръжка на Word & Excel 2007.

п.п. забелязах и нещо друго, не можеш да изтриеш даден файл/документ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен няма нито един от двата проблема, работи си добре, но за сметка на това не пожела да се качи през iTunes, качих го през телефона, нито пожела да се синхронизира после, дава непозната грешка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен работи нормално, синхронизира се, запазва нови документи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм забелязъл нито един от гореспоменатите проблеми с новата версия или някакви други бъгове. Работи!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...